Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.965
Cevap
20
Favori
1.720.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: crux2005

Banada sanki o n95 resmi photoshop ürünü gibi geldi.Çok mat bi rengi var.
    Ama tabi n95 me siyah renkte çıkabilir.

o zaten photoshop ekranına bakarsan maps klasörü görceksin ama ME'de gps yok bariz ofsayt
  • Yine bir Nokia falsosu.
    N95i sattı sattı
    Şimdi güya iphone'a karşılık 8 gb dahili hafıza ekledi.
    Yeni müşteriler.

8 gb n95
    şarjı çok az gidecek
    çok yavaş çalışacak
    benden söylemesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Yine bir Nokia falsosu.
    N95i sattı sattı
    Şimdi güya iphone'a karşılık 8 gb dahili hafıza ekledi.
    Yeni müşteriler.

8 gb n95
    şarjı çok az gidecek
    çok yavaş çalışacak
    benden söylemesi

8GB artısı yanında mulaka bi kaç eksi koymuşlardir bence de
  • Nokia işi biliyor şimdi n95'i sattıgı kadar sattı sırada bu var bunuda sattıgı an yeni bir model n100 satışa çıkacaktır hayırlı satışlar nokia
  • 3ayda bir yeni model yaw ne bu
  • n95 8gb modeli çok kasacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

n95 8gb modeli çok kasacaktır.

yani 8gb N95i çok kasçak mı demek istedin?
  • abi çok yersiz çıkarıyo adamlar bence ne biliym şimdi diyeceksiniz ki adamlar dünyanın en büyük telefon şirketi ne zman çıkaracağını bilmiyor mu diyeceksiniz ama daha yeni çıktı N95 müşteriyle dalga geçer gibi bu ne ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1959

abi çok yersiz çıkarıyo adamlar bence ne biliym şimdi diyeceksiniz ki adamlar dünyanın en büyük telefon şirketi ne zman çıkaracağını bilmiyor mu diyeceksiniz ama daha yeni çıktı N95 müşteriyle dalga geçer gibi bu ne ya

kesinlikle ve de kesinlikle +1
  • + bugüne kadarki hiçbir edition orjinalinin satış başarısını yakalayamadı bknz.6630me-n70me-n80ie-n91me-n73me-n93golf-(siroccoyu bilmem)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katibim -- 6 Temmuz 2007; 12:48:30 >
  • yani bu nasıl satış politikası anlamıyorum adamlar her gün telefon çıkarıyor ama bizim bilmediğimiz şeylerden mi kazanıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

n95 8gb modeli çok kasacaktır.

yani 8gb N95i çok kasçak mı demek istedin?

evet telefon yavaşlayacaktır.
  • Nokia 8gb konusunda n91 den yana şu aralar tecrübeleniyor. Sonuçta n95, n91 den hızlı bi alet n91e koymaya cesaret edipde piyasaya çıkardılarsa ve şu ana kadar bi problem çıkmadıysa n95 e neden konmasın.Artı n91 de hard disk var n95 e koyarlarsa eğer flash koyacaklardır o yüzden daha hızlı olacaktır.Ben çok problem olacağına inanmıyorum.Bataryasını filan bilemem ama böyle bişeyi piyasaya sürüyosalar bi bildikleri mutlaka olmalı.
  • nokia coşturmuş yine 8gblık tel vay be
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1959

abi çok yersiz çıkarıyo adamlar bence ne biliym şimdi diyeceksiniz ki adamlar dünyanın en büyük telefon şirketi ne zman çıkaracağını bilmiyor mu diyeceksiniz ama daha yeni çıktı N95 müşteriyle dalga geçer gibi bu ne ya

Aynen dediğin gibi.
    Müşterilerle dalga geçiyorlar.
    Diyorlar ki "Biz hem n95'i şu paraya satarız. Bi kaç ay sonra 8 gb ekleriz kat kat fiyatına yine satarız. Müşteri de bunu yer"

Adamlar işini biliyorlar yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: M@XWeLL

Hdd mi olacakmış yoksa flash mı?

bu arada her ne kadar telefon siyah rengi ile karizma dursada 8gb bu cihazı yavaşlatır, eğer hdd ise aynı zamanda düşünce sorun yaratır.Düşüncesindeyim

o kadar kişi msj atmış.., asıl konuya bi tek sen değinmişsin

ben bu gelişmeyi, nokyanın iphone dan aşağı kalır yanımız olmasın diye n95 'in iphone a karşı olan eksiklerini yamamaya çalışıyorlar şeklinde yorumluyorum.

iphone daki gibi, nand tabanlı bi bellek kullanırlarsa sorun yok, ancak n91 deki gibi microdrive kullandılarsa o zaman bi işe yaramaz...

gpsözelliğini kırptıklarını sanmıyorum. en iyisi bekleyip görmek...
  • Ben o konuya vakti zamanında değinmiştim.Gümbürtüye gitmiş anlaşılan.
    quote:

Orjinalden alıntı: crux2005

Edit aklıma geldide hani iphone 4 ve 8 gb kapasiteli telefonlarını piyasaya sürdü ya belkide müşterilerini kaptırmamak için veya sadece hafıza olarak tereddütte kalan potansiyel müşterilerini çekebilmek için iphone'nun çıkış tarihi ile aynı zamanlarda resimlerini yayınlamaya ve dikkat çekmeye çalıştı.
  • hertarafı siyah olsa daha iyi olurdu
  • Şimdi bu 8gb flash disk mi yoksa harddisk mi?Birde zaten şarjı az gidiyordu.Şimdi heralde yanımızda birkaç tane ek batarya taşımamız gerekecek.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.