Şimdi Ara

HALO3 single ilk ekran

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
0
Favori
2.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HALO3 single ilk ekran

In-game trailer'dan:

HALO3 single ilk ekran

Demekki trailer gerçekmiş

Kaynak :http://www.bungie.net/News/content.aspx?type=topnews&cid=12621

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 5 Temmuz 2007; 23:43:28 >

• aman yarabbim bu ne güzel grafiktir. o nasıl bulutlardır. killzone cgi trailer 'ı geride kalıcak gibi bu gidişle derim.
    elite şart oldu hoca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resqect23 -- 5 Temmuz 2007; 23:46:51 >

• Gerçekten süper olmuş
  • Yaw herşey güzelde elite neden şart oldu.Temiz bir 360 iş görmezmi
  • Bu görüntüden sonra sabırsızlıkla gameplay trailer bekliyorum bakalım grafikler bu kadar güzelmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resE -- 5 Temmuz 2007; 23:53:42 >
  • Trailerlarda şahaneydi, SSler de öyle. Grafiklerde müziklerde çok başarılı olacak gibi.
  • bu oyun fps değil de, third person shooter olduğunu düşündüm bir an,mükemmel olurdu heralde.
  • Verdiğin linkten başka bir SS koray...

TIHLA
  • Adven yanılmıyorsam verdiğin SS multi'den.Bu single.Eğer in game bu kadar güzelse grafikler açıkçası ne Killzone kalır ne bşka bişi
  • @adventure
    verdiğin linkteki resim snowbound adlı haritadan. dolayısıyla multiplayerdan bir ss. singledan değil sanırım
  • Evet biliyorum multiden olduğunu ya da olabileceğini.. Arkadaşlar dikkat çekmeye çalıştığım nokta da bu zaten. Bir oyunun multisi ile single'ı arasında bu derece fark olabilir mi?? Onu bırakın, yukarda single diye verilen resmin büyük halini inceleyin derim, resim küçüldüğü oranda daha iyi gözükmüş, büyük hali aynı kalitede değil..

Oyun yuklardaki gibi çıksa süper tabiki, dokular falan harika. Ama karakterler dışında o grafikleri beklemeyin sakın. Bunun örneğiin multisinde görüyoruz zaten. Bizlere gösterilen bariz 'trailer'dı.. BEkleyelim ve görelim bakalım.

BEn açıkçası singlenın bu derece iyi olacağı vaadinde bulunan bir firmanın, multisinin bu şekilde çıkmasına izin vereceğine şaşırıyorum. Gariplik yok mu sizce? Baktınız mı verdiğim linke?
  • offical siteden yalan yanlış ss beklenmez bomba gibi geliyor.
     HALO3 single ilk ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resqect23 -- 6 Temmuz 2007; 0:23:32 >
  • Şu killzone 2 den biraz SS görsek hanii
  • 2. resim şimdi açıldı bende, yeni gördüm...

In-game trailerdakiyle singledaki görüntünün aynı olduğunu düşünmüyorsundur umarım koray
  • SS'ler Harbiden güzelmiş. Killzone 2'nin nasıl geleceğini anlamış olduk şimdiden
  • in game trailerı xbox360 üzerinde tasarladılar zaten olamayacak birşey değil yani aynı killzone da denildiği gibi.
  • Grafikleri dert etme gibi bir durumum yok, aksine, diyorumki o trailer ile single arasında fark var. Single da güzel.. Ama abartıldığı kadar olmayacak diye düşünüyorum. Düşüncem yanlış çıksın da alıp oynayalım güzel güzel
  • Adventure hocam killzone 2 e inanıyorsun halo3 e inanmıyormusun
  • İanaıp inanmamakla alakası pek yok bunun. Görüyorum işte önümde duruyor. Trailerddaki doku kalitesiyle oyun içi doku kalitesini bir tutuyorsanız o sizin hayırseverliğiniz

Trailerda en dikkatimi(zi) çeken o dokular olmuştu. Emboss, acid etch'den tutun da çok efekt var orda ama gelin görünki singledakinde yok. HAksız mıyım koray? Yanlışsa yanlış de Görüntü çok güzel ama trailerdaki gibi değil.. Bunu anlamak lazım evela.
  • Bu oyun böyle olursa konsol sattırır
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.