Şimdi Ara

Focus Entertainment, Atlas Fallen için yeni oynanış fragmanı yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
5
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Deck13 Interactive tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon rol yapma macera oyunu Atlas Fallen için Rise from Dust adlı yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Fragman içerisinde oyunda yer alan bazı alanlar - bölgeler, çeşitli atmosferler, karakterler ve daha fazlası yer alıyor.

Fantastik bir aksiyon rol yapma oyunu

Kumlardan yükselebileceğimiz ve kadim tehlikelerin yer alacağı Atlas Fallen içerisinde geçmişin parçalarını toplamaya çalışacak, eski kehanetleri açığa çıkarmaya çalışacak ve büyük bir maceraya atılacağız. Oyun içerisinde kontrolü elimize aldığımız karakterimizle beraber farklı bölgelere doğru ilerleyebilecek, karakterimizi geliştirebilecek ve yeni silahlara erişebileceğiz.

Farklı diyarlara adım atabileceğimiz ve bir yandan da hayatta kalmaya çalışacağımız oyunun sınırlı sayıda Atlas Fallen Signature Edition sürümü bulunuyor. Bu sürüm Focus Entertainment Store'a özel olarak karşımıza çıkıyor. Bu sürüm içerisinde Deck13'ün Sanat Yönetmeni James Lowe tarafından hazırlanmış ahşap bir çerçeve, resmi sertifika ve indirilebilir Ruin Rising Pack yer alıyor.

Atlas Fallen, 16 Mayıs'ta PlayStation 5, Xbox Series ve  

Kumlardan yükselebileceğimiz ve kadim tehlikelerin yer alacağı Atlas Fallen içerisinde geçmişin parçalarını toplamaya çalışacak, eski kehanetleri açığa çıkarmaya çalışacak ve büyük bir maceraya atılacağız. Oyun içerisinde kontrolü elimize aldığımız karakterimizle beraber farklı bölgelere doğru ilerleyebilecek, karakterimizi geliştirebilecek ve yeni silahlara erişebileceğiz.

Farklı diyarlara adım atabileceğimiz ve bir yandan da hayatta kalmaya çalışacağımız oyunun sınırlı sayıda Atlas Fallen Signature Edition sürümü bulunuyor. Bu sürüm Focus Entertainment Store'a özel olarak karşımıza çıkıyor. Bu sürüm içerisinde Deck13'ün Sanat Yönetmeni James Lowe tarafından hazırlanmış ahşap bir çerçeve, resmi sertifika ve indirilebilir Ruin Rising Pack yer alıyor.

Atlas Fallen, 16 Mayıs'ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. 

Atlas Fallen yeni oynanış tanıtım fragmanı 

• Modern Darksiders 2'ye benzettim ben bunu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetalpertr

Modern Darksiders 2'ye benzettim ben bunu.

darksiders 2 nin yarısı olsa razıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.