Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.965
Cevap
20
Favori
1.720.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 gündür bi türlü fırsat bulamıorum girip size soru sormaya

bende bu turkcellin sunmus olduu msn messenger wardı ancak 1 kere bile bağlanamadım.tamam olabilir dedim im v7 yi de yükledim o da işlemedi

tavsiye edebileceği daa dorusu calısan bi msn programı bilen war mı? bi ara cepte msn ya da agile messenger gibi birşey kullanmıstım ancak hangisi olduunu hatırlamıorum sanırım o calısabilir bi fikir beyanında bulunmak isteyen?

mert abicim benm imzalama işi yalan oldu.imzalicak unsigned bişe bulamıorum

• quote:

Orjinalden alıntı: _Mairo_

Tşk ederim beyler. Ben ucuz atlattım ama adam dağıldı

@mert : hayırlı olsun yeni görev.

Bu arada 300. sayfa için Reis e bir önerim var.

Senin çalışmanın altına benim 275 i de naçizane ekleyip girersen en azından akılda kalıcı bir sayfaya yeni arkadşlara kolay bir hatırlatma yaparız. Ne dersiniz arkadaşlar. Ha zaten bir düşünce varsa ne ala.

Ne yaptın yaw?...Adama çarptıysan ucuz atlatmışsın savcılık, zabıt falan???

Aslında bu programları sürekli yükleyebilceğimiz veya bulabileceğimiz bir link olmalı ve mesela Reis senin imzanda yer almalı!...

Merhaba Thunderbolt,

Hoşgeldin!...Geçen verdiğin satranç programı fena değilmiş!...İlk aşamada zorluyor ama oyun sonu zayıf kalıyor!!! Fakat zaten ilk aşamada bayağı kasıyor yani? Satranç sevenler için kesinlikle tavsiye ederim!...

• quote:

Orjinalden alıntı: wildermess

arkadaşlar CoreCodec.CorePlayer programını nasıl Türkçe yapıyoruz

program açıkken

Menu-tools-preferences-select page-language-2kera sağ yap-ok de programı kapat aç

quote:

Orjinalden alıntı: kleftiko

tavsiye edebileceği daa dorusu calısan bi msn programı bilen war mı? bi ara cepte msn ya da agile messenger gibi birşey kullanmıstım ancak hangisi olduunu hatırlamıorum sanırım o calısabilir bi fikir beyanında bulunmak isteyen?

SSlerde gördüün üsere bende gaayet ii çalışıo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 21 Ocak 2008; 21:17:06 >

• Maksat 300 de değerlensin. İlginç şimdi dikkatimi çekti. 250 - 275 ve şimdi de 300 bu gelenek olacak nerdeyse. 25 te bir olayı.

quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Bu arada 300. sayfa için Reis e bir önerim var.

Senin çalışmanın altına benim 275 i de naçizane ekleyip girersen en azından akılda kalıcı bir sayfaya yeni arkadşlara kolay bir hatırlatma yaparız. Ne dersiniz arkadaşlar. Ha zaten bir düşünce varsa ne ala.

ben saten 250.sayfadaki mesajımı editlemiştim ama sen bilirsin...

Yok zabıt tutmadık. Bendeki ufak hasar karşılığı para aldım.

• quote:

Orjinalden alıntı: NEWMAN2007

Merhaba Thunderbolt,

Hoşgeldin!...Geçen verdiğin satranç programı fena değilmiş!...İlk aşamada zorluyor ama oyun sonu zayıf kalıyor!!! Fakat zaten ilk aşamada bayağı kasıyor yani? Satranç sevenler için kesinlikle tavsiye ederim!...

Selam hoşbulduk dostum.. evet satranç çok iyi baya bi oyalıyor.Bu aralar operayla ilgili sorun yaşıyorum nedenini bi türlü bulamadım..Program gayet güzel yükleniyor ama herhangi bir sayfa açmak istediğimde hemen atıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderbolt -- 21 Ocak 2008; 21:17:46 >

• Newman aslinda bi site yapsak sadece program oyun tema vs direk link koyariz hemde insanlar rapid 4share gibi seylerle ugrasmaz.Asil soru kac mb veya gb lik bi domin gerekir acaba
  • Dostum o işi Levendis arkadşımız ziyadesiyle yapıyor. Bence bir site yerine bu anlatımları ve çalışmaları ona ufak PM veya mail olarak geçilmesi güzel olur. Hazır bu kadar emek harcayıp güzel bir blog yapmış. değil mi?

quote:

Orjinalden alıntı: cemilova

Newman aslinda bi site yapsak sadece program oyun tema vs direk link koyariz hemde insanlar rapid 4share gibi seylerle ugrasmaz.Asil soru kac mb veya gb lik bi domin gerekir acaba
  • yaw ne olmus ıyıkı bı 4 saat gırmedık yaw ınsan bıraz bızı dusunur onlıne olmıyanları 20 dk varmı bırsey dıye okuyorum bu ne hızzz
  • quote:

Yok ya benim sol ön tampon yumruk kadar içeri girdi. Adamın tampon düştü far gitti. Izgara kırıldı. L şeklide çarpıştık. Ama neyse hasar ufak. Tekrar tş ederim.

@NEWMAN2007: Dostum o gün de olmasa . Zira Ogün tam doğum günüm (02/02) ve tüm günümü hanıma ayıracam hayırlısıyla. Ama ben size engel olmayayım siz gidin olmazsa. Ayıp ederim engel olarak.
    Bu arada misafir de tam capetowndan. Acip ucuz bir memleket diyor.

Olurmu öyle yaw? Bence katılım yüksek olmalı. Aslında bu işi güzel organize etmeliyiz. Hem bir tanışma şeklinde de olur!!! Öncesinde güzel bir balık ekmek Eminönü' nde yeriz yada Sultanahmet veya Rodop köfte vs...

Neyse o zaman 2 hafta sonraki Cumartesi diyelim Şubat' ın 9' u olacak galiba!...

Thunderbolt,

Hımm opera mı ben henüz yeni yükledim ve kullanmadım!...

Ben de şu kablolu modem kullanan PC ile cebi nasıl bağlıyorduk internet için onu bulamadım!...

• Orasi oyle ya benim dedigim herkesin sitesine link koyabilecegi save target as turunde download yapilabilecek program anlatimli sade bi site
  • gecmıs olsun ya ıyıce bı kontrol etseydın benım tamponada dokundular. tamponun arkasında dıreksıyon hıdrolık pompası varmıs 3,450ytl masraf cıkdı allahtan ropor tutturmustuk

quote:

Yok zabıt tutmadık. Bendeki ufak hasar karşılığı para aldım.

• Hayırlısı inşallah. Güzel olur sanırım.
    Bu arada Reis say. 26 im ben.

quote:

Olurmu öyle yaw? Bence katılım yüksek olmalı. Aslında bu işi güzel organize etmeliyiz. Hem bir tanışma şeklinde de olur!!! Öncesinde güzel bir balık ekmek Eminönü' nde yeriz yada Sultanahmet veya Rodop köfte vs...

Neyse o zaman 2 hafta sonraki Cumartesi diyelim Şubat' ın 9' u olacak galiba!...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Mairo_ -- 21 Ocak 2008; 21:31:38 >

• @cemduy key pm attım sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemilova

Newman aslinda bi site yapsak sadece program oyun tema vs direk link koyariz hemde insanlar rapid 4share gibi seylerle ugrasmaz.Asil soru kac mb veya gb lik bi domin gerekir acaba

Hımm aslında ben de benzer bir şey düşünmüştüm!... Olay program falan olursa bir kaç GB' a gerek yok. Ancak mp3, mp4 vs. dersen tabi çok GB' lar lazım!...

Mairo,

Levent Tekin' in sitesi de çok iyi. Ancak çok program var ve yönlendirmeye ihitiyaç var. Kısa açıklama vs.
    Sevgili Levent bu konuda düzenleme yaparsa en iyi referans onun bloğu olur ve başka bir şeye de gerek kalmaz!...

• 299 / 30 ee reıs 300 de ne var
  • arkadaşlar operasyon tamam
    ama tek sorun blacklist ilacı kabul etmiyor
    bir yerde sorun var
  • Nokia N95 8GB Kullananlar Listesi:

bussinesstr | _Mairo_ | sevenhilli | nyzo | sokullu | mert_837_469 | thunderbolt | NEWMAN2007 | Berdano | Cacavs | ZetLeVoo | wildermess | LostNdumb | @marki | wache | steve_jobs | WeBAmcA | hidrojenperoksit | 09nanometer | burak9006 | ilengiz | ufuksek | kleftiko | noname__ | serhat33 | DERWİS | vuralcan | Bues | neccoo | mafya babası | aakaraca | bbuzol | artes23 | oktaycan86 | fettuccine

@Reis-i Eagles kardeşimize: Hayırlı 10000ler.

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

10.000 mesajım şerefine...
    Çok Önemli Not: Paketleri indirirken virüs programınınız varsa deaktif edin. Opera Browser'ın ilacı nedeniyle yazılımınız dosyayı indirmenize izin vermez. (En son dosyayı tararken hata verir.)

--| Nokia N95 & N95 8GB Program Paketleri |--

*Paketlerin içide kurulum notları mevcuttur. Paketler yenileri çıktıkça güncellenecektir. Paketlerde bulunan programların son sürümlerini ve ilaçlarını bulan kullanıcılarımız güncelleştirme konusunda yardımcı olurlarsa sevinirim.
    *Bu programlar haricinde tavsiye ettiğiniz programları da PM ile bildirirmenizi rica ederim.
    *Paketleri indirmek için yanındaki istenilen yere tıklayınız.
    *Sadece istediğiniz programı indirmek için üstüne tıklayınız.

Paket 1: (Giriş Paketi - 10,6MB) Olmazsa olmazlar... (İndirmek için tıklayınız.)

- X-Plore v1.20
    - rotateME v2.0 Beta7 [Unsigned]
    - Opera Web Browser v8.65
    - Office Suite v4.50
    - IM+ v7
    - Core Codec Player v1.1.2

Paket 2: (Orta Özellik Paketi - 13,2MB) Olmazsa olmazlar + 2.dereceden gerekli programlar... (İndirmek için tıklayınız.)

- X-Plore v1.20
    - Office Suite v4.50
    - IM+ v7
    - Quick Mark v3.3
    - Nokmote Beta1 [Unsigned]
    - Best BlackList v1.01
    - SlovoEd Sözlük v2.3.3
    - Fring v3.24

Paket 3: (Tam Paket - 26,9MB) Olmazsa olmazlar + 2. ve 3.dereceden gerekli programlar... (İndirmek için tıklayınız.)

- X-Plore v1.20
    - Office Suite v4.50
    - IM+ v7
    - Quick Mark v3.3
    - Nokmote Beta1 [Unsigned]
    - Best BlackList v1.01
    - SlovoEd Sözlük v2.3.3
    - Fring v3.24
    - SymSMB v2.0 [Unsigned]
    - SymTorent v1.30
    - ScreenShot v2.80
    - Mobiola Web Cam v2.2
    - Collins English (MSDict Viewer v4.1)

--| Screenshot'lı Program Açıklamaları |--

Best BlackList v1.0.2

Bu program sayesinde sizi aramasını istemediğiniz kişi ve kişileri engelleyebilirsiniz. Karşı taraf sizi aradığında telefonunuz meşgul çalacaktır.
    Çalışma şekli: Kişi sizi tam aradığı sırada sistem meşgule bırakır. (Telefonu kapalı gösteren uygulama henüz yoktur ve mümkün de değildir.)

Collins English (MSDict Viewer v4.1) İngilizce-İngilizce

İngilizce - İngilizce olan sözlükler arasında en iyisi ve en hızlısı... Örnek cümleler, kelime yapıları vs. kelime ile verilmekte. Yabancı dille eğitim yapan okullara mensub öğrencilerin ve İngilizce'ye ihtiyaç duyan herkesin mutlaka yüklemesi gereken bir sözlük.

Core Codec Player v1.1.2

İsminden anlaşıldığı üzere cihazınıza codec desteği sunar. Türkçe dil seçimi vardır. 1-2 ayardan sonra 2.sürgüyü açmadan bile yatay izleme imkanı mevcuttur.

Fring v3.24

Messenger'lara (MSN, Yahoo, AOL vs.) alternatif bir programdır. Diğerlerinden tek artısı MSN'deki gibi sesli konuşma yapabilmesi ve Skype desteği sunmasıdır.

IM+ v7

Messenger programları arasında (MSN, Yahoo, AOL vs.) en iyisi... Kullanışlı ve pratik bir program. Yalnız 1-2 bug bulunmakta.

Mobiola Web Cam v2.2

Cihazınızı web cam olarak kullanmanızı sağlar. İçindeki yükleme notlarında gerekli bilgiler de mevcuttur.

Nokmote Beta1

Accelerometer sayesinde cİhazınızı oyun konsulu gibi kullanmanızı sağlar.

OfficeSuite v4.50

Word, Excel ve Powerpoint uygulamalarını cihazınızda görüntülemeyi sağlar. Dosyaları düzenleme imkanı sunar. Kendi orjinal ofis programından daha fazla özellik sunar.

Opera Web Browser v8.65

Cihazınızın kendi tarayıcısına ciddi manada rakip olacak bir uydulama. Her türlü dosya uzantısı desteği mevcut. Bu yüzden büyük bir artısı var. Gayet iyi bir tarayıcı...

Quick Mark Barcode Reader v3.3

Cihazınızın kendi kart okuyucu programından kat be kat daha hızlı bir program. Üzerinde gezdirmek bile yeterli olmakte. Eğer kart okuma sistemini kullanoyorsanız kesinlikle yüklemenizi öneririm.

RotateME Beta7 TR

Accelerometer sayesinde cihazınızın ekranını cihazınızın pozisyonuda göre yatay veya dikey yapmanızı sağlar.

ScreenShot v2.80

Ekranınızdan screenshot almanızı sağlar.

SlovoED 2.3.3 İngilizce-Türkçe

Türkçe-İngilizce sözlükler arasında en iyilerden. Javalara göre gayet hızlı ama sadece kelimenin Türkçe veya İngilizce karşılığını vermekte. Kelime yapısı ve örnek cümle vermemekte.

SymSMB v2.0

Bilgisayarınızdan kablosuz olarak cihazınızdaki dosyalara ulaşmanızı sağlar. Kurulum notlarını okumanız şarttır.

SymTorrent v1.3

Şifresiz W-Lan alanlarından torent dosyalarınızla dosya indirmenizi sağlar.

X-Plore v1.20

Gelmiş geçmiş en iyi dosya yöneticisidir. Zip, Rar, Ses dosyaları desteği sunmaktadır. Türkçe Seçeneği mevcuttur.

2004-2009 © Reis-i Eagles™ - Her hakkı gizli saklıdır. İzinsiz çalıp-çırpmak ayıptır, günahtır. Lütfen izinsiz kopyalamayınız.

08 Ocak 2008 Salı
    WIDGETS PROGRAMI İNCELEME Powered By LeVeNdiS®

..::''WIDGETS PROGRAMI İNCELEME Powered By LeVeNdiS®''::..

Programı BURADAN indiriyoruz...

Programın kullanılabilmesi için "www.widsets.com " sitesine basit bir şekilde üye oluyorsunuz.

Gerçi cepteki programdan da üye olabilirsiniz ama internetten daha kolay.. Programı cepte kullanırken istiyor.

Cebe kurulumu tamamlıyoruz. "GİRİŞ YAP"a tıklıyoruz.. Kullanıcı ismi ve şifre giriyoruz.
    Kimlik doğrulama yapılıyor.

Servis koşullarını kabul edince tamamdır. Kütüphane bölümünden istediğiniz aracı yükleyebilirsiniz. Özellikle "BUL" seçeneği ile hayal gücünüzü zorlayın. İnanın şaşıracaksınız.

Burada bir kaç araç örneği veriyorum..

Basit ama biraz kurcaladığınız zaman ne kadar kullanışlı olduğunu farkedeceksiniz. Mesela; Hurriyet'in RSS'ine üye oldunuz. Araca girdikten sonra Seçenekler menüsünü kullanarak yeni bir haber geldiğinde uyarı melodisi belirleyebilirsiniz... Örneğin maç skoru değişince melodi çalıyor. Sizde skorla ilgili son haberi okuyorsunuz..

Güle Güle Kullanın Powered By LeVeNdiS®

----------------------------------------------------------
    Konuyu bende tekrar toparlarsam önceliklewww.widsets.com adresine girip üye oluyorsunuz.

Sonra cep telefonunuza kayıt için SMS ile bir link geliyor.

Bu linke tıkladığınızda widset programını cebe indirip kuruyorsunuz. Zaten işlem otomatikman yapılıyor.

Ondan sonra da widget diye tabir edilen uygulamalardan istediğinizi indirebiliyorsunuz. Arayıp bulabilirsiniz. Mesela Hürriyet ve NTVMSNBC’ nin widget’ leri var. Sürekli haber güncelliyor.

Bunları operatörler para karşılığı yapıyorlardı ama siz WLAN kullandığınız müddetçe bedava!. Tabi şayet isterseniz diğer bağlantı seçeneklerinden yararlanıp operatör hizmeti kullanırsanız bu da paralı olur!...

Hava durumu, sudoku, bbc news olduğu gibi kişisel bloglar da var. Resimleriyle kendini tanıtan bayanlar vd. ilginç bloglar!...

İsterseniz kendi widget’ inizi oluşturabilirsiniz yani yeter ki hayal edin!...

Sonuçta hayatınıza renk katabilecek ve faydalanabileceğiniz bir hizmet olduğu için topikteki tüm N95 8GB kullanıcısı arkadaşlarımın da denemesini arzu ederim.

Arkadaşlar yorumlar kendi yorumlarımdır. Programları aldığım değişik sayfalardaki arkadaşlara teker teker teşekkür etmek isterim ama herkesi de buraya yazamayacağım. Ama emeklerine saygı duyuyorum. İlgili sayfalarda kişiler ve program bilgileri mevcut ayrıca en alttaki adreslerede dosyaları koydum alabilirsiniz.

1) CorePlayer: Film ve görüntü seyretme programı altyazılarına renk boyut ayarı bile yapabiliyorsun. (süper)

http://forum.donanimhaber.com/m_15957305/mpage_4/key_/tm.htm

2) RotateME: Bilindiği gibi. Millete şaşkın şaşkın baktırıyorum herkes "nereye dokunuyorsun da dönüyor" falan diyor. Kurulum için dosyayı sign etmek gerekli. Symbiansign’a üye olmanız gerekiyor. Bir yazıda xxx@ttmail.com adresini kabul ediyormuş. Denemedim. Öncesinde Accelerometer da kurulu olması gerek. Program altta çalışırken menülerde veya herhangi bir anda telefonu sola çeviriyorsunuz ve bunun da olayı budur. (keyifli) Beta7 çıktı ekledim.

3) Worldmate: Eski alışkanlığım. Günlük hava durumu – Dünya Saatleri – Para Birimi Çevrimi (bu istendiği anda pariteleri alarak kendi kendini güncelliyor) (lazım)

Kaynak:www.letsgomobile.org/en

http://forum.donanimhaber.com/m_15957305/mpage_4/key_/tm.htm

4) Windows Live MSN: Diğerlerine ihtiyaç duymuyorum. (lazım)

http://forum.donanimhaber.com/m_15957305/mpage_3/key_/tm.htm

5) Garmin XT: En azından Nokia MAPS e göre ücretsiz. 114MB yeni Türkiye haritasını da attım içine. Tek sorunu tabi bence, hep seni ana arterlerden götürmek istiyor. Ayrıca tüm Avrupa haritasını da attım içerisine ikinci harita olarak. 1,43GB boyutunda (direk emuleden City Navigator Europe NT 2008 Garmin Mobile XT Nokia dosyasını aratıp indirdim). Kurulum ile ilgili doc dosyası yine programı indireceğiniz yerde mevcut. Bende oradan yani yazarından öğrendim ;).
    (kesin lazım ben kullanıyorum gerek iş – gerek özel olarak)

6) Pandemonium: Keyifli bir oyun. PS2 oyunları tarzında grafikleri bence mükemmel. Oyun ilerledikçe levelları internetten aynı anda download ediyor. Download süresi 30 sn maksimum. Dosya boyutları çok yüksek değil. Genelde wireless ortamlarda işiniz kolay. Dosyadan çıkan *.sis dosyasını yığın hafızaya kuruyorsunuz ardından da yığın hafızada bulunan E:\sys\install\sisregistry\ içerisine indirdiğiniz rar dosya içindeki klasörü aynen atıyorsunuz. (sanırım, yanlış hatırlamıyorsam ) (ama süper oyun)

7) SMARTMOVIE: CorePlayer programı dosyaları MP4 ve 3GP uzantılı olmasını istiyor. Bu programı AVI’leri açtığı için tutuyorum. (iyidir)

8) NOKMOTE: Ellerinizi kullanmadan telefonunuzdaki menülerde gezebiliyorsunuz. Çalışma mantığı kolay programı kullanmadan önce telefonunuzu RotateME ile yatay kullanılabilir hale getirin. Sonra NOKMOTE açıp içerisinde kalem+C tuşlarına hafiften sırayla basılı tutun. Activated diye bir yazı ekranda beliriyor. Sonra programı kapatmadan geriye çıkın ve yatay pozisyonda telefonu hafifçe sağa sola hareket ettirin. Aşağı doğru hafif bir şekilde indirdiğinizde üzerindeki bölüme girişte yapıyorsunuz ki işte bu süper bir olay. (keyifli)

9) Y Browser: Mesajları da açan türünden olanı tercih edin. Ben seviyorum. Tüm dosyalara erişebiliyorsun. Ayrıca istediğin dosyayı aynı Windowstaki gibi gizli yapabiliyorsun. Bu sayede şifreli programlar kurup insanları kıllandırmıyorsun (olmazsa olmaz bence)

http://forum.donanimhaber.com/m_15957305/tm.htm

10) SOLVED: (sözlük) Hemen hemen her dil ziyadesiyle var. Hatta Rusça ve benzer diller kril alfabesiyle ve Arapça dil seçeneği Arapça alfabeyle. Ayrıca seslendirmeli olarak İngilizce ve birkaç dil seçeneği de mevcut. Önemli olan dillerin ses dosyalarını da bulup dosya içerisinde \DICT içerisine atmanız gerekiyor. Anlatım ve kurulum aşağıdaki adreste mevcut. (Her telefonda olmalı)

http://forum.donanimhaber.com/m_15957305/mpage_5/key_/tm.htm

11) DOOM – COUNTER STRIKE - QUAKE: Oyun açılıyor ama ateş edecek tuşu hala bulamadım. Ama silah değiştirebiliyorum. (tuş 1) Kurulum bilgisi içerisindeki dosyada mevcut. (hastasıyım birde oynayabilsem)

12) GROVE LAB: Tuşları kullanmadan oynanan bir oyun. İlginç ama hoşuma gitti. Labirent içinde zamana karşı topu hareket ettirip elmasları topluyorsun. (ilginç)

13) Zensis Theme DIY: Tema yapmak için kullanabileceğiniz bir program hem de telefonun içerisinde uygulamalı bir program. (İşe yarar)

http://forum.donanimhaber.com/m_15957305/tm.htm

14) ScreenShot: Telefonunuzun ekranının resmini çekmeye yarayan bir program. Faydalı heleki forumda paylaşmak isteyenlere birebir diyebilirim.

15) SignSisGui: Elinizde sertifikanız var. Bir arkadaşınız sağolsun symbiansign.com dan size yapıp vermiş. Ve süresi de var. İşte bunu kurun. Ve unsignlı dosyalarınızını açıp telefonunuza kurun. (lazım)

16) İBB Trafik: İstanbulda oturan arkadaşların işine yarayabilecek büyükşehir belediyenin sağladığı bir hizmet. 1530 a trafik diye mesaj atın. Programı indiriyorsunuz gelen mesajla ve kuruyorsunuz. Ondan sonra gezin. GPRS ve Wi-Fi bağlantısı ile işinizi görebilirsiniz. Ortalama 8 - 10 dakikası 300 - 400 KB falan gidiyor. Kontörlü olanlar dikkat edebilirsiniz.

17) Flip Silent: Telefonu ters çevridiğinizde sessiz moda geçen bir program. Toplantılarda işe yarayabilir. Veya kaçamaklarda

18) IMEI KAYIT DURUMU: Telefonu kaydettirdiniz ama durumu nedir bilemiyorsanız: http://mcks.tk.gov.tr/node/19

INDIREBILIRSINIZ:

http://www.4shared.com/dir/5077877/bee4b351/N95_8GB.html

http://www.4shared.com/dir/5078047/c3b9a17c/Program.html (13 farklı program var. Ve ihtiyaca göre işe yarar şeyler)

http://www.4shared.com/dir/5078042/b3d355f3/GPS.html (Haritalar - kurulum programları ve kurulum bilgisi var)

http://www.4shared.com/dir/5078045/2db7c050/Oyun.html
    (7 adet oyun mevcut)

SAYGILAR. (içimden geldi bir yazayım dedim.) (biraz ekleme de yaptım.)

Orjinalden alıntı: emreozel

MediaSafe v2.0.8 Nova Epoc Systems

Fotoğraflar
    Ses dosyaları
    Video lar
    ve Not larınızı

ŞİFRELEYEBİLİRSİNİZ.

çooook eksiden kullanırdı bu programı ama o zaman lar hafıza kartı desteği yoktu. ve şifrelediğim resimleri hep telefon hafızasına kaydediyordu bu da 6600 da oldukça sorun oluyordu. Hafızam doluyordu. Mecburen silmiştim programı. fakat benden sonra bayağı gelişmiş hafıza kartı desteği getirmişler programa ve ses video not desteği de getirilmiş.

http://rapid-share.com/files/86299644/MediaSafe.v2.0.8.S60v3-BiNPDA.zip.html

emTube v1.0.10 (yeni versiyon)

benim emtube açmıyordu youtube u bir kurcaliyim dedim son bir versiyon buldum arkadaslar.
    sorunsuz çalıştırıyor ve eski versiyondaki gibi kucuk resimlerde sorun olmuyor.
    guzelde kaydediyor ve izletiyor. ekstra flv player a gerek yok..
    upload etttigim dosyanın içine flvrecognizer var onuda kurun.
    direkt flv leri mtube çalıştırsın..

http://rapid-share.com/files/86592939/emTube_S60_3_0_v_1_0_10.zip.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Mairo_ -- 29 Ocak 2008; 9:27:03 >

• ahhhh mario ne yaptın deldın 300 ü
  • Sygic MOBILE v7.0.89 sürümünü inceledim.
    Yükledim sorunsuz çalışıyor. N95 de sorunsuz yani.
    Program ev içerisinde biraz sürse de bağlandı.
    Harita detayları Ankara için çok kötü bu haliyle kullanılamaz.
    Harita bırakın Garmin i Nokia Maps ın bile eline su dökemez.
    Yani program bu haliyle kullanılamaz bence.

Ama ben illa ki kullanıcam diyorsanız siz bilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.