Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.630
Cevap
35
Favori
471.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oo super la acil almalıyız italya fedarasyonu paramızı mı ödedi ne Umarım pogba gitmez.

Juventusun yedek kadrosu 2-1 İnter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukvenom -- 16 Mayıs 2015; 21:03:23 >
  • Inter'i Inter'de yendik.
  • Palermo, Juventus'un Dybala için 40 milyon € bonservis bedeli ödeyeceğini açıkladı.
  • Dybala ve Zaza, Juventus'ta arkadaşlar.

Tevez, Morata, Dybala, Zaza, Llorente. 2-3 seneye Morata, Dybala ve Zaza gelişince en iyi ofansif hatlardan birine sahip olacaktır.

Takım muhteşem olacaktır. Tek eksik kalan, Buffon'un kaleyi devredeceği genç bir kaleci ve genç 2 stoper.
  • Juventus Şampiyonlar Ligini alacak bence.
  • Dybala ve Zaza transferleri mükemmel.
  • Hummels'ı alabilirsek güzel olur ya
  • Sassuolo'nun forması giyen Simone Zaza'nın menajeri Christian Maifredi, golcü oyuncunun gelecek sezon büyük ihtimalle Juventus forması giyeceğini açıkladı.

Zaza'nın bonservis hakları 2013 yılında iki kulüp arasında yarı yarıya paylaşımlıydı. Ancak Sassuolo geçtiğimiz yaz Zaza'nın bonservisinin tamamını almıştı. İki kulüp arasındaki anlaşmaya göre de Juventus'un bu transfer için 15 milyon avroluk satın alma hakkı bulunuyordu.

Sky'a konuşan Maifredi, "Zaza gelecek sezon %90 ihtimalle Juventus forması giyecek." dedi.

Juventus, Zaza'yı 2016 yazında renklerine bağlamak isterse, anlaşmaya göre Sassuola'ya ödeyeceği bedel 18 milyon avroya çıkacak.

Bu sezon ligde 29 maça çıkan Zaza, 9 kez fileleri havalandırmıştı.
  • Juventus, Bayern'nin deneyimli orta sahası Xabi Alonso'yu gündemine aldı. Andrea Pirlo bu sezon futbolu bırakırsa İtalyanlar ciddi bir teklif yapacak.

Kaynak: fussballtransfers.com
  • Finalin etkisi midir bilmiyorum ama daha eli yüzü düzgün adamlar konuşulmaya başlandı.
  • Juve sağlam transferler ile avrupada sürekli başarı istiyor artık eski günlerdeki gibi.
  • Oha Pereyralardan Zaza ve Dybala'lara, Ogbonnalardan Hummels'lere çıktı konuşulan isimler. Heyecanla takip ediyoruz gündemi.
  • Cavani işini bitirdiğimiz konuşuluyor.
  • Ligi domine ettik artık cl'yi domine etmeliyiz.

cavani + dybala + zaza

hummels + xabi alonsoda isteriz hamsikde olur
  • Zaza boş transfer, Berardi mutlaka bu sezon dönmeli, Xabi olabilir fakat büyük bir bütçe ayrıldıysa Pastore, Hamsik, De Rossi, Veratti düşünülmeli, Pirlo'nun son dönemlerindeki etkisi takımı genel olarak çok etkilemeyecek bence, Pirlo tabiki müthiş oyuncu ama genelde skoru takım oyunu ile elde etmeliyiz, Marchisio'da 20m€ üstü teklifde gönderilsin. Dybala iyi bir oyuncu çift pasaportlu, genç, herzaman kapımız açık, neyse gündemdeki oyuncu Darmian, Torine 25m€ istiyormuş.
  • Pirlo'nun yoğun tempoyu kaldıramadıgını son 1 ayda cok iyi gördük.Artık gelecek sezon rotasyonda düşünülmeli zaten sonra da devam etmesini beklemiyorum

Verratti onun yerini dolduracak nadir oyunculardan.Psg satar mı pek sanmıyorum ama.

Neden Zaza yerine Berrardi'yi düşünmedik ben de anlam veremedim acıkcası Zaza bana Pandev gibi geliyor.
  • Bugün 2. kupa gelecek.
  • Bu kupa lanetli galiba, ligde 3 atıyoruz 2 atıyoruz, finalde tık yok.

Bu beceriksiz hücum hattıyla ŞL finalinde ne yapacağız merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 20 Mayıs 2015; 23:42:13 >
  • Şu lazio kadar anti futbol takımı pek yoktur.Şunlarla oynadıgımız her maç b.ktan oluyor hep zevk yok keyif yok.Bu konuda Roma ile tam zıtlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Zaza boş transfer, Berardi mutlaka bu sezon dönmeli, Xabi olabilir fakat büyük bir bütçe ayrıldıysa Pastore, Hamsik, De Rossi, Veratti düşünülmeli, Pirlo'nun son dönemlerindeki etkisi takımı genel olarak çok etkilemeyecek bence, Pirlo tabiki müthiş oyuncu ama genelde skoru takım oyunu ile elde etmeliyiz, Marchisio'da 20m€ üstü teklifde gönderilsin. Dybala iyi bir oyuncu çift pasaportlu, genç, herzaman kapımız açık, neyse gündemdeki oyuncu Darmian, Torine 25m€ istiyormuş.

daha 1-2 sezon önce 2 milyona alınmış ve 25 yaşına gelmiş darmian'a 25 milyon vermek yerine isla'yı kadroda tutmak daha mantıklı olur sanki

• 
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.