Şimdi Ara

Gta San Andreas Araba Modları ve Nasıl Yükleneceği (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
130.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar bulamadım arabaları bi tek audi çıkıyor butun şehri dolaştım bi yardım edin nolur en az 20 tane ekledim
  • carspawner diye bi program var onu indirip hemen direkt olarak önüne getirebilirsin arabayı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: O.Honor

Arkadaşlar Ben Size Araba Download ve Resmi Değilde İçinde Skinler Arabalar Uçaklar Motorlar Skinler vb. Birçok Şey Bulunduran 2 Site Vereceğim ;)

1.si : Gta World Mods

2.si : Gta Gamigo [ Gta Inside ]

gta worldü download ediyorum paylaşım için ty

• ya arkadaslar ben bu gta san andreas ı yukluyemedım. ısletım sıstemı vista kullanıorum.yuklemenın yolu var mı yada yukluyen var mı vıstaya ??
  • Arkadaşlar geçen gün size sorduğum eklentiyi uzun çabalar sonucunda buldum ve sizinle paylaşayım dedim.
    Çeşitli kamera açılarıyla arabayı sürebileceğiniz bir eklenti bu. Resimde görüldüğü gibi ve de oyuna girdiğinizde yapmanız gereken tek şey "*" a basmak..
     Gta San Andreas Araba Modları ve Nasıl Yükleneceği

İndirmek için Tıklayınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DominicR -- 2 Ağustos 2007; 21:25:25 >

• polis arabasını indiren arkadaşlar polis arabası bildiğimiz polislerin yerine mi geliyo yoksa herhangi bir araba mı
  • Hayır Sadece San Fierro daki polislerin arabası değişiyor..
  • Sizlerde hiç yok mu sayın DH üyeleri

• Eline sağlık seçkin abi senin audiyi ben koydum buraya
  • Arkadaşlar bence GGMM programını kullanın. Araçları yüklemeye yada modları yüklemeye başlamadan önce mutlaka data dosyasının yedeğini alın. Yüklediğiniz araçlar bazen problem yaratabiliyor ve oyun kendini kilitliyor. O zaman yapmanız gereken yedekte beklettiğiniz data dosyasını oyunun içindeki data dosyasının üstüne yapıştırmanız. Yüklediğiniz araçları hemen görmemeniz normal. Çünkü araçların hepsinin gözüktüğü belli bölgeler var. Yüklediğniz aracı görmek için önce garaja koyun save edin. sonra yükleyin. oyuna girin yeni araç garajın içinde alıp gezebilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MusaKa92

Eline sağlık seçkin abi senin audiyi ben koydum buraya

sağol MusaKa92
  • Rica Ederim abi :)
  • teşekkürler ederim hem nasıl kurulucagınıda ögrenmiş oldum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cross_Hamit
    teşekkürler ederim hem nasıl kurulucagınıda ögrenmiş oldum

Rica Ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DominicR -- 7 Ağustos 2007; 14:02:57 >
  • up !
  • Volkswagen Transporter

Gta San Andreas Araba Modları ve Nasıl Yükleneceği

Download
  • Güzel araba seçkin abi

up !
  • emegine saglık
  • GGMM ile araba yüklüyorum ama arabaları çok nadir görüyorum.Nasıl oynayacam ben bu arabalarla sürekli
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.