Şimdi Ara

God of War Ragnarök için Fotoğraf Modu Güncellemesi Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
44
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Santa Monica Studio tarafından oyunculara sunulan God of War'un (2018) devamı niteliğinde olan God of War Ragnarök için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme oyuna Fotoğraf Modu'nu dahil ediyor.

God of War Ragnarök artık fotoğraf moduna sahip 

Piyasaya çıktığı ilk haftasında (beş gün içerisinde) 5,1 milyon adet satarak PlayStation tarihinin en hızlı satan birinci taraf oyunu olan God of War Ragnarök için yeni güncelleme detaylı bir fotoğraf modunu oyuna ekliyor. Bu mod sayesinde bir sahnedeki ana veya yan karakterleri gizleyebiliyor bunun yanı sıra kameranın odağını ayarlayabiliyor, görüş alanını düzenleyebiliyor ve karakterlere çeşitli ifadeler ekleyebiliyorsunuz.

Fotoğraf modu sayesinde ek olarak çeşitli çektiğiniz fotoğraflara çeşitli filtreler uygulayabiliyorsunuz. Bu fotoğrafların renk yoğunluğunu ve doygunluğu ayarlayabiliyorsunuz. Bu ayarlar sayesinde çektiğiniz fotoğraflara daha fazla derinlik verebilir ve etkili görseller oluşturabilirsiniz.

Diğer tüm detaylar için  

Piyasaya çıktığı ilk haftasında (beş gün içerisinde) 5,1 milyon adet satarak PlayStation tarihinin en hızlı satan birinci taraf oyunu olan God of War Ragnarök için yeni güncelleme detaylı bir fotoğraf modunu oyuna ekliyor. Bu mod sayesinde bir sahnedeki ana veya yan karakterleri gizleyebiliyor bunun yanı sıra kameranın odağını ayarlayabiliyor, görüş alanını düzenleyebiliyor ve karakterlere çeşitli ifadeler ekleyebiliyorsunuz.

Fotoğraf modu sayesinde ek olarak çeşitli çektiğiniz fotoğraflara çeşitli filtreler uygulayabiliyorsunuz. Bu fotoğrafların renk yoğunluğunu ve doygunluğu ayarlayabiliyorsunuz. Bu ayarlar sayesinde çektiğiniz fotoğraflara daha fazla derinlik verebilir ve etkili görseller oluşturabilirsiniz.

Diğer tüm detaylar için buraya tıklayın. 

God of War Ragnarok şu anda PlayStation 5 ve PlayStation 4 için mevcut. 

• Ne çekecem ki, Boss mu var sanki...Yine azıcık Ana Boss katmışlar gene hayal kırıklığı anasını satim..
  • Nihayet.. Oyuna girdiğimde ilk aradığım şeylerden biriydi. Çekecek o kadar şey ve yer var ki  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel oyundu ama beklentimi veremedi, Adını Ragnarok katıpta bu kadar uzaklaşan bir Tema görmedim daha önce.. Adamlar oyunun sonuna kadar beklettiler sonra 10 Dakikada oldu bitti ye getirdiler laa.. Lan oğlum niye o kadar uzattın o zaman.. Ben baba oğul ilişkisi için almadım ki zaten, ilk oyunda işlediniz bu Temayı! Ben Ragnarok için aldım, Aksiyon görmek için aldım, Boss görmek için aldım, En önemlisi Epiklik görmek için aldım...Güzel GOW'u duygusal ağlamaklı bir oyun yapmışlar.. Ben GOW'mu oynuyorum, Last of Us'mı oynuyorum abi.. Biliyordum aslında bu yöne sürükleneceğini... İlk oyunda çok takmadımda bu oyundada uzatınca anladım amaçlarını...
  • Hocam Oyuna 60 saat civarı gömdüm, Genel görüşüm Yan etmenlerle o kadar zaman kaybetmişler ki sanki Ana hikaye, Ana Boss'lar falan oldu bittiye getirilmiş.. Oyun zaten %60'ına kadar yavaş, monoton bazı yerlerde o kadar modu düşürerek ilerliyor ki, Ondan sonra bir koşuşturma başlıyor sonra hop oldu bitti.. Olum o zaman niye zaman kaybettiniz o kadar.. Ben kesinlikle bu oyunun Cory Barlog'un hayalindeki devam oyunu olduğunu düşünmüyorum.. 2 oyuna sığdırma kurbanı olmuş...
  • Çıkışında olmaması ayıp yaa.
  • Asgard'a bi resim çekilirim artık, Aaaa bizim Köy
  • Oyunu ararken çok aradığım bir özellikti keşke oyunu bitirmeden gelseydi daha 2 gün önce bitirdim kajsdka
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.