- x
Hint Filmleri Neden Türkiyede Pek Gösterilmez?
81 Cevap8577 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Temmuz 2007; 17:16:15 

Merhaba arkadaşlar ben bu ülkede yaşana bir Hint Vatanadaşı olarak türkiyeye geldiğim günden bu yana tv lerde (kana 1 hariç ama oda sadece cumartesi) hint filmlerinin gösterildiğini görmedim neden gösterilmiyor acaba? bana kimse aksiyon filan yok demesin o kadar çok aksiyon filmlerimiz var...

383 Mesaj
4 Temmuz 2007; 20:39:54 

hint filmleri kalitesiz olduğu için olabilirmi acaba

Sen Benim Hiçbir Şeyimsin Hiçbir Zaman Benim Olmayacak Olanımsın...

3015 Mesaj
4 Temmuz 2007; 21:03:05 

Kanal 1'in yanı sıra Kanal 7 çok gösteriyordu geçen yıllarda,şu anda durum nedir bilmiyorum...

1737 Mesaj
4 Temmuz 2007; 21:28:41 

quote:

Orjinalden alıntı: erenraj_khan

Merhaba arkadaşlar ben bu ülkede yaşana bir Hint Vatanadaşı olarak türkiyeye geldiğim günden bu yana tv lerde (kana 1 hariç ama oda sadece cumartesi) hint filmlerinin gösterildiğini görmedim neden gösterilmiyor acaba? bana kimse aksiyon filan yok demesin o kadar çok aksiyon filmlerimiz var...

varsa da biz görmedik. Genelde dansediyolar (1-2 tane izlemiştim)
Bir de filmlerde görüntü kalitesi düşük

Uzaklaştırılmış
4 Temmuz 2007; 23:38:50 

kalitesiz bir film nasıl 2002 cannes film festivalinin en iyi seçilir,yada nasıl dünyada en çok izlenen 5 filmden biri olabilir

383 Mesaj
5 Temmuz 2007; 1:06:49 

1 2 tane çıkmış olabilir istisnalar kaideyi bozarmı bence bozmaz

Sen Benim Hiçbir Şeyimsin Hiçbir Zaman Benim Olmayacak Olanımsın...

4143 Mesaj
5 Temmuz 2007; 1:38:27 

Hint filmleri gerçekten de güzel oluyor.Şarkıları falan mesela " Avare" miydi ismi o film baya güzeldi

Tebessüm, iki insan arasındaki en kısa mesafedir.

Uzaklaştırılmış
5 Temmuz 2007; 1:45:20 

özel kanallar az iken hint filmleri çok çıkardı.neredeyse 2-3 senedir hiç hint filmi denk gelmedi..

1233 Mesaj
5 Temmuz 2007; 3:37:26 

Hint filmleri bizim ve avrupa filmlerinin dışında çok farklı bi yapısı var müzikler olsun sahneler olsun oyuncular olsun. Belki de yayıncılar bekledikleri raitingi alamadıkları için yayınlamıyorlardır. Mesela ben hint filmlerini sevmem, yanlış anlamaa ama

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

399 Mesaj
5 Temmuz 2007; 6:04:56 

water mi cannes 2002'de ödül alan film ?

Uzaklaştırılmış
5 Temmuz 2007; 10:36:33 

filmin adı Devdas, kanal 1 ile TRT1 de bir ara göstrerilidi... hint filmlerinin görüntüm kalitesi düşük değil sadece farklı bir sistem kullanıyorlar farklı bir sistem olduğu için türk kanallarında iyi çıkmaz ama internette izlediğin zaman farklıdır dünyada ilk renki filmi bollywoodda çıkmıştı şarkıları asla oyuncular söylemez playback şarkıcıları var (benim gibi) dünyada (türkiye hariç) en bilinenide lata dır dünyanın en çok şarkı okuyan kişisi olarak tarihe geçmiştir 1947 den 2005 ylına kadar toplam 260 binden fazla şarkı okumuştur şuan 78 yaşında olmasına rağmen halen okur ve müthiş bir ses tonu vardır.. neyse hint filmleri ile ilgili soruları olan varsa cevaplarım SAYGI VE SEVGİLİLERİMLE

Uzaklaştırılmış
5 Temmuz 2007; 10:41:53 

quote:

Orjinalden alıntı: EneRGy.

Hint filmleri gerçekten de güzel oluyor.Şarkıları falan mesela " Avare" miydi ismi o film baya güzeldi

Awara Filmi dünyanın belkide en büyük sinema yapıtları arasında gösterilir,bütün ülkelerde milyonlarca insan tarafın izlenmiştir ayrıca türkiyede ise tam 6 yıl gösterimde kalan tek filmdir (arkadaşımın dedesi türkiyenin ilk sinemacıalrındandır o bana söyledi)

832 Mesaj
5 Temmuz 2007; 11:07:26 

Eskiden HBB miydi neydi öyle bir tv kanalı hemen hemen her gün verirdi Hint filmlerini. Bende arada sırada izlerdim. Ama sonra kanal bir gün bir yayın sırasında bi dondu bir kaç hafta öyle kalmıştı sanırım, ama emin değilim çok zaman geçti üzerinden. Sonrada kanal kapandı zaten.

Uzaklaştırılmış
5 Temmuz 2007; 12:02:14 

http://www.youtube.com/watch?v=k-xBK0hSG5k hint filmlerinde akyon yok diyenlerbi zahmet bakın ve görün ama siz amerşkaya alışık olduğunuz için yine size saçma gelir birde oradaki mercedes havaya uçuruldu

1467 Mesaj
5 Temmuz 2007; 12:05:45 

genelde gündeme gelenler hep dans lı falan filmlerdei.Ve Türkiyede çok komik karşılanıyordu.Ama açık söyliyim dikkat ederseniz bunlar çok eski filmleri...Yeni filmlerde ne var bilmiyorum. Ama o eski hint filmlerini sonuna kadar seyretmek işkenceden başka bişey değil.

Uzaklaştırılmış
5 Temmuz 2007; 12:07:24 

hint film endüstrisi inanılmaz büyük bir endüstri. ama sadece kendi ülkesine hitap eden filmler gibi geliyor bana. çünkü izlediğim hint filmleri çok enteresan ve kalitesiz. ama orada talep görüyorsa demek ki biraz kendi beğenileri ve kültürleri ile alakalı bir şey.

1467 Mesaj
5 Temmuz 2007; 12:16:46 

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=k-xBK0hSG5k hint filmlerinde akyon yok diyenlerbi zahmet bakın ve görün ama siz amerşkaya alışık olduğunuz için yine size saçma gelir birde oradaki mercedes havaya uçuruldu

Linkteki trailer i izledim...Klasik amerikan aksiyon filmlerindeki görüntüler var...Tek farkı oynayanlar hint ve dil hintçe...Başka bi fark göremedim.

Uzaklaştırılmış
5 Temmuz 2007; 12:26:25 

zaten benim anlamadığım bir nokta şu hint filmleri dünyanın bir çok ülkesinde sinemalarda izlenme rekoru kırıyor üstelik en çok ta avrupa ülklerinde güney amerikadan tutun bir çok ülkede ve beğeniyle izlenirken türklere komik geliyor tamam bende kabul ediyorum bazı dansları banada komik gelir ama DEVDAS daki dansları izleyin hayretle bakarsınız,actor lerini ve actress lerini dünya tanırken türkiyede tanınmıyor örnek verirsem madhuri dixit bu kadının bir özelliği varki dünyada oyuncular arasında bir tek o yapıyor 15 sn içinde yüzü öyle farklı mimiklere sokarki hayretle bakarsınız... Zaten amerikan sinemasının dünyada hakim olamadığı tek sinemadır

1467 Mesaj
5 Temmuz 2007; 12:33:48 

Ya ona bakarsan azerilerin konuşmalarıda Türklere komik geliyor ... Halbuki aynı dili farklı şive ile konuşuyoruz..
Bu birazda kültür ve algı meselesi..

377 Mesaj
11 Temmuz 2007; 2:38:47 

Kusura bakma ama Filmler kötü oluyor kardeşim yayınlansada seyreden olmaz ben bikaç ay önce seyrettim ufak çocuk aynı polat alemdara beziyordu gülmek için seyrettim gece 3 falandı küçük polat

E6420 Core2Duo 2.13GHz * GIGABYTE GA-965P-DS3(rev.3.3) * KİNGSTON HYPERX 3x1GB DDR2-800Mhz * Ati Redaon HD5750 O/C ed. * SAMSUNG 750 GB * LG H42N-S * COOLER MASTER Centurion 534 630W * Samsung 2333 * LOGİTECH S510 * CREATİVE 4.1
NOTEBOOK Fujitsu-siemens Amilo 1424

22277 Mesaj
11 Temmuz 2007; 2:47:38 

Hint filmleri genel olarak kotu oluyorlar ama aradan bazen güzel izlenir filmlerde cıkıyor eskiden HBB vardı her oglen yayınlardı yanlıs hatırlamıyorsam

PSN: SaGe_DjAvuL

Uzaklaştırılmış
11 Temmuz 2007; 10:21:12 

Genel Olarak Kötü diyemezsin benimde beğenmediğim bazen filmler çıkar,o filmleri izlemeniz için sizin azda olsa hint kültürünü bilmeniz lazım yoksa 100 kerede izleseniz yine anlamazsınız.. eğer izlemek isterseniz size 2002 cannes film festivali ödüllü DEVDAS'ı tavsiye ederim birde LAGAAN var

Uzaklaştırılmış
11 Temmuz 2007; 10:24:56 

Unutmadan Birde cumartesi Güni kanal 1 de Kafadarlar var Orjinal adı Khiladi (kötü şaka) bu film sanırım 2 hafta öncede oynadı çok kaliteli bir film ama ne hikmetse kanal1 filmlerin orjinal isimlerini yanlış yazıyor

1967 Mesaj
11 Temmuz 2007; 10:35:59 

Ya hint filmlerinin izlenicek hali yokki.Oyunculuklar senaryolar gayet kötü.Bi yaz yazlıkta bi sürü hint filmi izlemiştim ordan biliyorum.Belki güzel filmleri vardır ama ben raslamadım

Uzaklaştırılmış
11 Temmuz 2007; 12:26:11 

HBB bi ara baya çok veriyordu gına gelmişti

Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
2 gün 20 sa. 35 dk. kadarı kaldı.
11 Temmuz 2007; 12:43:17 

Kalitesiz oldukları içindir.

Alınmaca,darılmaca yok.

Uzaklaştırılmış
11 Temmuz 2007; 13:47:45 

kalitesiz kötü diyenler her vcd dükkanında bulabileceğiniz Devdas filmini izleyin

2137 Mesaj
11 Temmuz 2007; 16:43:50 

quote:

kalitesiz kötü diyenler her vcd dükkanında bulabileceğiniz Devdas filmini izleyin

seyrettim cokta gzl degildi

1369 Mesaj
11 Temmuz 2007; 18:47:38 

quote:

Orjinalden alıntı: darkblaziken

iyiki warmış bu Devdas hint filmlerini 50-60 tanesini izledim.hiç biridie güzel değildi e bukadar filmden beğenen kimse olmaması sence bişeyi belli etmiyomu???

Cinemaximum Sinema Bileti // PEPSI // N11 // Migros // Dominos Pizza // Mavi.com İndirim Kodu

Uzaklaştırılmış
12 Temmuz 2007; 10:04:14 

Beğenmeyenlere Saygı Duyarım ama benim kafama takılna bu filmler avrupada ve dünyanın bir çok ülkesinde ilgi ile izleniyor almanyada RTL,SAT1 kanalında günede 2 defa gösterilir ama nedense türkiyede ise kimse izlemez....

Uzaklaştırılmış
12 Temmuz 2007; 10:06:23 

quote:

Orjinalden alıntı: darkblaziken

Beğenmemen gayet doğal Çünkü Kanal1 o Filmi baya bir makaslamıştı bu yüzden kendilerine mail atmıştım çünkü film en süper yerleri makaslanmıştı

1153 Mesaj
12 Temmuz 2007; 10:41:14 

yahu 3 gündebir veriyor kanal 1 komik,eğlencelik filmler izlemesi hoş he he

Gün gelecek sessizliğimiz şimdi boğmakta olduğunuz sesimizden çok daha güçlü olacak

Uzaklaştırılmış
12 Temmuz 2007; 10:56:48 

quote:

Orjinalden alıntı: blake

yahu 3 gündebir veriyor kanal 1 komik,eğlencelik filmler izlemesi hoş he he

cumartesi günü khaldi filim var 1992 yapımı ama güzel senin hoşuna gidecektir komedi filmi,fakat filmin sonunda bir mesaj veriyor

1268 Mesaj
12 Temmuz 2007; 21:09:23 

quote:

kalitesiz bir film nasıl 2002 cannes film festivalinin en iyi seçilir,yada nasıl dünyada en çok izlenen 5 filmden biri olabilir

Hadi ya acaba bunlardan hangisi hint filmi kestiremedim söylermisn?

1. Titanic
2. The Lord of the Rings: The Return of the King
3. Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
4. Harry Potter and the Sorcerer's Stone
5. Pirates of the Caribbean: At World's End

Well done. Here come the test results: 'You are a horrible person.' That's what it says. We weren't even testing for that.

Uzaklaştırılmış
12 Temmuz 2007; 23:46:50 

sen awaara filmini bilirmisin bence ingilizcen varsa araştır... bu konuyu açmamın nedeni ben bir hint vatandaşıyım

1497 Mesaj
13 Temmuz 2007; 0:01:12 

digitürk te bir kanalda her akşam 1 hint filmi yayınlanmakta (ben nefret ediorum ayrı mesele )

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2007; 15:27:32 

Bir arkadaşım bana bizim türkler izlemez bu filmleri derdi inanmazdım,ve sonunda arkadaşım haklı çıktı..................

1 Mesaj
17 Temmuz 2007; 18:19:01 

Merhaba Arkadaşlar,

Ben hint filimlerini çok begenerek izliyorum. Çok güzel ve anlamlı filimler eski filimlerle kıyaslamayın sonuçta eski türk filimleride komik ve saçmaydı ve konu hep aynı idi zengin kız fakir çocuk.
yeni hint filimleri bence muhteşem beni en büyük favorim DEVDAS, Kabhi Khushi Kabhie Gham ,
Veer-Zaara, dhoom vs.. ve en sevdiğim acktor Shahrukh Khan, Karenaa kapoor , evet malesef türk kanallarında hint filimleri oynamıyor oynayanlarda kötü yapılan dublajlardan dolayı iyi değil.
ama RTL2 her zaman hint filmi oynatıyor ve ben ordan takip ediyorum. Almanya ya da gittigimde alıyorum.
filimlerde çok güzel mesajlar veriliyor ama anlayanlara , ben eminim burdaki arkadaşların bir çogu yeni filimleri görmemiştir. görseler onlarında fikirleri değişir.

1953 Mesaj
17 Temmuz 2007; 18:34:35 

ben Kama Sutra yı izlemişdim gerçekten çok güzeldi Ordaki Hint güzeli bayan baya alımlıydı birde..Geçen gün yanılmıyorsam Hint yapımı Bollywood die bi filmin cdsimi ne geçmişdi mağazada elime ama kalitesizdir die almadım açıkçası

edit: imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice Cube -- 17 Temmuz 2007; 18:35:34 >

Uzaklaştırılmış
17 Temmuz 2007; 19:51:48 

quote:

Orjinalden alıntı: hatican

Merhaba Arkadaşlar,

Ben hint filimlerini çok begenerek izliyorum. Çok güzel ve anlamlı filimler eski filimlerle kıyaslamayın sonuçta eski türk filimleride komik ve saçmaydı ve konu hep aynı idi zengin kız fakir çocuk.
yeni hint filimleri bence muhteşem beni en büyük favorim DEVDAS, Kabhi Khushi Kabhie Gham ,
Veer-Zaara, dhoom vs.. ve en sevdiğim acktor Shahrukh Khan, Karenaa kapoor , evet malesef türk kanallarında hint filimleri oynamıyor oynayanlarda kötü yapılan dublajlardan dolayı iyi değil.
ama RTL2 her zaman hint filmi oynatıyor ve ben ordan takip ediyorum. Almanya ya da gittigimde alıyorum.
filimlerde çok güzel mesajlar veriliyor ama anlayanlara , ben eminim burdaki arkadaşların bir çogu yeni filimleri görmemiştir. görseler onlarında fikirleri değişir.

Sonunda seven biri çıktı nihayet,kötü dublajın yanında birde filmlerin orjinal isimlerini değiştiriyorlar geçen cumartesi kanal 1 deki raja hindustani filminin adını raja hindistan diye verdiler oysa filmin türkçe dublajı hindistan kralı dır

423 Mesaj
19 Temmuz 2007; 17:24:56 

valla bir gün denk gelmişti bir tanesi romantik filimdi biz koptuk filmde baya bi komedi geldi tabi herkezin görüşü farklı ama benim hoşuma gitmiyor filmleri birde bollywood bu ne hollywood gibi

109 Mesaj
19 Temmuz 2007; 17:38:00 

Hint filmleri eskiden TRT1'de oldukça fazla veriliyordu. Şu anda Kanal1'de sanırım haftada 1 kez yayınlanıyor. Ben yaklaşık 2 sene öncesine kadar hiç hint filmi izlemedim. Gerçi ondan sonrada izlemedim. Ama filmin kötülüğünden değil. İzlediğim film yaklaşık 3 saat sürmüştü ve bence inanılmazdı. Aslında şu anda kanalların birinde bir hint filmi görsem değiştirir diğer kanala geçerim. Ama o gün tam başlarken yakaladım ve 10-15 dakika seyredip kapatacaktım fakat çok beğendim baştan sona izledim. Hatta 1-2 gün aklımdan çıkaramamıştım. Yinede hint filmlerinin kalitesi belli. Diğer filmler gibi olmuyor. Aralarından sıyrılıp çıkan güzel filmler haricinde.

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2007; 21:55:27 

saçma olduğu için

329 Mesaj
25 Kasım 2007; 11:52:28 

hatican fake =)))

neyse ismini biLmediğim çok hint fiLmi izLedim ama bizim eski Türk fiLmLerinden biLe kötüydü .. hint fiLmLerine kar$ı önyargım var... hintLiLerin bi tek yabancı fiLmLer arasında oLmasını seviyorumm..meseLa asıL yapım amerikan oLan fiLmin içinde bikaç hintLinin oLması fena deiL..

Fotoğraf çaLışmaLarım.. http://fildisi.deviantart.com/gallery

3836 Mesaj
25 Kasım 2007; 15:34:18 

eskiden hbb başta olmak üzere sıkca hint filmleri yayınlanırdı.Gülmek isteyenler kaçırmasın diyorum.

Uzaklaştırılmış
25 Kasım 2007; 15:40:10 

bu ülkede insanlar batıya özeniyor.
onların hayat tarzını merak ediyor bu yüzden onların filimlerini izliyor.

doğudan gelen yalnız hint değil japon- kore- çin filimleri de az ilgi görüyor.

bunun nedeni türkiyede insanların kültürel olarak batıya meraklı olması.

doğu asya tipi hayat tarzı burada pek ilgi görmüyor. insanlar kendi hayatlarına benzettikleri yada olmak istedikleri hayatı gösteren filimleri izlemek istiyor.

6850 Mesaj
25 Kasım 2007; 16:07:19 

Çok basit bizim kültürümüze uygun olmadığı için...Ben oturup asla bir hint filmi izlemem izlersemde gülerek izlerim..

8945 Mesaj
25 Kasım 2007; 16:27:43 

ilgi yok filmlere çünkü hepsi komedi.herifler ana avrta birbirlerine girerken bir anda müzik geliyor biyerlerden ve oynamaya başlıyolar.adam uykudan kalkıyor sabah sabah oynuyor,trafik kazası oluyor oynuyor.e komedi filmleri çok var.onların saçma sapan kugularını izleyene kadar doğru komedi izlerim şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrooklynZU -- 25 Kasım 2007; 16:28:26 >

Spirit Rom v1.1 by Nico_60 / Apolo Regular Kernel v7.1 / Viper4Android Audio Effects FX

2127 Mesaj
25 Kasım 2007; 17:37:17 

insanlar gülmekten izleyemedikleri için

Katılım zamanı: 17 Şubat 2007

We are not English! We are scouse!

6158 Mesaj
25 Kasım 2007; 17:39:02 

İğrenç de o yüzden.

1266 Mesaj
25 Kasım 2007; 18:23:35 

quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

ilgi yok filmlere çünkü hepsi komedi.herifler ana avrta birbirlerine girerken bir anda müzik geliyor biyerlerden ve oynamaya başlıyolar.adam uykudan kalkıyor sabah sabah oynuyor,trafik kazası oluyor oynuyor.e komedi filmleri çok var.onların saçma sapan kugularını izleyene kadar doğru komedi izlerim şahsen.

Hort rekorum(2001).

6224 Mesaj
25 Kasım 2007; 20:06:46 

quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

İğrenç de o yüzden.

ben daha hint filmlerinden hoşlanan türk görmedim.

10217 Mesaj
25 Kasım 2007; 20:48:19 

önceden olsa batı tarzı filmler dişinda film izlemezdim.ama durum artık değişti.uzak doğudan harika filmler cıkabiliyor.hint filmlerinide izlememek ayıp olur.ama herseyin bası reklam.

8945 Mesaj
25 Kasım 2007; 20:50:19 

uzak doğu filmleri süper.SPL mesela.buna benzer filmleri buluyorum ve indiriyorum.güzel iş çıakrıyolar.

Spirit Rom v1.1 by Nico_60 / Apolo Regular Kernel v7.1 / Viper4Android Audio Effects FX

3974 Mesaj
25 Kasım 2007; 20:51:46 

Reklamla alakası yok. Hintlilerin film anlayışı biraz farklı. Bu da Hintliler dışındaki insanların hoşuna gitmiyor. Yani adamın sevgilisine seni seviyorum demesini izlemek için o iğrenç Hint müziklerini dinlemek biraz angarya. E bir de adamın film boyunca 150 defa "seni seviyorum" diyeceğini hesaba katarsak, film bir kabusa dönüşüyor.

Eğer demokrasiye gitmezseniz, o size gelir.

458 Mesaj
11 Aralık 2011; 13:35:02 

3 idiots, Benim Adım Khar ve Siyah Black filmleirni izleyin fikrinizi sonra yazarsınız.

Elbette Hint filmi denince akıla Raj kopur'un Awaara filimden beri yapılan dandik filmler akıla gelmiyor.

O dönemdeki bizim Yeşilçam filmleri çok mu güzel.

Dediğim gibi yukarıda ismini verdiğim 3 filmi seyredin Hint filmlerin nerelere geldiğiniz anlayın.

Geçen maymunlar cehennemi başlangıç (2011) filmini seyrettim. Yardımcı bayan aktris Hintliydi. Demek Hollywood ta artık Hintli oyunculara rol veriyor.

4006 Mesaj
21 Şubat 2012; 21:32:44 

Hint filmleri bence gayet güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Seyahatname'm Yazı kağıda düştüğünde okuyucusunu er ya da geç bulacaktır.

1159 Mesaj
21 Şubat 2012; 21:46:54 

Müzikleri olmasa güzel filmler ama müzikleri tam bir işkence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Alo muhittin,amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun uzaylılar tarafından kaçırıldım!
- evet, tarafından.

4006 Mesaj
21 Şubat 2012; 23:59:18 

Aşırı sinir bozucu müzikleri olmadığı sürece sorun yok. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Seyahatname'm Yazı kağıda düştüğünde okuyucusunu er ya da geç bulacaktır.

1 Mesaj
27 Mart 2012; 16:41:04 

slm arkadaşlar hin filmleri ben cok severim aslında özelikle anil kapoor ve madhuri bide sridevi oyuncular cok sevdiğim fimler ve hepte izlerim bazı fimleri cok hoş ve anlamlı olur gercekten keyifle izlerim ve halada izliyorum izlerkende hiç sıkılmıyorum genede neden turkiyede verilmiyor bende bilmiyorum keşke verseler en cok sevdiğim erkek öyuncu anil kapoor ve salman khean cok neşe veriyorlar filmere gercekten başarılar dilerim ikisinede

Sayfa:   [1]      >>
Tüm forumlar » [Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap] » Sinema » Hint Filmleri Neden Türkiyede Pek Gösterilmez?
Sayfa: [1]      >>
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.727