Şimdi Ara

## Kingston Liderliği Kimseye Bırakmıyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle bir süredir olabilecek en alt düzeyde takip eden DDR-2 bellek fiyatları ile birlikte ciddi bir hareketllik yaşanan bellek sektöründe Kingston'ın liderliği yine değişmedi. DRAMeXchange'in açıkladığı rakamlara göre, Kingston bellek dünyasındaki hakim konumunu rakipsiz olarak sürdürmeye devam ederken Transcend, Apacer ve Patriot gibi firmaların yükselişi de dikkatlerden kaçar gibi de değil.

İşte bellek dünyasında son durum,

## Kingston Liderliği Kimseye Bırakmıyor ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 9 Temmuz 2007; 12:12:41 >

• adamlar manyak ama son zamanlarda extreme ramleri gercekten berbat
  • Kingstonuda hiç sevmiyorum ya Ben twinmosçuyum
  • Kingtone un 1200mhz lik ddr2 leri hariç en alt seriden en üst seriye bütün ramleri gerçekten şahane.2*512 667 ile 4-4-4-12 800mhz(2.1v) 5-5-5-15 de 1000mhz(2.2v) da çalıştırdım; ama sonra daha kaliteli diye geil aldım.Almaz olaydım 2.2voltta 5-5-5-15 de 900mhz de zor çalışıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hkacmaz

Kingtone un 1200mhz lik ddr2 leri hariç en alt seriden en üst seriye bütün ramleri gerçekten şahane.2*512 667 ile 4-4-4-12 800mhz(2.1v) 5-5-5-15 de 1000mhz(2.2v) da çalıştırdım; ama sonra daha kaliteli diye geil aldım.Almaz olaydım 2.2voltta 5-5-5-15 de 900mhz de zor çalışıyor.

Tamamen haklısın
  • Kingston'dan şaşma her zaman hesaplı olacak diye bir şey yok piyasadaki ramleri görüyoruz... HyperX serisi çok hoşuma gidiyor. O mavi soğutma bloğu çok şekilli A-data'nınki de güzel tabii bunlar pc modifikasyon için önemli ama ne edecen bir pc kullanıcısının göz önüne aldığı diğer materyallerde onlar tabii benim için
  • arkadaşlar sunada bakin en iyi ilerleme kaydeden marka veritech 23. sıradan 15.liğe yukselmiş son zamanlarda da ekonomisi ile dikkati çekiyor
  • kingston 2x1gb ddr 400 value select kullanıyorum,diğer ddr ramlerden 5-10$ daha pahalıydı ama aldığıma çok pişmanım paraya kıyıp corsair ya da kingston hiperx alsaydım,ne overclock yapabiliyorum ne de sistem stabil çalışıyor,voltajları duzgun ayarlamazsam uyku modundan çıkarken mavi ekran alıyorum
  • Kingston
  • bence kingston en iyisi
  • Kingston çok kaliteli ama artık buraya kadar bundan sonra daha kaliteli remler var
  • Knigston en iyisi bence
  • kingston bir kere farklı bir marka..Her ürününde kaliteli malzeme kullanılıyor..
  • Kingston işi bozdu yada yeni türeyenler cok iyi ve iddalı hem rakam hemde hızlarıyla
  • kingston iyi bir ram ama yanında komşu olarak kanından bir ram istiyor farklı marka ramlerde performans kaybı oluyo
  • yaw ben listede ocz yi göremedimmi yokmu ama en altta others en fazla paya sahip bunun hepsi ocznindir heralde
  • yıllardır kingston'un 1. koltuğundan indiğini görmedim ki zaten. yalnız yine de bunlar benim için bir anlam ifade etmiyor, sonuçta kendileri ram çipleri üretmiyorlar, sadece çipler için pcb basıyorlar. asıl ram çip üreticileri kaymağı götürüyor (hynix, samsung vs vs)
  • Türkiyeye ilk geldiğinden beri hep tercihim olmuştur...
  • Haketmiş...
  • ramlerin yarısı amerikan malı yarısı taiwan, çin malı olmaması ilginç.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.