Şimdi Ara

Metal Gear Solid 3 Remake Playstation etkinliğinde gösterilebilir!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
59
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Insider Gaming tarafından bildirilene göre sektör içerisinde yer alan bazı kişiler Metal Gear Solid 3 Remake'in PlayStation etkinliğinde gösterileceğini iddia ediyor. Bu kişilerden biri (Shpeshal_Nick) XboxEra podcast'inin son bölümünde yer alıyor ve şunları aktarıyor:

“PlayStation etkinliğinde olabileceğini duyduğum başka bir oyun daha var. Bu oyun da  söylentilere göre Metal Gear Solid 3 Remake."

Çeşitli söylentiler ortaya çıkmaya devam ediyor

XboxEra podcast'inde geçen konuşma detaylarının haricinde bir başka oyun uzmanı olan Jez Corden da çeşitli açıklamalarda bulunuyor. Twitter üzerinden yayınladığı gönderide ortada dolanan bu söylentiye yer veriyor ve "birçok kişiden bu iddiaları duyduğunu" belirtiyor.

Diğer taraftan oyun sektörü içerisinde yer alan Jeff Grubb da birkaç kez Summer Game Fest'ten önce yeni bir PlayStation Showcase'inin yapılacağını iddia etti. Bu etkinliğin Mayıs ayının sonunda olacağı bildirildi. Ancak Sony tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 

Peki siz Metal Gear Solid 3'ün Remake sürümünün yakın zamanda duyurulacağını düşünüyor musunuz? Ya da böyle bir beklentiniz var mı?

XboxEra podcast'inde geçen konuşma detaylarının haricinde bir başka oyun uzmanı olan Jez Corden da çeşitli açıklamalarda bulunuyor. Twitter üzerinden yayınladığı gönderide ortada dolanan bu söylentiye yer veriyor ve "birçok kişiden bu iddiaları duyduğunu" belirtiyor.

Diğer taraftan oyun sektörü içerisinde yer alan Jeff Grubb da birkaç kez Summer Game Fest'ten önce yeni bir PlayStation Showcase'inin yapılacağını iddia etti. Bu etkinliğin Mayıs ayının sonunda olacağı bildirildi. Ancak Sony tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 

Peki siz Metal Gear Solid 3'ün Remake sürümünün yakın zamanda duyurulacağını düşünüyor musunuz? Ya da böyle bir beklentiniz var mı?

• No Hideo !! No MGS ! Ayrıca benim düşüncem MGS1 ( PS1 ) esas remake yapılması gereken oyundu. " The Best is Yet to Come " dan vazgeçmeden ama. Gamecube da Twin Snakes oynamıştım. Bu müzik olmadan oyun çok kötü gelmişti. Herşeyin grafik olmadığını o zaman anlamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetalpertr -- 8 Mayıs 2023; 16:37:33 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Konami Silent Hill 2 Remake ile birlikte elindeki IP'lerin en çok tutulan oyunlarını tekrardan remake yapma çabasına girdikleri açıkça ortada. Kesinlikle MGS3 Remake gelecek ama bu kadar yakın zamanda duyurulur mu orasını bilemiyorum.
  • Bana göre gelmiş geçmiş en iyi mgs oyunu snake eater inşallah gelir...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Remake station da her şey mümkün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluepoint yine döktürmüştür Sony bu nesilde de fişi erken çekti. Xbox öldü vurmayın artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 8 Mayıs 2023; 23:18:41 >
  • Kuruduk kuruduk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.