Şimdi Ara

## Mitsubishi 24-inç'lik Yeni LCD'si İle Dell'e Cevap Veriyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Mitsubishi 24-inç'lik Yeni LCD'si İle Dell'e Cevap Veriyor ##

Daha önce yaptığımız haberlerizmizde Dell'in 24-inç'lik yeni LCD monitörü olan 2407WFP-HC'Den bahsetmiştik. Bu monitör özellikle sahip olduğu TrueColor teknolojisi ile dikkatleri çekiyordu. Zira monitör NTSC renk takımının %92'lik kısmını gösterebilme yeteneğine sahipti.

Dell'in bu atağına önemli bir cevapta Japonya merkezli donanım devlerinden biri olan Mitsubishi'den geldi. Firma hazırladığı 24-inç'lik yeni monitörü RDT241W ile aynı Dell'in çözümünde olduğu gibi NTSC renk takımının %92'lik kısmını gösterebiliyor.

Mitsubishi RDT241W bazı önemli özellikleri ise şu şekilde,

* Çözünürlük: 1920×1200 (WUXGA)
    * Boyut: 24-inç
    * Kontrast: 900:1
    * Parlaklık: 400
    * Tepki süresi: 5ms

Bu hafta içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen monitörün fiyatı hakkında şu an için net bir bilgibulunmuyor.

• Oof be! LCD'de standartlar yükseliyor..

Artık 22'ler normal oluyor...

Fiyatı dudak uçuklatır herhalde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cegbit

Oof be! LCD'de standartlar yükseliyor..

Artık 22'ler normal oluyor...

Fiyatı dudak uçuklatır herhalde...

Aynen fiyatı yüksek olur.
  • 22 eskiyorsa...17 (4:3) sahipleri ne yapsın
  • bence 19 dan büyükleri kullanışlı değil. kolay kolay piyasası düşmez.
    filim için dabiiki iyi olur.
  • Mitsubishi Türkiyede varmıki?Dell vardı herhalde ama.
  • ben hala çamaşır makinası gibi monitör kullanıyorum adamlar neler yapmış
  • Mitsubishi USA çok popüler bir monitördür+ayrıca bu yeni seri monitörleri içinde öyle pahalı olanları varki,
    kafa sıyırtan cinsinden!!!!!!!!!!!

$ 3000/4000 civarı!!!!!!!!(22"/24")

Bizde yoktur(bizde herşey var gibi gözükür ama yoktur!!)

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 1 Temmuz 2007; 21:32:10 >
  • 1200 ila 1500 lira arası bir HD / LCDTV almak varken bu ürünleri almaya gerek yok bence. hem boyut olarakta çok daha büyükler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moffaka -- 1 Temmuz 2007; 21:45:36 >
  • valla alşınca 20 de kullanışlı 22 de tek kötü yanı ,bunlara alışınca diğer monitörlerin küçük gelmesi :)
  • parası ve yurtdışı imkanı olanlar için mükemmel monitörler ama türkiye için fazla pahalı ..

dell 24"amerika 600 $ burda nerdeyse vergilerle 1300 $ farka bak...
  • hadi hayırlısı
  • 226 bw kullanıyroum 30 inc leri bekliyroum
  • Ben de 226BW kullanıyorum, ama 15" sony trinitron monitörümü özlüyorum. Bence LCD lerin katetmesi gereken çok yol var daha...
  • 24" monitör mü olur abi, monitör dediğin en büyük 19" veya 20" olur. sanki daha büyük olunca daha güzel görüntü veriyomuş gibi insanlar bu monitörleri görünce hayran kalıyolar. bu ekran boyutu olayı bilgisayar hoparlörlerindeki rms değeri gibi, ne kadar yüksek olursa okadar iyi olur diye düşünüyo insanlar. görüntü veya ses kalitesi gibi kriterleri hiç göz önünde bulundurmuyolar.
  • şu an 15" lcd kullanıyorum. 24" wide lcd lerin fiyatları düşsün diye bekliyorum. ne öyle 1300-1400$ dan piyasaya girmişler. ucuzlayınca alırım. büyük monitöre ihtiyacım var Photoshop çok rahat oluyor. okulda da 23" apple monitör kullanıyorum kıskandırıyorlar valla.
  • Güzel gelişmeler bunlar, crt yakında kalmayacak gibi
  • 30" 30" 30" 30" 30" 30"
    ISTERIM !
  • evet darısı benim gibi 17'' crt kullananların başına
  • Oyun için crt 19" Sony en iyi oyun çözümü bana göre, ama tasarım render gibi işlemlerle uğraşan kişiler için tabiki lcd daha iyi ama "CRT" oyunda bir numaradır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.