Şimdi Ara

EA, Need for Speed Unbound'u Resmi Olarak Duyurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Criterion Games, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store, Origin) için Need for Speed Unbound'u duyurdu. Oyun 2 Aralık'ta çıkış yapacak.

Oyunun açıklaması şu şekilde:

Zamana karşı yarışın, polisleri arkanızda bırakın ve her hafta Lakeshore'daki sokak yarışı mücadelesine katılmaya hak kazanın. Garajınızı özel araçlarla doldurun, kendi benzersiz tarzınızı yansıtın ve özel kıyafetlerinizi giyin. Dünyanın her köşesinden yankılanan bir film müziği ile sokakları aydınlatın. 

Dünya Sizin Tuvaliniz – En yeni sokak sanatını Need for Speed'de şimdiye kadar görülen en gerçekçi arabalarla birleştirerek tamamen yeni bir görsel stille hayat verin. Buluşmalara gidin ve özel donanımlar da dahil olmak üzere dünyanın en son moda ürünlerinden oluşan bir dizi ürünle tarzınızı sergileyin.

Fragman videosu

• 1400₺ den ön siparişe açılmış hey maşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam Spilit Screen oyunu gibi yemin ediyorum..
  • Bağcılar oturuşunu dünyaya ihraç etmişiz 

• Underground 2 havası vermiyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 6 Ekim 2022; 21:14:38 >
  • NFS Carbon'u yeniden yapmışlar gibi gözüktü gözüme.

• old gen (ps4-xbox one ) konsollardan inceden ellerini çekiyorlar aslında büyük kumar, satış rakamları konsollar için bakalım nasıl olacak

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Güzel bir şeyler geliyor gibi duruyor.
  • Nfs 2015 ile toparladı sonra yine batırdı ea

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynanış videosu görmemiz lazım tam bir şey demek zor ama o fiyat ne ya kimse almaz.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

Day1

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt

DAY 1 EA PLAY TRIAL  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NEED FOR SPEED 2 ve Underground 2 den ibarettir gerisi rüzgar hikâye boşa atılmış çaba
  • Açık dünya ve arabalar gerçekçi, karakter anime, efekler sokak sanatı tadında elle çizilmiş gibi. Çok saçma bir kombin olmuş karakterlerin anime tarzında olmasını hiç beğenmedim, oynanış olarak ne gelir bilmiyorum ama NFS heat'in üzerine yapılmış gibi durduğundan bekleneni vermeyecek gibi...
  • birşeyler söylemek için erken olsada, ilk izlenim olarak muhtemelen serinin en kötü oyunlarından birisi olacak gibi geldi bana. birdefa yarış türündeki bir oyunda polislerin bu kadar baskın olmasını anlamlandıramıyorum. illa olacak diyorsanda böyle göze parmak sokar gibi değil, belli başlı yerlerde nadiren koy gitsin. yarış oyunu mu oynuyoruz polis kovalamacası mı belli değil..
  • Nfs Heat'a devam
  • Ben tarzını sevdim.. EA Play'e düşünce oynarız.
  • Bu ne la. Carbon fragmani bundan çok daha iyisi. EA sı.mis nfs tüyü nereye dikeyim demiş
  • Tarzı hoş duruyor fakat oyun kalitesinden öte oyun serisi olarak NFS bence uzun zamandır çocuklara ya da en azından 30'una yaklaşmış benim gibi insanlara hitap etmiyor. Yarış oyununda konu pek aranmaz tabi ki ama 2015 yılında çıkan Need For Speed'den beri hep ara sinematikler de karakterler 'yo,yo,yo,bro,işte bu adamım' tarzında konuşuyor. Süreki bir insanı cringe eden liseli dizisi havasında karakterler ile dolduruyorlar.

• NFS Heat Steam de 25 TL. Haberiniz olsun arkadaşlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.