Şimdi Ara

Need for Speed Unbound İnceleme Puanları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Criterion Games tarafından geliştirilen yarış aksiyon oyunu Need for Speed Unbound, Electronic Arts tarafından dün itibarıyla yayınlandı. Sokak sanatını Need for Speed dünyasıyla birleştiren bu oyunda yeni bir görsel stil karşımıza çıkıyor. Birçok oyuncu bu yeni görsel tarza tepkiyle yaklaşsa da şu anda Steam incelemeleri çok olumlu etiketine sahip.

Need for Speed Unbound inceleme puanları 

Need for Speed Unbound için şu anda birkaç oyun kuruluşundan puanlar verilmiş durumda. İşte inceleme puanları:

PC sürümü 

Eurogamer Poland - 80/100
    PC Games - 70/100 
    Thebetanetwork - 6/10 

PS5 sürümü

PlayStation Universe - 90/100
    GamePro Germany - 83/100
    4Players.de - 80/100
    GamesRadar+ - 80/100
    Hobby Consolas - 78/100 
    Vandal - 78/100 

Need for Speed Unbound bizlere birçok özelleştirme sunuyor. Oyun içerisinde yüzden fazla kozmetik öğesi bulunuyor. Bu öğeler ile kendinize ait bir tarz yakalayabiliyorsunuz. Oyunda araçlarınıza farklı farklı kaplamalar alabilir ve uygulayabilirsiniz. Oyunda ayrıca birinci sırada yarışı bitirdiğinizde zafer pozu da verebiliyorsunuz.

• surus mekanıklerı bır oncekı oyuna benzıyor gıbı.

hıc begenmemıstım oncekı oyunun mekanıklerını.

• Admin oyunların inceleme puanlarını paylaşın iyi oluyor birde genel Metacritic puanınıda paylaşın.. Bu arada NFS ölmüş EA sal kardeşim şu seriyi artık olmuyor işte zorlama.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Inceleme puanlarina bakicak olursaniz, inceleme yapan sitelerin aslinda oyuna degil arpaya baktigini anlarsiniz :)))))))

• Heatten pek bir farkını göremedim. Şehir yine kocaman ama yollar da kimse yok. Abi yemin ediyorum 90lı yılların geliştiricileri bunları katlar adamlar o piksel zamanında bile aksiyonlu ve zengin yarış oyunları yapıyordular. trafik yok trafik gerçekçi trafiği geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burnout ve Blur vardı mis gibi oyunlar neoldu o oyunlara

• 90yılların pixelli oyunlarını oynamaya devam et o zaman
  • Para yedirmişler la..
  • Sanmiyorum dediginizi.Genelde puanlar yaniltmiyor bazi istisnalar olabiliyor arada. Dediginiz gibi olsa Days Gone yuksek puan alirdi ornegin. Diger Sony yapimlari gibi. Ve Sony o studyoyaya devam oyunu yaptirirdi dikkat ederseniz Sony inceleme puanlarini dikkate aliyor diye haberler cikmisti bir ara.
  • Oyun güzel karakteri ozelleştirmekte çok iyi ama fiyatı aşırı pahalı şimdi dolar kuru vs diyecekler gelmesin 60 dolarlık oyunları millet nasıl 500den sayiyorsa eada sayabilir saymiyorsa EA olayla oynanilir geçilir
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

Oynuyorum sana da tavsiye ederim nfs şeker grafiklerinde 100 kat iyi

• O kadar kötü değil gibi. EaPlay ile anime grafikleri kapalı oynarız.

• şimdi bu oyun calisto protocol'den daha yüksek puanlar aldı öyle mi? yorumu size bırakıyorum artık söylenecek söz kalmadı
  • Ben çöp grafikli gözümü bozacak oyun oynamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Oyun güzel karakteri ozelleştirmekte çok iyi ama fiyatı aşırı pahalı şimdi dolar kuru vs diyecekler gelmesin 60 dolarlık oyunları millet nasıl 500den sayiyorsa eada sayabilir saymiyorsa EA olayla oynanilir geçilir

Millet artık 60 dolarlarlık oyunu 500 TL den sayamayacaklar zaten Activsion'un başlattığı bu olayı EA ile diğer firmalarda takip edecek örneğin GTA 6 çıktığında 1000TL den aşağı hayatta çıkmaz.
  • Forza serisi varken NFS oynamam ama en azından denediğim kadarıyla NFS Heat'den daha iyi oyun bence.
  • quote:

Ben çöp grafikli gözümü bozacak oyun oynamıyorum

ZORT
  • PS5 te oynuyorum yağ gibi akıyor beğenmeyenler bence fiyatından dolayı begenmemiş olabilir ücretsiz bir şekilde youtube üzerinden izleyebilirler...:}}

• quote:

Orjinalden alıntı: GodfatherxxxR

PS5 te oynuyorum yağ gibi akıyor beğenmeyenler bence fiyatından dolayı begenmemiş olabilir ücretsiz bir şekilde youtube üzerinden izleyebilirler...:}}

EA Play'de olan bir şeyimi savunuyorsun.. Adsdsadas
  • quote:

EA Play'de olan bir şeyimi savunuyorsun.. Adsdsadas

Ne demek istiyorsun olm EA her oyunu EA Play'e koyuyor zaten o zaman hiç bir EA oyununu sevip sevdiğimiz yönlerini diler getiremeyecek miyiz? Boş yapmışsın kenksss
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.