Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.630
Cevap
35
Favori
471.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dalga gectigimiz milan inter gibi olmayalimda dususe gecmeyelim uzun yillar allegride olsun sorun yani sadece. Maclar icinde extra paketini satin aldim izlerim diye ilk yari dayanabildigim kadar dayaniyorum juvenin maclarina bosuna aldim gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyonluk çok önemli değil, Interlilerin dalga konusu olmak da. Şaka maka seneye ŞL'de yokuz önemli olan o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melo nun Laneti;)

• Juventustaki düşüşü %50 4 yıl üstüste şampiyonluk sonrası doymuşluk, %50 ayrılanların yerini dolduramamasına bağlıyorum. Tevez ve Vidal çok skorer oyunculardı.
  • Massi Allegri: "Oyuncularım yapılması gereken herşeyi yaptı. Olmadık yerlerde yaptığımız top kayıpları bize pahalıya patladı. Napoli dersine iyi çalışmış ve kontra ataklara çıkarak iyi goller buldular. Bence iyi oynayan taraf bizdik. Şanslar elde ettik fakat değerlendiremedik. Zor bir dönemden geçtiğimiz doğru fakat sezon uzun. Yaklaşan milli ara sonrasında daha iyi olacağız.

Futbol çok acımasız bir oyun. Rakip kaleye 30 şutumuz var ancak Napoli iki kontra atakta gelip golleri attı ve kazandı. Sakat ve fizik olarak düşük seviyede olan oyuncularımız var. Onları toparlamaya çalışıyoruz. Avrupa kulvarımız ligden çok farklı. Orada oyun daha farklı oynanıyor. Kısa sürede toparlanıp yeniden zirve için savaşacağız."
  • Coman'ı gönderen Juventus teknik ekibine tebriklerimi sunarım. Adam Robben ve Ribery'den farksız oynuyor şu an. Her maç en kötü 1 gol ya da 1 assisti var adamın.
  • Coman 21 m€ civarı gidecek Bayern alırsa, Coman için güzel fiyat, Bayern'in zengin ortasahında etkili olabiliyor, Juve'de bu kadar fırsat bulamaz, yani gene bizim ihityacımız oyuncu değil. Moutinho, Veratti, Kovacic gibi bir ortasaha lazım tabi bir de forvet ikilisi.
  • Giovinco'ya bak sen.
  • Coman yine assist yaptı
  • Dün gibi hatırlıyorum alt yapıdaki videolarını görüp ne heycanlanmıştım ama traş cıktı naparsın :)

• Bianco sende yaslanmissin kardesim :)

• WinteR W kullanıcısına yanıt
    Öyle valla kardeşim

• Winter > 13 Eylül 2007; 22:49:25

CSKA Moscow Sebastian Giovinco'nun peşinde. CSKA daha öncede £10m önermişti.Ayrıca Barcelona da teklifte bulumuş fakat teklif klüp tarafından reddedilmişti.
    Giovinco önümüzdeki yıllarda İtalyanın en iyi ofansif orta saha oyuncusu olabilcek bir futbolcu. Güney Amerika stiline sahip,ateşli bir oyuncu. Ender bulunabilcek bir yetenek milli takım içinde. Umarız satılmaz. Astronomik teklifler hep cezbetmiştir Juveyi.
  • Akşam kazanırsak grupta işi %50 bitirmiş oluruz.Tabi 1. bitirmek daha önemli asıl.
  • Zor mac bizi bekliyor. Kazanacagimza umudum cok az, hatta ManCityi deplasmanindan puanla donecegimize daha cok emindim. Aleksandar Kolarov kardesim bunu daha iyi bilir.
    Bu gece Sevilla zorlayacak bizi. Gönlümüz tabi Juveden yana ama tahminin beraberlik, ilk gol Sevilla atar.

• İlk yarı beklediğimden iyi geçti.Sevilla'da sıkı takım iyi savunma yapıyor.

Sezon başından beri net bişey var bana göre Pogba'dan 10 numara olmaz.. O Pirlo gibi yaratıcı oyuncuların yanında mükemmel bir tamamlayıcı orta saha olabilir.Bu şekilde oynamaya devam ettikçe takıma da kendine de faydası olmaz.
  • İlk yarı sonucu 1-0 öndeyiz Morata fena yazdı bu golle cl kulvarında arka arkaya 5 maçta gol atmış oldu.İkinci yarıda gol/goller bulmalıyız.
  • Gol lazım..
  • Ne kısır bi takımız arkadaş. 1-0 ların efendisi Juventus Üşüyoruz Tevez reiss
  • 2-0 kazandık takım bugün iyi oynadı ligtede umarım artık böyle oynar
  • 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.