Şimdi Ara

SAMSUNG E250 ''FaNCLUB'' TOPİĞİ(2)<arkadaşlar buradan devam edelim> (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.531
Cevap
8
Favori
250.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: STNGER

waptan dosya cekerken sorun cıkartıyor cok büyyük veri diye hata werio videolarda

Telefonun hafızası dolduğu için böyle bir hata veriyor. Yüklediğin videolar v.b bişeyler varsa ilk olarak bunları Hafıza Kartına taşı tekrar dene yine olmazsa telefon hafızanı boşaltacak bişeyler yapabilirsin :)
  • telefon harbıden cok guzel ha g ercekten ucuz bır suru ozelliği var zaten kım aldıysa hayırlı olsun
  • profılden dnır
  • arkadaşlar FDN Olayı Nedir :D
  • @karamurat_670

FDN olayı bildiğim kadarıyla bi güvenlik sistemi. Yani bir nevi çocuk kilidi gibi bişey olarak tahmin ediyorum ama yinede tam olarak çözemedim

Benimde bir sorum olacak arkadaşlar Kart Okuyucu ile telefona müzik atıyorum bazı müzikleri görmüyor? Neden yapıyor anlamadım? yardımcı olurmusnuz? Kartın içinde müzik var ve mp3 formatında ama telefon görmüyor :( Yardım lütfen
  • FDN Modu (Fixed Dial Number)

FDN modunu açtığınız takidirder (eğer sim kartınız destekiyorsa) sadece belirli numaraları aramanıza izin verir.
  • ingilizcede extention diye bi kelime bulamadım ben sözlüklerde dosdum onun yazılışına iyi bak daha iyi yardımcı olayım fakat çözebildiğim kadarıyla "kaydettiğin videolarda extention'suz dosya yok" gibi bişey diyor. Aslında olumsuzluk anlamıda yok fakat tam olarak anlayamadım resim koyarsan daha iyi yardımcı olabilirim...
  • Extension olabilir uzatma anlamında. Bir de birşey sormak istiom benim telefonun sesi çok cızırtılı geliyor. Hatta müziğği son ses açıca resmen çamasşır makinesi gibi titriyor. Daha sonra kendi kendine düzelio 'defa başıma geldi 1 2 hafta cızırtılı boğuk bir sesle sonra yine düzelior. Bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin.
  • Selam arkadaşlar.Topic gerçekten çok faydalı olmuş açan ve bilgilendiren arkadaşlara teşekkür ederim.Sizlere bir kaç sorum var.
    1.soru: Telefonda 512 mb hafıza kartı var.Çektiğim fotoğrafları direkt kendi hafızasına atıyor.Daha sonra kendim hafıza kartına taşıyorum.Bunun kendi kendine hafıza kartına çekme durumu yokmu.
    2.soru:Telefonla foto çekiyorum kendi hafızasına atıyor.Burada resmi açtığımda bir sorun yok.Ancaakk çekilen resmi hafıza kartına taşıdıktan sonra image bölümünden resimlere bakarken çekilen resimlerde çizikler oluşuyor.Hatta bazen renkler birbirine giriyor.Başka bir telefona bu kartı taktığımda ise o telefonda resimler bozuk uyarısı veriyor.Acaba hafıza kartımı bozuk.Hafıza kartını biçimlendirdim fakat sorun çözülmedi.
    Yardım edecek olan arkadaşlarıma şimdiden tşk ettim.

• Yaw Arkadaşlar, BU SES AYARLARINA GİRMEK İÇİN BİR KOD VARYA #8999.... DİYE, ONU EKRANA NORMAL TEL NO GİBİ YAZIP NEREYE BASIYORUZ. KENDİMİ GERİ ZEKALI GİBİ HİSSETTİM VALLA. BİRİ YARDIM ETSİN NOLUR. şimdiden teşekkür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fahricin -- 17 Temmuz 2007; 11:31:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fahricin

Yaw Arkadaşlar, BU SES AYARLARINA GİRMEK İÇİN BİR KOD VARYA #8999.... DİYE, ONU EKRANA NORMAL TEL NO GİBİ YAZIP NEREYE BASIYORUZ. KENDİMİ GERİ ZEKALI GİBİ HİSSETTİM VALLA. BİRİ YARDIM ETSİN NOLUR. şimdiden teşekkür

*#8999*8378# bunu birisini arıyomuuş gibi yaz tele. anında menü karşına gelecektir. başka bişeye basmana gerek yok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mirage90

Selam arkadaşlar.Topic gerçekten çok faydalı olmuş açan ve bilgilendiren arkadaşlara teşekkür ederim.Sizlere bir kaç sorum var.
    1.soru: Telefonda 512 mb hafıza kartı var.Çektiğim fotoğrafları direkt kendi hafızasına atıyor.Daha sonra kendim hafıza kartına taşıyorum.Bunun kendi kendine hafıza kartına çekme durumu yokmu.
    2.soru:Telefonla foto çekiyorum kendi hafızasına atıyor.Burada resmi açtığımda bir sorun yok.Ancaakk çekilen resmi hafıza kartına taşıdıktan sonra image bölümünden resimlere bakarken çekilen resimlerde çizikler oluşuyor.Hatta bazen renkler birbirine giriyor.Başka bir telefona bu kartı taktığımda ise o telefonda resimler bozuk uyarısı veriyor.Acaba hafıza kartımı bozuk.Hafıza kartını biçimlendirdim fakat sorun çözülmedi.

telefonda çektiğin fotoğrafları veya videoları doğrudan h. kartına kaydetmenin bir yolu yok malesef

yalnız ikinci sorun için bir fikrim yok

• quote:

Selam arkadaşlar.Topic gerçekten çok faydalı olmuş açan ve bilgilendiren arkadaşlara teşekkür ederim.Sizlere bir kaç sorum var.

dostum belki h.kartında sorun olabilir sen bi arkadaışın telefonunun h.kartını tak bide öyle dene belki bi işi yarar

...:::saygılar:::...

• ya gençlik ben de gprs ayraları yada mms ayarlarını yaptım ama bi mms alırken tlf takılıyo ve kapanıp tekrar açılıyo
    bu sorun wapa bağlanırken de oluyo bütün ayarları sıfırladım tabi mms ve gprs profillerini
    tekrar yaptın yine aynı şey oluyo deli oldum ya

hadi ayarlarda sorun var desek hersini tekrar baştan yaptım ama olmuyo

...:::saygılar:::...
  • quote:

Evet arkadaşlar sorun hafıza kartında çıktı.Başka bir hafıza kartı taktım denedim o sorunsuz çalıştı.
    ama telefonun direkt olarak hafıza kartını kullanmaması çok büyük eksiklik bence.Video çekerken zırt diye hafıza doluyo.Bunun samsung hiç düşünmedimi acaba.

• e250 telefonumla bilgisayardaki adsl bağlantım sayesinde bluetoothla internete ücretsiz(GSM operatörlerine kontör kaptırmadan) girebilir miyim?
    eğer girilebiliyorsak neler kullanmalı ve hangi yöntemleri izlemeliyiz?

Not: Böyle nokia lar girebiliyor ancak samsunglar girebiliyor mu bilmiyorum. İnşallah girilebiliyordur!

bilenler lütfen cevaplasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fozdemir -- 17 Temmuz 2007; 18:01:52 >
  • quote:

Evet arkadaşlar sorun hafıza kartında çıktı.Başka bir hafıza kartı taktım denedim o sorunsuz çalıştı.
    ama telefonun direkt olarak hafıza kartını kullanmaması çok büyük eksiklik bence.Video çekerken zırt diye hafıza doluyo.Bunun samsung hiç düşünmedimi acaba.

kendi hafıza kartına bilgisayarda biçimlendirip tekrar dene istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: hungrywolf

Extension olabilir uzatma anlamında. Bir de birşey sormak istiom benim telefonun sesi çok cızırtılı geliyor. Hatta müziğği son ses açıca resmen çamasşır makinesi gibi titriyor. Daha sonra kendi kendine düzelio 'defa başıma geldi 1 2 hafta cızırtılı boğuk bir sesle sonra yine düzelior. Bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin.

bir bilen yokmu
  • arkadaşlar Micro Sd ile Mini Sd aynımı kart okuyucu alcamda Micro sd yazmıo mini sd yazıo yardım ederseniz sevinirim...
  • quote:

quote:

Extension olabilir uzatma anlamında. Bir de birşey sormak istiom benim telefonun sesi çok cızırtılı geliyor. Hatta müziğği son ses açıca resmen çamasşır makinesi gibi titriyor. Daha sonra kendi kendine düzelio 'defa başıma geldi 1 2 hafta cızırtılı boğuk bir sesle sonra yine düzelior. Bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin.

bir bilen yokmu

kodları girerek sesini artırdıysan değerleri düşürmeyi dene istersen bir
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.