Şimdi Ara

## 4 Çekirdekli Core 2 Quad Q6600'ün Fiyatı 299$'a Düştü ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
20.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## 4 Çekirdekli Core 2 Quad Q6600'ün Fiyatı 299$'a Düştü ##

Daha önce yaptığımız haberlerimizde Intel'in 22 Temmuz'da fiyat indirimine giderek özellikle 2.4GHz'de çalışan ve 8MB saviye 2 ön belleğe sahip olan 4 çekirdekli işlemcisi Core 2 Quad Q6600'ün fiyatını 266$'a düşüreceğini belirtmiştik. Yurt dışında firmalar yavaş yavaş Q6600'ün fiyatını düşürmeye başladı bile.

Daha şimdiden 299$'a 4 çekirdekli işlemci alabilmek gerçekten kulağa hoş geliyor. Üstelik 22 Temmuz'dan itibaren fiyatlar 266$'a kadar da düşecek.

Fiyat indirimleri hakkında daha detaylı bilgi almak için,
    http://forum.donanimhaber.com/m_15502528/tm.htm

299$'a Core 2 Quad Q6600 satış sayfası için,
    http://www.frys.com/product/5101696

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 4 Temmuz 2007; 22:05:03 >

• Biz yine de AMD'yi bekleyelim.
  • ben 330dolar artı kdv'ye 8 ay önce e6600ü almıştım insanın morali bozuluyor yav
  • eee sadece bumu düşmüş ya diğerleri
  • Yaw fiyatı düştüde getirisi olurmu 4 çekirdeğin???? Ben de alacaktım 4 ay önce e6600... Bilmayrum beklemek iyi oluyor:)
  • Baylar Asus P5B Deluxe/Wifi bios güncellemesi ile Q6600 kullanabiliyordu doğrumudur?
  • hep biz aldıktan sonra düşüyoooo
  • güzel az daha düşmesi lazım ama hadi fx bastır fx...
    sana kıyak geçerler
  • artık yenı bır sıstem için umudum olabilir
  • Bence bu dandik ve cift cekirdekten bozma dört cekirdeklerden bir halt olmaz. Performans testleride onu gösteriyor zaten. Dogal dört cekirdek en iyisi bence
  • amd yı beklemelı dahada duser.aslında dustugunde 8 cekırdek cıkarırlar bu sefer onu beklerız
  • quote:

Orjinalden alıntı: frequen z

Baylar Asus P5B Deluxe/Wifi bios güncellemesi ile Q6600 kullanabiliyordu doğrumudur?

Asus P5B Deluxe/Wifi ile 4 çekirdekli işlemcileri kullanabilirsin
  • bu işin içinde bir iş mutlaka vardır bu fiyata olurmu intel birşeyden korkuyor ama neden şimdi bu işlemciyi alırsak ilerde keşke bunu almasaydık deriz bence beklemek lazım
  • Normal bir kullanıcı için 266$ çok para. Bu para işlemciye verilmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zzakall

Bence bu dandik ve cift cekirdekten bozma dört cekirdeklerden bir halt olmaz. Performans testleride onu gösteriyor zaten. Dogal dört cekirdek en iyisi bence

Vaybe aramızda Core 2 Quad işlemcilerini kullanmış ve beğenmemiş. Amd doğal 4 çekirdeğini kullanıp çok beğenmiş arkadaşımıza sormak isterim. 1milyon kişi intelin 4çekirdekli işlemci almış ve onlar hiç birşeyden anlamıyor. Sen bize doğrusunu gösterdiğin için teşekkür ederim.
    Performans testleride S.S koyarsan çok sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Daha önce yaptığımız haberlerimizde Intel'in 22 Temmuz'da fiyat indirimine giderek özellikle 2.4GHz'de çalışan ve 8MB saviye 2 ön belleğe sahip olan 4 çekirdekli işlemcisi Core 2 Quad Q6600'ün fiyatını 266$'a düşüreceğini belirtmiştik. Yurt dışında firmalar yavaş yavaş Q6600'ün fiyatını düşürmeye başladı bile.

Daha şimdiden 299$'a 4 çekirdekli işlemci alabilmek gerçekten kulağa hoş geliyor. Üstelik 22 Temmuz'dan itibaren fiyatlar 266$'a kadar da düşecek.

Fiyat indirimleri hakkında daha detaylı bilgi almak için,
    http://forum.donanimhaber.com/m_15502528/tm.htm

299$'a Core 2 Quad Q6600 satış sayfası için,
    http://www.frys.com/product/5101696

Fx57 seni seviyorum cok ıyı oldu bu haberı duydugum demekkı bu ay sonu bı Quad ıslemcım olacak

• Bu fiyatlar iyice düşsün bir c2d sistem yapmak lazım ya
  • 22 temmuzda gelecek ındırımle 266 dolara dusecek olan bu ıslemcı neden alınmasınkı kotu bır ıslemcı olma sebeblerını merak ettım bende
  • quote:

Orjinalden alıntı: rec

quote:

Orjinalden alıntı: zzakall

Bence bu dandik ve cift cekirdekten bozma dört cekirdeklerden bir halt olmaz. Performans testleride onu gösteriyor zaten. Dogal dört cekirdek en iyisi bence

Vaybe aramızda Core 2 Quad işlemcilerini kullanmış ve beğenmemiş. Amd doğal 4 çekirdeğini kullanıp çok beğenmiş arkadaşımıza sormak isterim. 1milyon kişi intelin 4çekirdekli işlemci almış ve onlar hiç birşeyden anlamıyor. Sen bize doğrusunu gösterdiğin için teşekkür ederim.
    Performans testleride S.S koyarsan çok sevinirim.

Birincisi: ben AMD demedim, Dogal dört cekirdek dedim.

ikincisi: X6800 ün Q6700 ü benchler harici diger tüm performans testlerinde tokat manyagi yaptigi cok bilinen bir sey.

ücüncüsü: Mecut cift cekirdekten bozma Quad lar O.C özürlü LN2 ile bile max 4700 de filan ancak bench alabiliyorlar, Ancak X6800 ler ile 5500Mhz de bench alanlar var. Kaldiki bütün Bench rekorlari X6800 ile kiriliyor

O senin bahsettigin 1 milyon Quad in icinde Xeonlarda varki emin ol masaüstünden cok Xeonlar satilmistir.

SS filan koymaya gerek duymuyorum. Arayan bulur

Edit: Kaldiki E6850 ve DFi Lanparty X38 li sistemi almak icin sadece cikmalarini bekleyen biriyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzakall -- 5 Temmuz 2007; 0:03:23 >

• Bu işlemciyi alsak da mı kullansak almasak da mı kullanmasak.Kafam çok karıştı.Sistem toplayacağım hemen toplayım mı toplamayım mı bilmiyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.