Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

Benatia HO Umut Baba

Aynen Mehdi gelmiş, medicalde şu anda :)
  • Benatia hayırlı olsun. 20 milyon euro bonservis bedeli. 4 yıllık anlaşma.
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    Eyv bir de bonucci yi 60 a city e itelersek tadından yenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

City Stones u alacak alırsa Chelsea alır ama yine de bonuccı nin ben abartıldığını düşünüyorum

• ManU'nun Pogba'ya 120, City'nin Bonucci'ye 60, Arsenal'in Rugani'ye 35 milyon euro teklif ettiği iddiaları var. Ve Juventus yönetimi şu teklifleri reddediyor..

Ulan ben Liverpool yönetimine laf ediyordum. Bizimkiler bu Juvelilerin yanında melek kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: talerk

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

City Stones u alacak alırsa Chelsea alır ama yine de bonuccı nin ben abartıldığını düşünüyorum

Bonucci iyidir, oyun kurabilen nadir stoperlerden.dünyada ilk 10 s gözü kapalı koyarım.
    60 m euroo eder mi etmez belki 30-35 m

• Juventus yönetimi bi yandan 'Selling Club' imajı vermek istemiyor . Vidal kendi isteğiyle ayrıldı. Tevez ve Pirlo zaten avrupayı bırakmışlardı.

Geçmişte Zidane (29 yaşında iken rekor fiyata) satıldı ama mantıklı hamleydi, Buffon,Thuram ve Nedved (ballon dor winner) gibi farklı mevkilerde önemli oyuncular alındı.

Bu sefer Pogba satılsa 3 tane ilk 11'e sağlam oyuncu alır mı bizimkiler bilmiyorum xs

yabancı forumdan alıntı ;

quote:

good news everyone. my fratello just told me about the meeting between Elkann and the Juve board. WE WON!!! he is staying here for another season

that $#@!er Elkann was hard to crack, the meeting was few hours long but our boys managed to convince him that Pogba staying will pay himself off more in just 2-3 years than the 142M transferfee. we still can sell him for atleast 120M in either of the next 4-5 mercatos, that was our main argument, but this way we can use his popularity and marketibility to further improve our brand AND STILL get a high transfer sum if he ever leaves. Elkann left Turin already and is heading back to USA in his private jet.

this is amazing guys, havent felt this proud of our management in a long time

%51 ihtimalle pogba kalıyor bu sezonda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukvenom -- 14 Temmuz 2016; 19:45:15 >

• Bu mesaja eklenen görseller:

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Stoper bolluğu oldu şimdi de

Beyler Kingsley Coman geri mi dönüyor, ne oldu durumu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mericgenc -- 14 Temmuz 2016; 21:05:44 >
  • Italya basını Higuain bitti diyor. Bence Napoli 60'dan aşağıya vermez. Hele Juventusa çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Italya basını Higuain bitti diyor. Bence Napoli 60'dan aşağıya vermez. Hele Juventusa çok zor.

Öyle demiyor ki Juventus, Higuain ile anlaşmış. Napoli, Higuain'in sözleşmesindeki çıkış ücretini istiyormuş. Bu ücrette 94 milyon euro. Juventus birkaç oyuncu + para vermeyi teklif etmiş de Napoli'nin kabul edeceğini sanmıyorum. 94 milyon euroyu ödemeye hazırsa Juventus kesin yolcu Pogba
  • Benatia'yı 61 milyona almamış mıydı Bayern?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gandlee

Benatia'yı 61 milyona almamış mıydı Bayern?

28 milyon euro. Ne 61'i?

• Benetia kiralık geldi, 17m€ alma opsiyonlu. Higuain transferi olmaz bence o kadar parayı nakit vermez, takaslada De Laurentiis ile anlaşılmaz.
  • bi tane italyan adam skysporta pogba satıldı demiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Italya basını Higuain bitti diyor. Bence Napoli 60'dan aşağıya vermez. Hele Juventusa çok zor.

Öyle demiyor ki Juventus, Higuain ile anlaşmış. Napoli, Higuain'in sözleşmesindeki çıkış ücretini istiyormuş. Bu ücrette 94 milyon euro. Juventus birkaç oyuncu + para vermeyi teklif etmiş de Napoli'nin kabul edeceğini sanmıyorum. 94 milyon euroyu ödemeye hazırsa Juventus kesin yolcu Pogba

Evet onu da okudum ama bu derece iyi transferler yapan klüp 29 yaşındaki adama 90m vermez sanırım. Pogbadan gelecek olan parayi neredeyse tek oyuncuya harcamış oluyorlar. Çok zor.

• Higuain iş görür de 50 den üstü israf olur.. 94 nedir değil 29 yasında 24 olsa yine etmezdi

• Pereyra, rugani, sturaro takası(çöpler) bi miktar para deniliyor

Nakit 94 m euro hikaye haliyle o kadar ödeyecek zenginliğe sahip değiliz daha..

• Daniele Rugani, Stefano Sturaro ve Simone Zaza demişler, De laurentiis istemiyor fakat ayrılık opsiyonu devreye girebilir, 2 yıl içinde ödenmesi gereken 94m€. Bu adam Napoliye gelirken demiştim..
  • 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.