Şimdi Ara

Dead Space Remake için Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Motive, Dead Space'in remake (yeniden yapım) sürümü için ilk oynanış fragmanını yayınladı.

Bilim kurgu klasiği hayatta kalma korku oyunu Dead Space, sıfırdan geliştirilerek yeniden yapım olarak geri dönecek. Dead Space, yeni nesil konsollar ve PC için özel olarak geliştiriliyor. Ayrıca Frostbite motorunu kullanıyor. Oyun ek olarak çarpıcı görselleri, ses ve kontrolleri bünyesinde barındıracak. Böylece oyunculara eşsiz bir deneyim sunacak.   

Dead Space, 27 Ocak 2023'te 69,99 $ karşılığında PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Origin üzerinden PC için çıkış yapacak. Üç benzersiz suit ve iki suit dokusu içeren 79,99 $'lık bir Digital Deluxe Edition da mevcut olacak. 

Oynanış fragmanı

• NCK: 999 STEAM!!! Dead Space (2008) olanı 129 tl. Bir dolu yeni çıkan oyun, beklediğim Destroyer: The U-Boat Hunter oyunu 199 tl'ye çıktı, bir diğer beklediğim oyun Terra Invicta 299 tl'ye çıktı, alamadım tabi. Lord of Rigel indirimle 32 tl'ye çıktı bugün, onu aldım.
  • 999tl cik steamda xbox da 1399tl cik bu ne arkadaş fiyatlar ucuyoruz valla yakinda uzaya gidicez
  • Çüş 1000 lira nedir bu paraya en az 40 tane oyun alırım indirimde.

• 599 tl den The Calisto Protocol ön-sipariş geçtim kesin zam gelir bu oyunda en azından yeni bir oyun; dead space şuanlık kalsın bu fiyat uçuk olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 4 Ekim 2022; 21:51:34 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • PC'ci beleşe oynar konsolcu düşünsün..
  • 1299 tl olmuş,uçuyoruz
  • Oyuna diyecegim yok da fiyat olmamis sahiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun güzel görünüyor. Zaten güzeldi. Ama fiyat yemez.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

PC'ci beleşe oynar konsolcu düşünsün..

PS5 geçtiğimiz günlerde kırıldı, bu oyun çıkana kadar exploit yayınlanır mı bilemem ama.
  • Remake oyuna 1000tl istemek ayıptır.
  • Callisto Protocol'ün görsellerinden sonra pek hoş gözükmedi gözüme. Umarım çıkışında bizzat oynayınca daha fazla etkileyici olur, zira ilk teaser görüntülerinde çok iyi gözüküyordu, ama şu anda standart bir ps4 oyunu gibi duruyor.

• Bu serinin devamı gelmeli, asıl olay orada başlıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bende bu serinin hayranlarından biriyim, keşke devamını getirseler. REMAKE gerek bile yok oyun zaten gayet iyi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    Keşke yakalasaydınız hocam bir fiyat hatası ile 90 TL’den satışa çıkmıştı oyun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyun güzele benziyor ama 60-70-80 Dolar istemek nedir ramek bu oyun ya 40-50 dolara satsanıza zaten herkes alır tabi Türkiye fiyatı şaka gibi 999 TL ne Fifa 23 gibi 700 TL falan yapsaydınız bari indirimle falan ilerde alırdık.

• PS5 alıpta kırdıranda ne bilim..Ferrariye tüp taktırmak gibi bir şey. PC'de sistemi etkileyen bir şey değil korsan oyun..
  • Çüşş bübbşştt ohaa yani devir remaster remake devri oldu daya eski oyunu al 1200lirayı korsanı savunmuyorum ama pcde çatır catır oynayacak arkadaşları tebrik ediyorum Şimdiden ayıp ya eski oyun yeni nesil fiyatlandırma bundan sonra yeni konsol almaya gerek yok en iyi platform pc oyuncu laptop.
  • yorum yayınlanır mı bilmiyorum ama yinede yazayım. oyunu korsan olarak oynayacağım ve bunu yaparkende bir zerre tanesi kadar utanç hissetmeyeceğim. asıl bu şartlarda bir oyuna bu parayı verecek olanlar utansınlar.
  • Cemo94 kullanıcısına yanıt

Dead Space Remake'te yanlışlıkla bu fiyattan çıksaydı keşke. 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.