Şimdi Ara

Reseller, Domain, Ücret Karşılığı Betik Ekleyecek Eleman Aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

www.scriptarsivi.org adresine reseller, domain ya da ücret karşılığı script ekleyecek arkadaşlar arıyoruz. İlgilenenler P.M. gönderirlerse mutlu olurum.

Yapılacak işlem gayet basit, üye oluyorsunuz ve ben size yetki veriyorum. Yönetim panelinden script ile ilgili bilgileri yazıp bilgisayarınızdan scripti gönderiyorsunuz. Rapid mapid yok direk kendi sunucumuza upload ediyoruz.

Hakkıyla bu işi yaparım, yaptıktan sonra hakkımı isterim diyenler P.M. gönderebilirler. Daha önce bu forumda domain tescili ve reseller kazanan arkadaşlarımız mevcut.

Herkese iyi çalışmalar diliyorum

NOT: Arkadaşlar wares marez null scriptleri eklemiyoruz. Sadece ücretsiz ya da ticari demoları ekliyoruz. Amacımız bir sürü yabancı alternatifi olan betik dizinlerinin kendi dilimizde olanını hazırlamak..

Hadi ben ingilizce biliyorum sen biliyorsun bilmeyen kardeşlerimiz ne yapsın??

İlgilenen arkadaşlara bir notum daha var, scriptleri eklerken, sitemizde görüldüğü üzere, yapımcısı, yapımcı adresi, versiyonu, lisans bilgisi ve açıklama bilgilerini de talep ediyoruz. Bilgisayarınızdaki script arşivlerinden eklemek istiyorsanız o scriptlerin bu belirtilen bilgilerinin de olması gerekiyor..

100 script upload = 9 YTL ya da com/net/org domain tescili
    150 script upload = 1GB alan 200GB trafik reseller (Firma Garantisi ile) 1 Yıllık

• İlgilenen yok sanırım?
  • Birazdan ilgilenenler çıkacaktır. Free domain isteyenler işte çalışana free domain.
  • Beleşe domain veya host verirseniz yığınla akın olur, ama siz çalışmaktan bahsediyorsunuz, beleşe alıştığımız için çalışmak kelimesi geçtiğinden talep olmuyor maalesef :))))

Kolay gelsin.

Saygılar.
  • Bundan daha beleşi için bilmem .tk bilmem .co.nr bilmem tr.cx vs..vs. gibi yerlerden almaları lazım onlar da artık ne kadar işlerini görür bilemem..

com / net /org domain tescilini bedavaya babası oğluna yapmaz heralde

İlgilenen olursa dicem ama zor iş tabi :) kim uğraşıcak ne gerek var forumda hostçular sponsor olmak için yarışıyorken
  • walla artık sponsorluğa tövbe :)

hiç bir katkısı olmuyor boşuna uğraş, artık yeni sponsorluklar almıyorum ve süreler bitincede alamayacağım.

umarım aradığın kişi/leri bulursun vaktim olsa yardımcı olamk isterdim ama :(

Kolay gelsin.
  • sözüm sana değildi aslında

neyse yine de ilgilenip cevap verdiğin için teşekkür ederim.. Yardımcı olmak isteyen kimse yok heralde takip etmesem de olur konuyu..
  • Şimdi çok çip puandasın ben aynı garip sana bir buket gül veremezmiyim ökkeşcim
  • quote:

Orjinalden alıntı: byLiLattah

Şimdi çok çip puandasın ben aynı garip sana bir buket gül veremezmiyim ökkeşcim

Evet çok çip param var keşke o çip paraları domain tescil ederken de kullanabilseydik
  • quote:

Orjinalden alıntı: system32

quote:

Orjinalden alıntı: byLiLattah

Şimdi çok çip puandasın ben aynı garip sana bir buket gül veremezmiyim ökkeşcim

Evet çok çip param var keşke o çip paraları domain tescil ederken de kullanabilseydik

boşver tescili mescili ökkeş fani işler bunlar bu arada yanınızda gezdim nazar değdi benimde cep bozuk haberin olsun :)

Öptüm seni

• Şu anda aşırı derecde 100mb hosta ihtiyacım vr ne iş olsa yaparım ama elimde hiç script yok ve bu konular hakkındada bilgim yok malesef=(
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaplan.h

Şu anda aşırı derecde 100mb hosta ihtiyacım vr ne iş olsa yaparım ama elimde hiç script yok ve bu konular hakkındada bilgim yok malesef=(

Sen bi Ö.M. gönder 100 değil 10 katı vereyim sana.. Yapacağın işlem şu anda bu foruma yazı yazmak kadar basit emin ol..
  • yok mu para,domain,reseller kazanmak isteyen?
  • quote:

yok mu para,domain,reseller kazanmak isteyen?

İNAN ÇOK ÇALIŞTIM BU KALPSİZ DÜNYAYI SEVEBİLMEK İÇİN

Hoşcakal ve dostca kal ökkeş sana güveniyorum bundan sonrası senin..

İyi bak kendine..
  • Allah Allah Hakan bey ne oluyor bunu bugün açıklıcaktınız ama bir türlü konuşamadık sizle. Hayır mı dicem ama değil sanırım

Ama yinede tabi hayırlısı..
  • konuyu dağıtmayalım beyler :) domain/reseller istiyorsanız gelin vereyim istemiyorsanız tükanın önünü kapatmayın hadi başka yerde oynayın keserim topunuzu walla
  • Sinan zaten konuyu yukarıları biz taşıyoruz. Yoksa senin işler kesat
  • sabitleseler bile kimse gelip yapmaz abi tok bizim milletimiz.. beleş olsun mezar olsun olmazsa sende kalsın ideolojisi ile kimse gelip vay ben 2 günümü ayırayım 100 tane script ekleyim de paşalar gibi 1 yıl tepe tepe reseller kullanayım sponsor arayıp uğraşmayım yok host firması kaçar mı göçer mi forum hostçusundan hayır gelir mi gelmez mi diye düşünmez zaten..

bu konu da böylelikle polemik başlığı olur çıkar..

Bu kafayla bakalım kimi seçecez meclise... Ben de mi aday olsaydım acaba? "Oy veren herkese beleş dedicated" desem kimler oy verirdi bana
  • quote:

sabitleseler bile kimse gelip yapmaz abi tok bizim milletimiz.. beleş olsun mezar olsun olmazsa sende kalsın ideolojisi ile kimse gelip vay ben 2 günümü ayırayım 100 tane script ekleyim de paşalar gibi 1 yıl tepe tepe reseller kullanayım sponsor arayıp uğraşmayım yok host firması kaçar mı göçer mi forum hostçusundan hayır gelir mi gelmez mi diye düşünmez zaten..

bu konu da böylelikle polemik başlığı olur çıkar..

Bu kafayla bakalım kimi seçecez meclise... Ben de mi aday olsaydım acaba? "Oy veren herkese beleş dedicated" desem kimler oy verirdi bana

2 quad core 4 gb ramlı server verirsen 20 oy benden garanti

• Eltun sana canım feda oyu moyu boşver gidelim alalım istediğin makineyi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.