Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (853. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.214
Cevap
142
Favori
1.333.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ilgi ve alakan icin tesekkur ederim cam ruzgarilini buldum,spor panjur ariyorum simdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayirli cumalar
  • hangi memlekette cuma bugün?
  • Merhaba arkadaşlar.

İlgili fotoğraflar zaman aşımı nedeniyle silinmiş.
    Yardım isteyen arkadaşlar oldu.

Fotoğrafları yükledim aceleyle:
    http://imgur.com/a/xXTNs

Vites çerçevesi elle asılarak çıkıyor.
    Kültablası ve kapaklı gözü söktüğünüzde bir ayna yardımıyla soket görünür hale geliyor.
    Yolcu tarafında bir üçgen kapak var. Onu da sökerek cihazı torpidoya taşıyabilirsiniz.

Faydalı olmasını umarım.

Selamlar

• teşekkürler abi, inşallah becerebilicez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roy

teşekkürler abi, inşallah becerebilicez

BECEREMEZSEN ARA.

0900 900 5599

Aramaların dakikası 42 TL'dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

Merhaba arkadaşlar.

Kültablası ve kapaklı gözü söktüğünüzde bir ayna yardımıyla soket görünür hale geliyor.
    Yolcu tarafında bir üçgen kapak var. Onu da sökerek cihazı torpidoya taşıyabilirsiniz.

Faydalı olmasını umarım.

Selamlar

Elinize sağlık

• çok teşekkürler sicakyüz bey çok makbule geçti kendimiz montaj yapabiliriz inşallah.
  • Günaydın arkadaşlar. 2 senedir sorunsuz bir şekilde, büyük bir zevkle bindiğim aracımı satıyorum. Memleketimde yatırım yapmak için aracımı (parasal olarak) küçültme ihtiyacı doğdu. İlanda tüm açıklamaları yaptım. İlanın olduğu sitede fiyatı biraz yüksek tuttum, galericiler damlamasın diye. Bu aracı bilen, tanıyan ve meraklısı olan,kıymetini bilecek bir arkadaş alsın istiyorum. Forum üzerinden başvuran arkadaşlar için fiyatım 38000 TL dir. İnşallah meraklısı bir arkadaşa gider arabam. İyi günler diliyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-makyajli-kasa-accord-2.4-arayanlar-160901096/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: Trigresive

Günaydın arkadaşlar. 2 senedir sorunsuz bir şekilde, büyük bir zevkle bindiğim aracımı satıyorum. Memleketimde yatırım yapmak için aracımı (parasal olarak) küçültme ihtiyacı doğdu. İlanda tüm açıklamaları yaptım. İlanın olduğu sitede fiyatı biraz yüksek tuttum, galericiler damlamasın diye. Bu aracı bilen, tanıyan ve meraklısı olan,kıymetini bilecek bir arkadaş alsın istiyorum. Forum üzerinden başvuran arkadaşlar için fiyatım 38000 TL dir. İnşallah meraklısı bir arkadaşa gider arabam. İyi günler diliyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-makyajli-kasa-accord-2.4-arayanlar-160901096/detay/

hayırlı satışlarınız olur inşallah.
    kusura bakmayı merakımdan soruyorum jantları sonradan takıldı sanırım
    ayrıntılı bilgi verir misiniz. nereden aldınız.

• ersnclskn E kullanıcısına yanıt
    Jantları ben aldığımda vardı üzerinde. Sanırım orjinal olarak aracın üzerinde gelmiş. Çünkü aynı jantlar Amerika'daki Acura ların üzerinde de var. Zaten aracın ilk sahibi Ankara'da ki bir yetkili servismiş. Aracı o şekilde almış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trigresive -- 16 Nisan 2014; 14:19:43 >
  • quote:

Aramaların dakikası 42 TL'dir.

alamanyadamı yaşıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

Merhaba arkadaşlar.

Faydalı olmasını umarım.

Selamlar

Merhabalar,
    Anycar mı bendekinin markası bilmiyorum ama buna benzer birsey var araçta. USB icinde dosyaları CD01, CD02..., CD06 olarak mı kaydetip mı icine mp3 leri atmam lazım yoksa mesela "karışık, türkce..vs gibi" dosya adı verebiliyor muyum ?

Sorum anlaşılır olmuştur umarım. :)

• yakında yeni bir format çıkacak bütün bu karmaşalar sona erecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonewolf004

arkadaşlar aracımın 10bin bakımına 3bin km kaldı bu sefer honda servisine gitmeyeceğim. Yağ olarak onlar 10w 40 kullanıyorlar ben farklı tam sentetik yağ kullanmak istiyorum. Aracın kitapcığındaki yap spefikasyonları API SL - SJ ACEA A1/B1 veya A3/B3 bu değerleri karşılayan tek yağ Mobil 1 Fuel Economy 0w-30 ama aklımda Eneos 0W-20 yağ var ancak bunun değer verilerine ulaşamadığım gibi ulaştığım bilgilere göre de bizim motorun değerlerini karşılamıyor. Şimdi ne yapmam konusunda muallakta kaldım.
    Ayrıca yağ karterimin kenarından iyi derecede kaçırma yapıyor hazır karteri açtırmışken yağıda değiştireyim diyorum. Bizim araçlarda karter contası yokmuş öğrendiğim kadarıyla ustam siyah cam silikonu kullanırız 1-2günde aracı yatırırsan çok güzel donar güzel olur diyor. Conta olmayan kartere nasıl bir çözüm uygulamak gerekir bilgisi olan varsa sevinirim.

Hocam değiştirdin mi yağı ?
    Ne aldın, sanırım aracın LPG li.

• Selam
    Şöför veya yolcu tarafı hoparlöre nasıl ulaşırız kapağı nasıl çıkar bir cızırtı var muhtemelen kabloda temassızlık var yardım lütfen.

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: knggizmo

Selam
    Şöför veya yolcu tarafı hoparlöre nasıl ulaşırız kapağı nasıl çıkar bir cızırtı var muhtemelen kabloda temassızlık var yardım lütfen.

Saygılar

1-2 sayfa once accord manualini paylaştılar, o manuelde ayrıntılı sekilde gösteriyor. Oradan bakabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: volvole

Arkadaşlar

Aracına takmatik perde olarak bilinen bod perdelerden takan var mı? aracın içini güneşten korumak amacı ile almak istiyorum, kullanan varsa yorumlarını rica ederim.

Herkes film cektiriyor anlasilan

• quote:

Orijinalden alıntı: meturhan

Aşağıdaki buji'leri sipariş ettim.

120.000 oldu eski bujiler ile, emekliye ayıracağım.

http://www.ebay.com/itm/320946203495?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Selamlar,
    Sipariş ettiğim bujiler geldi.

.:: HONDA Accord Kulübü ::.

• quote:

quote:

Aşağıdaki buji'leri sipariş ettim.

120.000 oldu eski bujiler ile, emekliye ayıracağım.

http://www.ebay.com/itm/320946203495?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Selamlar,
    Sipariş ettiğim bujiler geldi.

.:: HONDA Accord Kulübü ::.

TSE damgaları var mı hocam?

• 
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.