Şimdi Ara

POP 2 YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • baba oyundaki tanga giymiş süper bi bayan varya, onla ikinci kapıştığım yerde geçemedim.şu kırmızı giymiş bi hatunla kapışırken kurtarmaya çalışıyorumya ha işte o bölüm.GeÇeMeDiM orayı .nasıl dövcem o kızı.ve oyunda çok zorlanıyorum bunun için kullanabileceğim combolar nelerdir.bide yerden aldığım kılıç vs. bi müddet dövüştükten sonra kırmızı yanıp sönüyor kılıcın üstünde o ne.HELP PLEASE

• Oyun sırasında esc bas orda "Combo List" bak, kayda geçirdiğin combolarını görebilirsin,left hand çift bıçakla yapacağın ve diğer şeyler.Yanıp sönen senin ikinci kılıcın yıpranması son kırmızıda yok oluyor ve çift kılıç komboları etkisiz kalıyor,sık sık kılıcı yenile.Kızını üzerine sadece single vuruş yap devamlı hiç durmadan tabi arada kaç ama seni tekmelemesine izin vermeden ben öyle geçtim, kombolarıda debneyebilirsin ama bir şekilde geçersin yılma yok;)
  • İki geri parande at sonra ileri doğru saydırmaya başla ama fazla saydırma sonra gene geri iki panade derken öyle ölüo. O hortum mortum çıkartıyo koşarak değil de space'le yerde yuvarlanarak falan kaç...ben de böyle geçtim...ilkinden de tecrübe kazanmıştım zati...:)))
  • zamani yavaslat
    yada gart al zamani yavaslat süper birsey bende daha yeni gectim onu 2 karsilaşma zordu hortumlaradan combo için ısık var onları topla
    ben ozamani yavalatinca 2 sn sonra bende zamani yavaslatiyorum
  • O bölümden sonra zamanı kazanıyor hatırlıyorum,dediğiniz zor yer kırmızıyı sonrada döveceğimiz yer ve orda sadece zamanı dondurmak herşeyi hallaediyor zaten oyunun sonuna kadar blok+rewind hiç uğraşmayın direk rewind:)
  • Dediğiniz yerde Hatunla birbirimizi tuttuktan sonraki kısımda herzaman enerjim gidiyor.Nasıl önleriz bunu?
  • abi kadına wurup habire koruncan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.