Şimdi Ara

SATILIK_____ SENNHEISER HD-497_____

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yurt dısından gelen Sennheiser HD-497 kulaklık satılıktır..0dır sadece denemek amaclı acılmıstır sorunlu urun gondermemek ıcın test ıcın acılmıstır 1 kere denendi ve tekrardan kutusuna koyuldu...COK AZ PAZARLIK PAYI VARDIR..Türkiye fiyatları 142ytl ve 170 ytl arasındadır...İstediğim fiyat 85 ytldir....Kutu içeriği tamdır 3,5mm ve buyuk jak wardır kablosu uzundur....
    Resim temsilidir ancak farkı yoktur kutu içeriği tamdır...Satış her yere kargolanır...Önce para sonra ürün olmak uzere....Neodyum a sahip ender kulaklıklardandır SENNHEISER KALİTESİ İLE..
    Arkadaslar Cnet'tin yaptığı incelemeyede bakabılırsınız.Avarge User Rate 8,5 F/P olarak cok ustundur..Cnet incelemesi..
     SATILIK_____ SENNHEISER HD-497_____

Burdan donanimhaberin yaptıgı incelemeyi bulabılırsınız
    Forumdan met.in arkadaşımızada satmıştım isteyen referans olarak sorabilir....
    TAKAS TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRİLİR..ÖNCELİKLİ OLARAK SES KARTI+PARA(Audigy ZS 2) VE DDR 400 RAMLE TAKAS OLABİLİR..RAMLER EN AZ 512 OLMAK ZORUNLUDUR...MARKAYA GORE +- PARA OLABİLİR....AYRICA AGP 9800 PRO İLEDE TAKAS OLABİLİR..KISACASI İŞİME YARAYACAK TÜM PARÇALARLA TAKAS OLUR...
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snairs -- 29 Haziran 2007; 19:34:29 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• aynısından kullanıyorum gerçekten şaşırtıcı derecede kaliteli bir sesi var, her kullandığımda iyiki almışım dediğim ender parçalardan biri.
    hayırlı satışlar
  • kablo boyu ne kadar

laptopla kullanmaya uygun mu diye soruyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: met.in

aynısından kullanıyorum gerçekten şaşırtıcı derecede kaliteli bir sesi var, her kullandığımda iyiki almışım dediğim ender parçalardan biri.
    hayırlı satışlar

Cok Saol Metin memnun kaldığına sevindim...

quote:

kablo boyu ne kadar

laptopla kullanmaya uygun mu diye soruyorum...

2-2,5 Metre civarı....

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Kulaklıgı alan vısor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.