Şimdi Ara

arkadaşlar ne olur okuyun yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben interneti usb den bagladım enternet kartım yoktu birileri bana usb den internetin hızı düşer yavaşlar dedi ne olur biliyorsanız yazın enternetten daha hızlı oluyorsa enternet kartı alacam suan usb den baglı bana gelen hız bılgısayarda 20 mphs normalmı dusuk mu acaba bı yardım edın ne olur cevaplarınızı beklıyorum.... usb den bı sorun cıkarmı hangisi iyi hızı düşermi ne olur bıldıklerinizi yazın dogru bılgı verin... saygılar

• arkadaşım kim demişse sallamış yok öyle birşey usb veya ethernet farketmez aynı performansı alırsın
  • saol panzer 2000 kardeş acaba ikisi arasında ne fark var .... ne değisiyo
  • usb olanlar pc nin kendi hızını düşürebilir ram veya işlemciden yiyebilir ama ethernet kendi işini kendi yapar, sonuçta internet hızını usb veya ethernet etkilemez sadece usb pc performansını düşürebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuqo2

arkadaşlar ben interneti usb den bagladım enternet kartım yoktu birileri bana usb den internetin hızı düşer yavaşlar dedi ne olur biliyorsanız yazın enternetten daha hızlı oluyorsa enternet kartı alacam suan usb den baglı bana gelen hız bılgısayarda 20 mphs normalmı dusuk mu acaba bı yardım edın ne olur cevaplarınızı beklıyorum.... usb den bı sorun cıkarmı hangisi iyi hızı düşermi ne olur bıldıklerinizi yazın dogru bılgı verin... saygılar

Yahu kitabımda yazdım, hurafe bunlar hiç bi şey olmaz. USB bağlantısı da, ethernet de ADSL hızından ÇOOOOOOOOOKKKKK daha hızlı..

Canını sıkma bunun için

• Usb'den bağlantı hızı düşürmez.Bu tür şeylere inanmayın.Boşuna ethernet alıp da masrafa girmeyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.