Şimdi Ara

toyota yaris nasıl bir araba 2.el olarak veya volfswagen polo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
48.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    POLO sorunludur!
  • uzun vadede düşünürsen kesinlikle yaris
    çok güzel bi motoru var
  • Yeni Yaris'te arka koltuklar kızaklı olduğu için kolayca 15cm ileri ve geri gidiyor, hatta sırt eğimi bile ayarlanıyor. İstenildiğinde bagaj alt tablası çıkartılarak derinleşiyor ve büyütülüyor.

1.3 Yaris gayet tutumlu bir otomobil (fabrika verileri ile uyumlu tüketim). Direksiyon yumuşaklığı ve hassasiyeti başarılı, sorunsuz, kliması müthiş soğutuyor, düşük vergi diliminde, geniş hacimli, tavanı yüksek . İkinci el değerini en az kaybeden araçlardan biri.

İçeriye yol sesi alıyor, konforu sınıfındaki diğer otomobillerden daha az. Aksesuar paketi biraz zayıf.
  • bizim şirket arabaları Yaris dizel, gerçekten harika, uzun yolda 175 km hıza rahatça çıktık ve rahada girdik eühüe neyse çok az yakıyo gerçekten dizelleri harika, HİÇBİR ŞEKİLDE ARIZALANMADI, ve kendimede birtane alıcam karar verdim, çok az yakıyo ve performansı gayet güzel.
  • 15-16 bin ytl vae elimde toyota yaris düşünüyorum birde siz fikir verin nasıl bir araba polo nasıl bişi az yakıyomu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukkaya -- 10 Temmuz 2007; 18:33:02 >

• Yaris uzun ömürlü, sorunsuz bir otomobil. Triger kayışı zincirli olması triger değişimini kaldırmış (Küçük motorlu araçlara bazı firmalar uzun ömürlü olsun diye trigeri zincirli takıyor, bu fiyatı artırıyor, ama daha sağlam oluyor). İkinci el piyasasıda bence diğer modellere göre daha yüksek bir fiyata gidiyor, buda kullanıcı memnuniyetini gösterir.
  • sağlam, kesinlikle sorunsuz bir otomobildir ama kullanmadan karar vermeyin kesinlikle.

evvelki sene bir akrabam oğluna almıştı ve 3 ay sonra sattı, sebebi de güven vermemiş, kendisi kullanırken de virajlardaki halinden rahatsızlık duymuş
    satıp subaru forester aldı, bu sene de Honda Civic ile değiştirdi.

Sizin kullanım tarzınıza uyup uymadığına göre karar verin, uygun ise kesinlikle memnun kalırsınız.
  • Toyota Yarisi 1 ay kadar cok yogun kullandım (gunde yaklasık 100 km). Daha bugun geri verdim, kiralama şirketine. Kullandığım araba 1.4 diesel motor 90 beygirlik versiyondu. Performans olarak beklediğimin çok üstünde olduğunu belirtmeliyim. Yol tutuş olarakda bi sorun yaşamadım. Tek eksisi bagajı yok denecek kadar küçüktü. 1 depo benzinle yaklaşık 650 km gidiyordu, yanlız otobanda son gaz kullanıldı araba surekli.
    Onun yerine bagajı daha geniş olan vw poloyu da bugun aldım. Henuz deneme fırsatım olmadı ama işten çıkınca performansı konusunda az çok fikrim olacak. yarisi kesinlikle tavsiye ederim, çok keyifliydi gerçekten ,eğer bagaj konusunda probleminiz yoksa.
  • Gorunus olarak pola daha güzel gçrünüyor. Yaris ise daha ekonomiktir nede olsa Japon.

Sana yavsiyem Honda Jazzıda yabana atmaman. Yetkili bir serviste jazz ile test sürüşüne cıkarsan eminim fikrin değişicektir.
  • polo daha iyidir. performans ve kalite bakımından şurda 1-2 lt yüzünden yaris alınmaz kanımca
  • bende ikiside var
    1,4 polo TDI ve
    yaris
    1,1 benzinli

ama yaris polodan cok yakiyor
    ve kaliteyi dusunun ce polo

zaten yarise hic bindigim yok oyuncak araba gibi
    icinin dizayni ic plastigin kalitesi

yarise bindigim zaman direksiyon acayip bir plastikten polodan sonra elinden kayiyor resmen resmen legen sepet plastigi gibi birsey
  • quote:

Orjinalden alıntı: polotje

bende ikiside var
    1,4 polo TDI ve
    yaris
    1,1 benzinli

ama yaris polodan cok yakiyor
    ve kaliteyi dusunun ce polo

zaten yarise hic bindigim yok oyuncak araba gibi
    icinin dizayni ic plastigin kalitesi

yarise bindigim zaman direksiyon acayip bir plastikten polodan sonra elinden kayiyor resmen resmen legen sepet plastigi gibi birsey

yani tebrik ederim 1,4 polo tdı ile yaris 1,1 benzinliyi karşılaştırıyorsunuz, direksiyon diğer motor seçeneklerinde deridir bilginiz olsun.
  • o sadece bir ornekti fanatiklik yapmaya gerek yok

yol tutus oturma pozisyonu ic dizayn

kusura bakmada bunlarin hepsi ve daha bir suru sey

ben baskasinin arabasini kotulemiyorum bindigim bizim olan arabayi anlatiyorum
    o kadar kullandiktan sonra hakkim var sanirim 150 000 civarinda araba

uc dort aya kadar satacagim zaten bir diesel alacagim onumuzdeki seneye kadar dayanirsa onu satip
    polo onun yerine gececek polonun yerinede planlarima gore bir mercedes c 220 cdi olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: polotje

o sadece bir ornekti fanatiklik yapmaya gerek yok

yol tutus oturma pozisyonu ic dizayn

kusura bakmada bunlarin hepsi ve daha bir suru sey

ben baskasinin arabasini kotulemiyorum bindigim bizim olan arabayi anlatiyorum
    o kadar kullandiktan sonra hakkim var sanirim 150 000 civarinda araba

uc dort aya kadar satacagim zaten bir diesel alacagim onumuzdeki seneye kadar dayanirsa onu satip
    polo onun yerine gececek polonun yerinede planlarima gore bir mercedes c 220 cdi olabilir

Ben yeni yaristen bahsettiğinizi düşündüm sanırım sizdeki eski yaris, yeni yarisin sürücü koltuğuna oturursanız neden savunduğumu anlarsınız.
  • Polo yu alali 1bucuk ay kadar oldu. yaklasık 6000 km yaptım. 1.4 dizel 2007 model araç. bildiğim kadarıyla 70 beygir. Araç yol tutuş olarak gayet iyi, hızlanmaları da fena değil. yokuş aşağı son gaz 170'i geçti. arka koltuk mesafesi gayet yeterli, zira uzun yolda arkadakiler herhangi bir rahatsızlık hissetmedi.
    Yaris d-4d 2007 model ile kıyaslarsak, gene bildiğim kadarıyla yaris 90 beygirdi. Hızlanmaları polodan çok daha üstün. yokuş yukarı aşşağı farketmiyo basınca gidiyodu araba. arka koltuk mesafesi de polodan çok farklı değildi fakat bu koltuk mesafesi için bagajı feda etmişler bir valiz zor sığıyordu.
    Şahsi kaanaatim surüş zevki ve performans kıstas alcaksam yarisi tercih ederim, fakat bagaj lazım ise poloda tercih edilebilir.
    not: araçlar aldığımda 3000 km de oldukları için hiç bir servis gerektircek durumla ikisinde de karşılaşmadım.

ha bu arada polo galiba biraz daha ağır olduğu için 40 litre dizel yakıt ile 600 km civarı lamba yanıyor. Yaris aynı miktar yakıtla 700'e yaklaşıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyrker -- 21 Ağustos 2007; 17:22:15 >

• yarisi bilmem ama polo konforlu ve kaliteli bir arac.
  • Polo tercihi yerinde olur
  • gözüm duayen i aradı yaris deyince , evet tamam gelmiş
  • 3 yıl önceki konu neden hortlatılır anlam veremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

gözüm duayen i aradı yaris deyince , evet tamam gelmiş

Sen de hoşgeldin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.