Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (856. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.213
Cevap
142
Favori
1.333.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cem_ari C kullanıcısına yanıt
    Insallah bakalim denicem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabamın üzerinden eksik olmazlar. Bi CB7 ye çıkarlar ordan CL7'ye. Eeee tabi ikisini de yeni yıkadım ya ondan :P

.:: HONDA Accord Kulübü ::..:: HONDA Accord Kulübü ::..:: HONDA Accord Kulübü ::..:: HONDA Accord Kulübü ::..:: HONDA Accord Kulübü ::.
    .:: HONDA Accord Kulübü ::.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accordxx -- 23 Nisan 2014; 18:30:05 >

• Orijinalden alıntı: accordxx

Arkadaşlar herkese selamlar. 2005 Accord için ön tanpon altı taktıran, kullanıp da kalitesinden problem yaşamayan tavsiye edebileceğiniz İstanbul'da bir yer var mı? Fiberglas olduğu için pek kalıbına vs güvenemiyorum. Ayrıca bunun plastik olanları var mı?

Bir de cam rüzgarlıkları. Boy olarak kimi tam oturuyor kimisi kısa kalıp dandik duruyor. Bunda tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accordxx -- 12 Mayıs 2014; 0:57:08 >
  • Merhaba Arkadaşlar 2005 model 2.4 accord kullanıcısıyım forumu düzenli takip ediyorum herkezin bilgisine ve eline saglık paylasımlar için çok yararlı oluyor bu araç pc uygulaması hoşuma gitti ve istda aracıma uygulatmak istiyorum nerde nasıl kim tarafından temin edebilirim bilgilendirirseniz sevinirim...
  • arkadaşlar 2.4 accord arıyorum çok yüksek km olmaması (150000 altı)koşuluyla bakımlı önerebileceğiniz bir accord var mı 2 hafta oldu sıfır aldığım 2010 civic i mi sattım.yardımcı olursanız çok sevineceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rosea -- 24 Nisan 2014; 13:12:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesur_barmen

Merhaba Arkadaşlar 2005 model 2.4 accord kullanıcısıyım forumu düzenli takip ediyorum herkezin bilgisine ve eline saglık paylasımlar için çok yararlı oluyor bu araç pc uygulaması hoşuma gitti ve istda aracıma uygulatmak istiyorum nerde nasıl kim tarafından temin edebilirim bilgilendirirseniz sevinirim...

Hazır, satılan bir sistem değil. Parçaları burdan, USA'dan, Çin'den temin ederek yaptım.
  • Arkadaslar merhaba bizde 2008 model honda accord 2.0 executive (cl7) var sormak istediğim soru ise acaba telefonumu arabaya bağlayarak müzik çalabilirmiyim. Çakmak girisine telefonu baglayabiliyorum ancak yanli ca sarj oluyor muzik calabilmek icin ne yapabilirim. Yoksa ayrı bir aparatmi almam gwrek aux için.

• Arkdaslar merhabalar, buradan yazmistim, gecen ay 2003 2.4 arac satin almistim. Ankara' da yasıyorum.

Aldigimdan beri 1310 km yol yapmisim (Bu 1310 km nin 500 km si kişlik lastiklerde yapıldı), bunun 1/4 u kisa mesafelerde(3-4 km) 1/4 u anadolu bulvari gibi duz, sabit 82 km/h hizla gidilen yollarda, kalan 2/4 u de normal trafikte gecti yaklasik olarak.

Toplam tuketimim 155,67 lt LPG (shell+opet); 16,93 lt 97 oktan benzin (Shell). Yani ortalama tuketimim 11,88 lt LPG/100 km ve 1.29 lt benzin/ 100 km. (benzin+LPG)(yaklaşık 30-40 km falan benzinle kullandığım da oldu LPG bittiğinde, onun tüketimi biraz yükseltse de hesaba katmıyorum)

Aldığım fiyatlardan hesaplarsam ortalama tuketimim 35,42 kr/km.

Aracı aldığımdan beri bakıma falan sokmadım, herhangi bir ayar yaptırmadım, LPG kit markası prins.

Bana normal bir tüketim degeri gibi geldi, hem bi aracı almak isteyen arkadaslara faydası olmasi hem de uzun süredir LPG li accord 2.4 kullanicilarin da fikirlerinizi almak icin paylaşıyorum bunu. Umarım birilerine faydalı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: NTBarisNT

Arkadaslar merhaba bizde 2008 model honda accord 2.0 executive (cl7) var sormak istediğim soru ise acaba telefonumu arabaya bağlayarak müzik çalabilirmiyim. Çakmak girisine telefonu baglayabiliyorum ancak yanli ca sarj oluyor muzik calabilmek icin ne yapabilirim. Yoksa ayrı bir aparatmi almam gwrek aux için.

All-in car diye bir alet var, onu alip takman lazim. Bluetooth lu alirsan bluetooth ile veya aux girişinden bağlarsın telefonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exar__Kun

quote:

Orijinalden alıntı: NTBarisNT

Arkadaslar merhaba bizde 2008 model honda accord 2.0 executive (cl7) var sormak istediğim soru ise acaba telefonumu arabaya bağlayarak müzik çalabilirmiyim. Çakmak girisine telefonu baglayabiliyorum ancak yanli ca sarj oluyor muzik calabilmek icin ne yapabilirim. Yoksa ayrı bir aparatmi almam gwrek aux için.

All-in car diye bir alet var, onu alip takman lazim. Bluetooth lu alirsan bluetooth ile veya aux girişinden bağlarsın telefonu.

Oncelikle tesekkurler. Peki bunlarin fiyatlari ne kadar acaba bilginiz var mi ?

• ARKADAŞLARhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-temiz-honda-accord-139358369/detay/

BU ARACA BAKMAYA GİDECEĞİM BUGÜN SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZİ ALABİLİRMİYİM ? BİRAZ ESKİ AMA NAPALIM :) GÜCÜMÜZ BUNA YETİYOR
  • 2,4 accord yeni düşünenlere tavsiye edilir .....
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabeLL

2,4 accord yeni düşünenlere tavsiye edilir .....

2014 Model mi? Yeni Kasa mı? 2.4 Yeni Kasa mı gelmiş??? Resimdeki mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvole -- 25 Nisan 2014; 20:24:58 >

• canyilmaz0 kullanıcısına yanıt
    Accord her zaman Accord'dur. Benim 92 var satıyorum. aslında hem satmak hem satmamak istiyorum. Çok keyifli otomobiller. 2005 aldım. Ama arada hala 92 yi de kullanıyorum. Hayırlısı olsun sana da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabeLL

2,4 accord yeni düşünenlere tavsiye edilir .....

"Yeni" derken?
  • Arkdaslar merhabalar, buradan yazmistim, gecen ay 2003 2.4 arac satin almistim. Ankara' da yasıyorum.

Aldigimdan beri 1310 km yol yapmisim (Bu 1310 km nin 500 km si kişlik lastiklerde yapıldı), bunun 1/4 u kisa mesafelerde(3-4 km) 1/4 u anadolu bulvari gibi duz, sabit 82 km/h hizla gidilen yollarda, kalan 2/4 u de normal trafikte gecti yaklasik olarak.

Toplam tuketimim 155,67 lt LPG (shell+opet); 16,93 lt 97 oktan benzin (Shell). Yani ortalama tuketimim 11,88 lt LPG/100 km ve 1.29 lt benzin/ 100 km. (benzin+LPG)(yaklaşık 30-40 km falan benzinle kullandığım da oldu LPG bittiğinde, onun tüketimi biraz yükseltse de hesaba katmıyorum)

Aldığım fiyatlardan hesaplarsam ortalama tuketimim 35,42 kr/km.

Aracı aldığımdan beri bakıma falan sokmadım, herhangi bir ayar yaptırmadım, LPG kit markası prins.

Bana normal bir tüketim degeri gibi geldi, hem bi aracı almak isteyen arkadaslara faydası olmasi hem de uzun süredir LPG li accord 2.4 kullanicilarin da fikirlerinizi almak icin paylaşıyorum bunu. Umarım birilerine faydalı olur.

• selamünaleyküm arkadaşlar. değerli abilerim diyeyim daha doğrusu, yaşım biraz küçük :) 1988 doğumluyum samsunluyum. sırf bu konu için üye oldum diyebilirim ama bu forumu bir çok konuda açıyorum :)
    bugün 1998 ies euro accord u ustama götürdüm lpg li bir araç brc marka. bu araç kaç para yakar merak ediyorum doğrusu şehir içi ve şehirler aracı temiz bir araç otomatiği sıkıntı çıkarırmı bilemiyorum ingiliz montajı olduğu için sağlam değil diyorlar şanzımanları. bir kere yaptırmışlar bir yıl olmuş terleme var diyor usta contadan yağ kaçırmış dedi. tahmini yüz yüzelli masraf vardır ama yine göster dedi ben baktım şanzımana vurma falan yok dedi birşey çıkmaz dedi ama yine şanzımancı görsün dedi yani. siz kullanıcı olarak ne dersiniz aracı çok beğendim 1998 2.0 ies hız sabitleyici olanlardan işte bilirsiniz siz :) 15 e anlaştık satabilirmiyim sorunu falan varmıdır birazda bilgilendirirseniz sevinirim. abs falan var dimi bu araçlarda bide şimdiden teşekkür ederim yardımlarınıza ve yorumlarınıza kısmetse pazartesi notere gitmeyi planlıyorum.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-acil-uygun-fiyata-lpg-li-158141847/detay
    bu arabaı almayı düşünüyoruz anlaştık gibi yorum lütfen...
  • bende 2.4 arıyorum bahsettiğiniz arabanın fiyatı çok çok uygun inşallah memnun kalırsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.