Şimdi Ara

En ''BELALI'' Yer Neresi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
3
Favori
101.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

En ''BELALI'' Yer Neresi?

(En Son Oy Tarihi: 9.5.2021)
Giriş
  • İstanbul Tarlabaşı yok listede ne biçim liste o öyle,uyuşturucunun başkentidir tarlabaşı,karakolun arkasında satıyorlar o derece.
  • En belalı, artistik patinaj yapan artistler, reisler ve kendini reis zanneden rahatsız psikopatlar, polat özentileri, tinerciler ,baliciler bıçakçılar , hapçılar vs.. Aklınıza ne gelrse..
    Ençok Nerede var?
    Ben KARAGÜMRÜK'te Büyüdüm ve Her tarafı gezdiğim halde daha belalı biyer görmedm...
    İsteyenler MEKANI YAZSIN..
    MEŞHUR SÖZÜMÜZ(KARAGÜMRÜK MERKEZ; KAFASINA GÖRE HERKES!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Kit -- 28 Haziran 2007; 19:09:42 >

• Ankara ŞENTEPE :D
  • İzmir Kadifekale ve Limontepe.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karal85

Ankara ŞENTEPE :D

orası hep benim akrabam yav,yıllardır gider gelirim,bizim akrabalardan kimseye zarar gelmez
  • 4 Kişi dışında sosyete mekanlarında yaşıosnz galiba...Havuzlu filan..Baksanaza 20 kişiden 4 kişi oy vermiş
  • ankara çin çin...

mahalleye çevik kuvvet giremiyor...
  • Ahhh ahhhh ne günlerim geçti ahhhhh
  • şemikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: TriaThlon

ankara çin çin...

mahalleye çevik kuvvet giremiyor...

Bu olaya şahidim.
    Normal ekip çinçin-yenidoğana girdği zaman gazı kökleyerek sağa sola bakmadan geçiyorlar. :s
  • Erzurum Mahallebaşı
  • İstanbul Gazi Mahallesi gidinde görün.
  • gazi mahallesii

hacı hüsrevvv

vee tabikiii ZEYTİNBURNU
  • valla bu saydıklarında sakat yerler ama ben üsküdarda büyüdüğüm için üsküdarın ne kadar belalı bi yer olduğunu bilirim son zamanlarda hatta iice boyutunu aştı olaylar gasp taciz hırsızlık hepsi var zaten tipleri gorseniz kimin neye güvendiğini anlarsınız 14 yaşındaki çocuk şapkayı yarım takmış ağızda sigara elinde tespih anla gerisinisabaha kadar dovuceksin hepsini anlıcaklar belayı ama abiler var işin içinde:P
  • BAĞCILAR yazmayı unutmuşssun ırak gibi
  • İzmir/Tepecik
  • bela dediğin nedirki ?

sevdiğin bir aile yada eş varsa yada hayatı seviyorsan heryer beladır senin için...

ama hayatı sevmiyorsan ve arkanda kimse kalmadıysa en belalı kişi sensindir.
  • ATEŞ TUĞLA TARAFLARI BİZ OTURDUGUMUZDAN DEİL BABAMIN Bİ İŞİ OLDUDA BİRDAHA ASLA GİTMEM
    MÜSÜBÜSÇÜLER BİLE KATİL GİBİ
    BUNUN DIŞINDA TARLA BAŞI BAGCILAR HACI HÜSREV DOLAPDERE DE UNUTULMAMALI
  • Gaziosmanpaşa - Bursa ve Sarıgöl mahalleleri
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.