Şimdi Ara

..:: MALT Fan Club ::.. (37 Üye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
13.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

..:: MALT Fan Club ::..  (37 Üye)

Kendine özgü tarzını koruyan Malt'ın, 1,5 ayda kaydettiği 2. stüdyo albümü "Arıza"da farklı tempolarda yazılmış 10 şarkı haricinde, albümle aynı adı taşıyan şarkının piyano versiyonu da yer alıyor.

İlk albüme göre geniş bir müzikal çeşitliliğe sahip Malt şarkılarında daha az ironi ve yoğun bir duygusallık hissediliyor. Tüm sözlerini Cenk Durmazel'in yazdığı, müziklerini ise Barış Ertunç ile beraber hazırladığı albümün prodüktörlüğünü grubun kendisi yaptı. Kayıt ve mix'leri Noiseist Stüdyoları'nda Çağan Tunalı ve ekibi tarafından yapılan albümün mastering'i Pink Floyd'dan David Gilmour ile çalışan Andy Jackson'a ait.

İlk video klibini "Yeniden" şarkısına çeken grup, "Arıza" albümünün ilk konserini 15 Mayıs akşamı İstanbul'da Beyoğlu Bronx Pi sahnesinde gerçekleştirdi.

-------------------------------------------------------------------------------------

Albümün ilk klibi "Yeniden"

..ÜYELER..

Kurucu Üye: Roll
    Malt Admin Fan: mewluth
    Özel Malt Fan : freestyle_
    Özel Malt Fan : subuti
    Malt Fan 5 : uffuk
    Malt Fan 6 : dmc 12
    Malt Fan 7 : soulmate
    Malt Fan 8 : m_e_t_a_l_ysm
    Malt Fan 9 : TroopeR
    Malt Fan 10 : antiochos
    Malt Fan 11 : Come_ClaRity93
    Malt Fan 12 : IR0N
    Malt Fan 13 : [uA]Gokhius
    Malt Fan 14 : serdarorcun93
    Malt Fan 15 : dark seco
    Malt Fan 16 : lleevveenntt
    Malt Fan 17 : tncbzqrt
    Malt Fan 18 : legends77
    Malt Fan 19 : basturkemin
    Malt Fan 20 : crazy_onur
    Malt Fan 21 : SinapS
    Malt Fan 22 : The_Economist
    Malt Fan 23 : .:cemre:.
    Malt Fan 24 : tolgaustun88
    Malt Fan 25 : UnequaL18
    Malt Fan 26 : nForcer
    Malt Fan 27 : SilverQuasar
    Malt Fan 28 : a|i
    Malt Fan 29 : fuckulteli
    Malt Fan 30 : Drummer
    Malt Fan 31 : UcanHollandali
    Malt Fan 32 : The Narrator
    Malt Fan 33 : xsea
    Malt Fan 34 : Solert
    Malt Fan 35 : Karaoğlan
    Malt Fan 36 : FrozenFist
    Malt Fan 37 : Kartal Göz

Aşkın gözü kör olabilir ama
    İnan bana karnı açtır,
    İyi sindirilmemiş bir aşk
    Üçüncü tekillere muhtaçtır!...

Arkadaşlar Malt grubunu seviyorum, Türkiye'de Rock'ı hiç bozmadan müzik yapan gerçekten kaliteli soundu olan bir grup.

Grup Cenk Durmazel(vokal), Cenk Turanlı(bas) ve Barış Ertunç (gitar) oluşuyor. Cenk ve Erdem'in Cenk Durmazel'ini hepimiz biliyoruzdur

İmzamız

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_15628059/tm.htm][center][b]..:: Malt Fan Club ::..[/b] 
    [image]http://img127.imageshack.us/img127/410/maltgs0.jpg[/image][/center][/link]

Grup Hakkında Bilgi:
    90’lı yıllarda Badluck grubunun solistliğini yapan, ekranların tanınan simalarından Cenk Durmazel, yeni grubu MALT ile hazırladığı ilk albümü “KENDİ ADINI TAŞIYAN İLK ALBÜM” Pasaj Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı.

Yol albümü niteliğinde olan Malt’ın “KENDİ ADINI TAŞIYAN İLK ALBÜM”ü eğlenceli, hayatı sorgulayan ve ironi yüklü sözlerinin yanı sıra sert ve enerjik sounda sahip bir performans albümü.
    Cenk Durmazel, Malt ile 3 hafta gibi bir sürede kaydettiği ilk albümleri için; sek ve buzsuz oldu benzetmesini yapıyor. Zor hayat şartları altında yaşayanlar için pozitif yüklü parçalar söyleyen Malt, bu albümü dinlerken kimsenin dert sahibi olmayacağını söylüyor.

“Tanımadığımız insanlar üzerinden ticari sonuçlara varmak yerine ne hissediyorsak onu yaptık” diyen Cenk, Erdem’den sıkıldığı bir dönemde, yanına aldığı 3 kişi ile kurduğu Malt ile yüzlerce türü karıştırmadan sadece rock yapıyor.

-----------------------------l

Klipler

Malt- Gol

Malt- Aşkın Gözü

Malt- Deprem

Malt- Gezegen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roll -- 25 Kasım 2010; 20:57:39 >

• malt forever acaip severim müziklerini zaten albümü var müzikleri ve sözleri çok güzel
  • evet bende de orjinal albümü var tabi ki,hayatımda ilk kez onların orjinal albümünü aldım düşün yani
    ekledim seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roll -- 6 Temmuz 2007; 20:56:37 >
  • ewt gerçektende çok ii grup.. parçaları gayett gzll.. favorim deprem..!!
  • uffuk ekledim saol,şimdilik 3 kişiyiz
  • sevmedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fogoh

sevmedim.

zevkler ve renkler...
  • Aşkın gözü kör olabilir ama
    İnan bana karnı açtır,
    İyi sindirilmemiş bir aşk
    Üçüncü tekillere muhtaçtır!...
  • Malt Bugün Dream 10'a Deprem'le 10 numaradan giriş yaptı İnşallah önümüzdeki haftalarda daha da yükselecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Punkn Roll

Malt Bugün Dream 10'a Deprem'le 10 numaradan giriş yaptı İnşallah önümüzdeki haftalarda daha da yükselecek

geç bile kaldı bence. ama böyle gruplar kendilerini zamanla gösteriyolar.. ilerde daha da iyi olabileceğini düşünüyorum şarkılarını daha çok kitleye yayarlarsa tabi...!!!
  • Site de malt sevenlerin olduğunu görmek güzel. Ekleyi verin benide. İstanbulda ki tüm konserlerine gittim :) Albümü de kaçırmadım tabi ki. İmza için yerim kalmadı ama belki bir yolunu bulur eklerim artık.
  • imza önemli değil subuti,desteğin için çok sağol,senin gibi maltseverleri görmek çok büyük keyif veriyor
  • Yukarı
  • Biraz daha kalablık olursak birlikte konserlere gideriz. En azından İstanbulda olanlar bir araya geliriz. Daha sonra diğer büyük şehirlerede dağılır bakarsınız. Gerçekten Son dönemlerin en özgün ve sağlam gruplarından. Tabi grubun temelleri sağlam. Herne kadar yeni bir grup olsalarda Elemanların hepsini daha önceki gruplarından tanıyoruz. Asafated Radical Noise gruplarının elemanları en nihayetinde. Son yıllarda rock adına beni en çok sevindiren olaylardan biridir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: subuti

Biraz daha kalablık olursak birlikte konserlere gideriz. En azından İstanbulda olanlar bir araya geliriz. Daha sonra diğer büyük şehirlerede dağılır bakarsınız. Gerçekten Son dönemlerin en özgün ve sağlam gruplarından. Tabi grubun temelleri sağlam. Herne kadar yeni bir grup olsalarda Elemanların hepsini daha önceki gruplarından tanıyoruz. Asafated Radical Noise gruplarının elemanları en nihayetinde. Son yıllarda rock adına beni en çok sevindiren olaylardan biridir.

evet özellikle Badluck'da da çok başarılıydı bence Cenk.Birlikte konserlere gitme fikri güzel,gerçekten güzel olur Böyle sağlam bi grubu hala belirli bir kitle dinliyor,aslında hakettikleri yerde olmadıklarını düşünüyorum. Ama bizim gibi bilinçli müzik dinleyicilerinin dinlemesi de yeter aslında

• ben en cok golu seviyorum.cok hos bir sarkı.beni de ekle..
  • ekledim dostum,evet gol süper gerçekten

Ben yedekteyim, onlar oynuyor
    Ben izlemekteyim, onlar atıyor
    Neden bilmem, hep böyle oluyor
    Sonuç aleyhime, uzatma yok
    Maç bitiyor!!!

Yıllarca ben koşup
    Çalıştım, çabaladım, didindim
    O bi vurdu
    Gol oldu!
  • Malt Pazar günü Masstival'e katıldı,gerçekten Masstival'in en parlak performanslarından birini gerçekleştirdi.

Gerçi aşırı derecede doluluk oranı yoktu ama.. Nedense böyle bir grup arka planda kalıyor,millet oraya Avril için gitti,Avril'in nesini dinliyorlarsa abuk subuk hareketler şarkılar.. Malt Avril'den 10 kat daha dinlenesi bi grup
  • ekle hocam
  • hoşgeldin m_e_t_a_l_ysm
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.