Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (997. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.213
Cevap
142
Favori
1.333.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorun lpg o zaman. Ankara da isen şaşmaz da quatro garage var. Kesin halleder. Geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010 accord 80 bin bakiminda neler yapiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mugen ekleri bende biliyorum ama sence guzelmi yani cok basit bir ek gibi duruyor arabaya sanki cok bisey katmiyor daha spor olabilirdi sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: tek0024

2004 honda accort 2,0 benzin lpg 190000 orjinalo gümüş 1 parça lokal boya var harici hatasız pırıl pırıl 37000 tl 05447231870 ilgilenenlere duyurulur.

190 k sport accort 37.000tl!
    Millet ucmus valla...

• quote:

Orijinalden alıntı: tek0024

2004 honda accort 2,0 benzin lpg 190000 orjinalo gümüş 1 parça lokal boya var harici hatasız pırıl pırıl 37000 tl 05447231870 ilgilenenlere duyurulur.

Üstüne kaç para veriyorsunuz peki bu rakama alan bir keriz bulursanız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzlerce lpg taktım bu araca hiç memnun olmayan görmedim

• Febr kullanıcısına yanıt
    Hocam,
    Araç ORJINALOO gümüş olduğundan fiyatı yüksek olabilir, bir de 925 ayar gümüş ise daha da fazla eder bence.

• Febr kullanıcısına yanıt
    Fotodaki araç Passat olsa alırdın ama dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

Fotodaki araç Passat olsa alırdın ama dimi

Siz kimsiniz?
    Beni nereden tanıyorsunuz?

• Kıraathaneden değil misin sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

Kıraathaneden değil misin sen

ben seni nereden tanıyorum...? bi ara bahsettin, hala çıkaramadığımı söyledin...tanışıyormuyduk...
    eskiden başka başlıktamıydın, adını değiştirdinmi vs vs...
  • caucass kullanıcısına yanıt
    tanıyor gibisin aslında neyse ortam karıştı savaş çıkacak sanırım
  • walla ben seni bi gayfeden bi de sidrya ile yazışmalarından tanıyorum, hakkında tek bildiğim karadenizli olduğun
  • caucass kullanıcısına yanıt
    Etma da herkes senin zeki olduğunu düşünüyor hayal kırıklığına uğradım valla şuan sen nasıl tahmin edemiyorsun kim olduğumu pes doğrusu
  • Profilin gizli, ismin de yeni, ben 8 yıldır sitedeyim, başka bir yerden olsan çıkarırdım mutlaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucass -- 25 Kasım 2015; 13:00:53 >
  • ilker1782 İ kullanıcısına yanıt
    87 binde ben yaptırdım..yağ değişimi, yağ filtresi, hava ve klima filtresi, klima bakimi, subap ayarları, arka fren Balat'a değişimi, şanzıman yağ değişimi hepsi 1000 TL ufak bi kusurattİ da vardı, 20-30 gibi...

• YUSUFPRİNSİZMİR kullanıcısına yanıt
    merhaba yeriniz istanbulda mı benim ufak bir sorunum var:
    araç 2.4 accord sistem zavoli 6 bin devirde benzine geçiyor bir iki kere ayar yaptırdım fakat olmadı. sizce regulatör mu yetersiz yoksa enjektör mü değişmeli. aracın çekişi ve yakışı güzel ama devirli kullanımda 6 binlerde benzine geçiyor ben 7 bine kadar dayanmasını istiyorum.
  • Merhaba arkadaşlar. Erzurum Oltuda ikamet ediyorum. Yaklaşık 5 aydır 2004 2.0 sport siyah Accord sahibiyim. Aracımı aldığımda 235bindeydi şuan 247binde bu 4. aracım Accordun hayatıma etkisini şöyle özetleyebilirim.

ACCORDAN ÖNCESİ ACCORDAN SONRASI. O derece memnunum aracımdan. Tek eksiğim sis farı onuda param olunca halledeceğim :) Hepinize kazasız keyifli sürüşler.
  • bennims B kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikle aracınızda büyük ihtimal regilatör süper olması şarttır çünkü yüksek beygirli araçlarda muhakkak basınç ve gaz yoğunluk olmalıdır bu ihtimal olabilir diye tahmin ediyorum hertürlü konuda bana ulaşabilirsiniz Yusuf koparan izmir lpg uzmanı 05355595572

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espion E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hiç bir lpg markası ve kalitesi kesinlikle prinse yetişemez bilginiz olsun istedim efendim selamlar saygılar sunuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.