Şimdi Ara

Bisikletle yapabildiğiniz hız kaç km/saat? (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.068
Cevap
14
Favori
176.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pydk

Bahçelievlerden florya sosyal tesislerin sahile geldim şimdi mola verdim. Sahilde bi o başa bi bu başa 1 saate tamamladım düz yolda rüzgar arkadan 35 km/s rüzgar tersken maksimum 25 km/s ortalamada 20 km/s. Ben yeni başladım bisiklete çocukluğu saymazsak hızlanmak çok önemli değilde bu ortalamada 5 saat saatte bir 15 dk mola vererek kullanma gücüne ulaşırsam çorluya gitme planım var yaz sonuna kadar olur inş. Ama sadece haftada 2 gün kullanma şansım var bakalım başarabilicekmiyim.

Bayadir bisiklet surmuyorum. Terledikten sonra faranjit olmak sizdede oluyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildiğim kadarı ile faranjit mikrop kapmakla daha alakalı. Şu anda faranjitim var ama bankacıyım ve ne zaman el temizliğime özenmezsem bu hastalığa yakalanıyorum bisikletin suçu yok bence binmediğimdede oluyor çünkü.

• Bisan Suspender ile 3-5 viteste 45 50 derece eğimle pedallar boşa donene kadar asılmıştım 50 55 arasını gordum

• 2sene önce ağustos ayında göztepe istasyon caddesinden aşağı inerken 51,72 kmlik bir top speed e ulaşmıştım.. sonra panelvanın görüş açısını kapattığı bir sokaktan tüm şeridi kaplayacak şekilde önüme fırlayan taksi nedeniyle uçmayı da öğrenebildim.. kısacası başkasının hatasını da hesaba katarak işe başlamakta fayda var yoksa 1 ay kadar hastane yatışı filan yapabilirsiniz dikkatli olun..
  • Bianchi ile bayır aşağıya 50 km/sa hıza ulaşmıştım. Ama hiç güvenli birşey değil tavsiye etmiyorum.

• 85kmh

• Geçen akşam 61 yaptım düz yolda, yokuş aşağı cesaret edemiyorum

• Yakin zamanda hafif govdeli bir bisiklete binmeyi dusunuyorum. Dagdan assagi salicam acaba kac gorucek.

• quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

Geçen akşam 61 yaptım düz yolda, yokuş aşağı cesaret edemiyorum

Duz yol 61 iyi dag bisikleti mi birde

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiddlesticks

quote:

Yol bisikleti

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fiddlesticks

quote:

Yol bisikleti

Guzel hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: pydk

Bahçelievlerden florya sosyal tesislerin sahile geldim şimdi mola verdim. Sahilde bi o başa bi bu başa 1 saate tamamladım düz yolda rüzgar arkadan 35 km/s rüzgar tersken maksimum 25 km/s ortalamada 20 km/s. Ben yeni başladım bisiklete çocukluğu saymazsak hızlanmak çok önemli değilde bu ortalamada 5 saat saatte bir 15 dk mola vererek kullanma gücüne ulaşırsam çorluya gitme planım var yaz sonuna kadar olur inş. Ama sadece haftada 2 gün kullanma şansım var bakalım başarabilicekmiyim.

Rahat ol gidersin bende yenibosnadayim bisikletim yol bisikleti ve totalde selimpasa, silivri,seymenler,birde corluya girise yakın toplam 40 dk mola ile 5 saatte vardım güle oynaya.bu arada belki biliyorsundur ama aklinda olsun kesinlikle otoban kullanma yasağı geçtim rüzgar bütün hesabınızı altüst edebilir.bende haziran gibi nasipse düşünüyorum.saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bll1975 -- 25 Mayıs 2014; 23:07:32 >

• Otobandaki rüzgar olayını düşünmemiştim hiç haklısın. Zaten E5 daha iyi molla verme açısından ve şehir içinde gittiğini anlamıyorsun ama Tem gitgit bitmez bi boşluk bide rüzgar mahvedebilir hakkattende.

• Ben bugun rampa asagi runtastic bike programi dogruysa 55 km yaptim.ama rampa baya dikti.

• pydk P kullanıcısına yanıt
    ben gidişte d100(E-5) dönüşte ise tem kullandım,ama yasak mevsuzu dışında rüzgar kesinlikle adamı bitiriyor,bu arada tem kadar olmasada dönüşte rüzgar ihtimalini hep bulundurun.birde temden çorlu +20 km civarı farkediyor.giderken tem çok ama çok rahat ama yasak ve en önemlisi kesinlikle tehlikeli

Edit:yeni başladığını unutma,kondüsyon mutlaka topla.patada kütede çıkarsan birden çorlu turuna üzücü ve üstelik sağlık sorunu ile
    karşılaşabilirsiniz.birde ekipman mevzusunuda sakın ihmal etmeyin(kask,yedek ic lastik,yama seti vs)

• 60 yokusla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55 e çıktım yokuş aşşağı ama hızlanıp inseydim kesinlikle daha da hızlı giderdim.
  • 70-75 arasıdır sanırım MTB ile bir tır yakalayıp rüzgar boşluğuna girerseniz 27 vites üzeri ve aynakol büyük ise çok rahat yolculuk yaparsınız ama tehlikelidir tecrübesi az olanların denemesini tavsiye etmem.
  •  Bisikletle yapabildiğiniz hız kaç km/saat?

bugün Erikli koyunden sahile kadar 2.7 km mesafede en fazla bu kadara ulasabildim mtb lastikler ile yarin 21 vites ile deneyecegim

• Bizim burda bi yokuş var 60 derece filan eyimli (yanlış yazdığımı biliyorum) 400 metre kadarda uzunluğu var orda scorpionla 70i gördüm eminim kron filan olaydı 85-90 olurdu o yokuşta o yokuşta arabayı salıyon 110 yapıyo öyle bi yokuş
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.