Şimdi Ara

airties rt 102 ethernet ışığı yanıp sönüyor ( hiçbirşey yapmadığım halde )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
12.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar airties rt 102 diye bir modem aldım.. ethernet girişinden internete bağladım.. bağlantıda hiç bir sorun yok.. ama bilgisayarda hiç bir işlem yapmasam bile ethernet ışığı 3-5 saniye de bir yanıp yanıp sönüyor.. normalde veri indirildiği zaman bu ışık yanıp sönmesi gerekiyor.. önceki kullandığım modem de[zoom x4] hiç bir işlem yapmazsam bilgisayar da, sabit yanıyordu.. bu modemde niye 3-5 saniye de bir yanıp sönüyor acaba.. bilgisi olan var mı ? bu marka modemi kullananlar falan cevaplarsa sevinirim.. merak ettim hakkaten..
    3-5 saniye de bir yanıp sönmesi normal midir ? normalde veri alışverişi yapınca yanıp sönmesi gerek miyor mu acaba ?

bu modeli kullanan arkadaşlar cevaplarsa veya bilgisi olanlar cevaplarsa çok sevinirim..

saygılar herkese..

• Bende aynı modemi kullanıyorum. Modemden çok tiz bir ses geliyor. Rahatsız edici oluyor sessiz ortamlarda.

Sende de böyle bir ses var mı?

Olmazsa eskiden kullancığım 4 portlu INCA modemimi takıcam

Birde benim modemde sürekli yanmıyor ethernet ışığı, sadece internete girdiğim zaman yanıp sönüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 29 Haziran 2007; 19:54:13 >
  • herhangi bir ses yok benim modem de gerçi yeni aldık daha zamanla öyle bir sorun çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum..

bakalım airties a bilgi almak adına bir mail attım.. bakalım ne diyecekler
  • bende kullanıyorum aynı modemı fiyat performans açısından tatmin edici..söylediğin soruna gelınce bende de oluyor ama kafaya takacak bir sorun olduğunu sanmıyorum rahat ol
  • nerdeyse bütün modemlerde vardır söylediğin olay şuan bendede var ama modemim airties değil kısaca kafana takma bütün modemlerde var
  • airties müşteri hizmetlerine mail attım 1 gün sonra yanıtı geldi.. modemin bilgisayarla haberleştiğinin ve sorun olmadığının belirtisiymiş o yanıp sönme sürekli yanıp sönmesi ise veri alışverişi yapıldığı zamanmış..

yani ben sadece veri alışverişinde yanıp söndüğünü düşündüğüm için şüphelenmiştim ..

neyse problem yok... çok sağlıklı çalışıyor modem.. iyiki bu markayı tercih etmişim.. gerçekten kolay kurulumu var hızlı bir modem ve ısınması çok az hatta yok gibi.. 48 saat açık kaldığı zamanlar oldu banamısın demiyor ne hızında ne ısınmasında bir problem yok..

herkese sonuna kadar tavsiye ederim
  • arkadaşlar benim modemde sürekli yanmıyor ethernet ışığı, sadece internete girdiğim zaman yanıp sönüyor bir türlü çözemedik
  • arkadaşlar bi problemim var acele cevap istiyorum lütfen.dün airties modem aldım kurulumu sağladım ama kabloyu takınca internete bağlanıyorum diğer odaya geçip wireless ten yaralanıyım diyince internete bağlanmıyor anlayamadım modemi kablosuz aldık ama bu sorun çözülmedi.şimdiden teşekkürler rt-205
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.