Şimdi Ara

The Callisto Protocol İnceleme Puanları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geliştirici Striking Distance Studios ve yayıncı Krafton ekibi tarafından oyunculara sunulan  hayatta kalma korku aksiyon oyunu The Callisto Protocol çıkış yaptı. Çoğu oyuncunun oynarken sıkıntı çektiğini belirten yorumların haricinde belirli kuruluşlar oyun için inceleme puanlarını yayınladı.

The Callisto Protocol İnceleme Puanları 

Dead Space'in yaratıcıları tarafından biz oyun severlere sunulan olan hayatta kalma korku aksiyon oyunu The Callisto Protocol DX11 ve DX12'yi destekliyor. Oyun, yeni bir hikayeyi bizlere aktarıyor ve üst düzey korku unsurlarını bünyesinde barındırıyor. Tek oyunculu bir yapıya sahip olan olan bu yapım temel olarak hayatta kalma korku deneyimini bizlere yaşatmaya çalışıyor.

PC sürümü 

PCGamesN - 90
    INVEN - 85
    PC Gamer - 79
    Jeuxvideo.com - 75
    GameStar - 74
    GamesRadar+ - 60
    IGN - 7 (10 üzerinden)
    Gamespot - 5
    Pushsquare - 7 
    Rock, Paper, Shotgun - Bekleniyor.. 

PS5 sürümü

Dexerto - 100
    Gfinity - 90
    GAMINGbible - 80
    Jeuxvideo.com - 75
    Wccftech - 72
    Screen Rant - 50 

Oyun şu anda Steam üzerinden 499,00 TL'den satışta. Digital Deluxe Edition sürümü ise 669,00 TL'den oyunculara sunuluyor. Steam üzerinde (yazım sırasında) bütün incelemeler çoğunlukla olumsuz etiketine sahip.

• Bu kadar düşük beklemiyordum, üzdü.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • iade etmeyi ciddi düşünüyorum .
  • Demek ki oynanabilir ortalama bir oyun olmuş, 90 TL'ye alanlar gerçek parasını ödemiş oldular..
  • Sorun nedir anlamadım ama bir medya 100 verirken diğeri 50 vermesi garip.Oyun potansiyeli yüksek ve kaliteli görünüyor du.
  • 90 tlye alamayan bir oyuncu daha oynanabilir ortalama bir oyun 90 tl mi 90 tl 5 dolar bile yapmıyor.paranızı bu kadar değerli görmeyi bırakın artık .
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

90 tlye alamayan bir oyuncu daha oynanabilir ortalama bir oyun 90 tl mi 90 tl 5 dolar bile yapmıyor.paranızı bu kadar değerli görmeyi bırakın artık .

Dayı sen ne dion a..
  • IGN 7/10
    Gemaspot 5/10

vermiş ekstra olarak.

• Açıkcasi beklentim vardi bu oyundan ama supheliydi ayni zamanda. Gow bitince uzerine cila olarak dusunuyordum. Ama ign 7 vermis ve ozellikle gamespot 5 vermiş. Uzgunum ama bu ekonomik sartlarda alinacak bir oyun olmamis anlasilan. Dead space remake i beklicez artik.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • sorun çökme ve oyundan atma ondan eksi puan verilmiş atmosfer ve oyun olarak yorumlar iyi hemen yerin dibine sokmayın
  • Puanlar sadece cokme sorunundan olsa konsolda daha yuksek olurdu en azindan puani, gameplayinde cok iyi olmadigi soyleniyor. 7 puanlik bi oyun olmus anlasilan beklentileri cok yuksek tutmamak lazim. Zaten videolardan belliydi bir hodukluk oldugu ozellikle animasyonlar cok iyi gozukmuyordu. Bide bullet sponge var oyunda. Tr de oyun fiyatlari goz onune alindiginda acikcasi su an alinacak gibi degil bu oyun. Sahsen artik sadece 85, 90 ve uzeri puan ortalamasi olan oyunlari oynuyorum.
  • Performans problemi olmasa bile beklenenin altında kalmış bir oyun olmuş, üzdü. Yinede oynayacağım tabiki PC'deki problemler çözüldükten sonra.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

sorun çökme ve oyundan atma ondan eksi puan verilmiş atmosfer ve oyun olarak yorumlar iyi hemen yerin dibine sokmayın

Hayır sadece onlar yok Eksiler içerisinde oyundaki ölüm sahneleri çok uzun sürüyormuş ve geçilmiyormuş. Defalarca da öldüğün için baygınlık gelmiş adamlara. Ayrıca oyunda genel olarak Melee dövüş sistemi varmış. Oynayanlar da inceleyenlerde dövüş sisteminden çok şikayetçi. Çok kötü diyorlar. Dead Space ortamı var ama dövüş ve savaş sistemi Dead Space gibi hissettirmiyor diyorlar.

• Editör arkadaşa ayrıca haber için teşekkür ederim. Böyle çok beklenen oyunların inceleme puanları haberlerini yine görmek isteriz. İyi çalışmalar.

• 2 yıl içinde üyelik sistemlerine düşecektir...
  • Çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gidin fortnite oynayin siz

• Oyun PC de oynanacak gibi değil. RTX 3070 var. High ayarlarda ( Ultra denemedim bile ) RTX kapalı devamlı kasıyor. RTX açtım denemek için oyundan attı. Unreal Engine ile nasıl böyle bir fiyaskoyu becerdiler acaba anlamak mümkün değil. Oyun optimize özürlü değil komple özürlü.

• quote:

Orjinalden alıntı: Fearless_tr

Gidin fortnite oynayin siz

Oyunu oynayabilsek oynayacağız Callisto'yu. Ama oynanacak gibi değil. Sadece PC değil. Xbox Series de de sorunlar varmış. Komple rezalet.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.