Şimdi Ara

En ''BELALI'' Yer Neresi? (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
3
Favori
101.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki

En ''BELALI'' Yer Neresi?

(En Son Oy Tarihi: 9.5.2021)
Giriş

Diyarbakır Bağlar
  • Bune bicim konu ya bizim mahalle sizin mahalleyi döver gibi.En ufacık şeyde güzel konular kaldırılır böyle abuk sabuk şeyler kalır.Ülkeyle beraber dhde değişiyor.
  • babam 23 sene çinçinde oturmus ben 2 yasımdayken tasınmısız halada akrabalarımız var evımız var cıncınde eskı belalı tabır edılen gunlerı kalmadı bı kere konduların cogu yıkıldı yıkılıyor.. bu surectede dagıldı tabıkı cıncın ahalısı.. hala rahat gezemıyecegınız sokakları mevcut 12 yasında cocuk sıze oyle bır kafa tutarkı tırsarsınız uzerıne gıtsenız sallamayı vurmakdan da cekınmez...sızın onlardan bırısı olmanızda bıseyı degıstırmez aslında ben babam yokken gıtmem cıncıne mesela..bakmasanızda ne bakıyosun lan deyıp dayak yersınız.. dogdugundan berı kavga gurultu kan bıcak sılah gormus kısıler 20 yasında bu konulardan korkmuyorlar..artık eskı olayları gurultusu patıtırtısı kalmasa hala babamın kulagına calınır cıncıne gırıp bı daha cıktıgı gorunmeyenler..suda hala bı gercek cıncınde cıncınlı degılsenız adam dovemezsınız kesınlıkle dovdurtmezler.. adam kaldıramazsınız.. dedım ya eskı ''bela'' gunlerı kalmadı ama ben bıle bır ton tanıdıgım oldugu halde cıncınde oturan cıncın dogma olmama ragmen babam genclıgını cıncınde gecırmıs olmasına ragmen.. dedem hala ordakı camılere gıtmeyı tercıh etmesıne ragmen tek basıma cıncınde dolasmam.. goruntum tanımıyan bırı tarafından dayak yeme sebebı olur :)

hos seyler degıl elbette ama konusu acılmıs bende su an kı durumundan bahsedeyım dedım..

edit:ızmır kadıfe kaleden de gectık sentepede halam oturur.. urfa sıveregıde gorduk.. dostlar cıncınde dogdum babam cıncının cıncın oldugu zamanlarında orda gencmıs.. ben gezemıyorum rahatca ıcınde.. kıyaslayamazsınız bıle bunlarla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nymphea7 -- 24 Ağustos 2009; 21:21:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sauron_16

esenyurt,kanarya mah,+ apaçilerin hac mekanı gibi

esenyurt başkentleri

• Çin-Çin'i sincana dağıttılar diye duymuştum hatta sincandan oturan bi akraba var balkona çamaşır asılmıyo dakkasında çalınıyo artık demişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Historia Calamitatum

quote:

Orijinalden alıntı: ali1818

manisa horozköy MEZARLIK MAHALLESİ. buraya asker giremiyo. üstünden ucak helikopter hatta uydu geçmiyo. ben çok cidiiyim.

türkiyenin en pislik yeri. manisa ceza evi yüzde 90 buranın adamı. hepsi suçlu. şu kadar söyliim. 3 ay önce bir kavgada adamın kafasına balta geçirdiler. adam mefta.

inanmayan gelsin.

bide belki nurlu pınar.

Tebessüm oluşturdun... Uydu geçmiyor demek!

Uçak savarmı var neden uçak geçemiyo düşürüyolarmı

• Ankaragücü Gecekondu=Çin Çin

Maçlara gidenler anlarlar
  • quote:

quote:

manisa horozköy MEZARLIK MAHALLESİ. buraya asker giremiyo. üstünden ucak helikopter hatta uydu geçmiyo. ben çok cidiiyim.

türkiyenin en pislik yeri. manisa ceza evi yüzde 90 buranın adamı. hepsi suçlu. şu kadar söyliim. 3 ay önce bir kavgada adamın kafasına balta geçirdiler. adam mefta.

inanmayan gelsin.

bide belki nurlu pınar.

Asker nasıl giremiyor, polis nasıl gireniyor.
    80darbesini kınıyorum ama o darbede gördük ki girilmedik yer kalmadı.Kimsede sesini bile çıkartamadı.
    Bir mahalle TC'den üstün olamaz.

Asker doğuda nerelere giriyor, mahalleye mi giremiyecek.
    Anca efsane uydurun durun.

• kardeşim orada sen olasan anlarsın hareket eden her şeye saldırıyorlar. ne biçim kürt bunlar anlamadım IRAQ GİBİ. helikopter geçiyor sapanla taş atıyorlar ne biçim bir pislik bu insanlar. tren geçiyo yakınından çıkıyorlar tepeye kaya altıyorlar trene. sanki atana para veriyorlar. niye atıyorlar.
    quote:

quote:

inanmayan gelsin.

bide belki nurlu pınar.

• yanında 9. piyade alayı var. vallahi billlahi karışmıyorlar. bir şey oldumu çekinmiyor herifler. biz olsak hapse girecez diye nasıl korkarız onlar ise yatar çıkarım ne olacak diyorlar. artı hapse girmek onlarda rütbe gibi. yattığın kadar saygı görüyorsan. nerede ise hapse girmeyenlere kız vermiyecekler.
    quote:

Orijinalden alıntı: sariemir06

quote:

quote:

inanmayan gelsin.

bide belki nurlu pınar.

Asker nasıl giremiyor, polis nasıl gireniyor.
    80darbesini kınıyorum ama o darbede gördük ki girilmedik yer kalmadı.Kimsede sesini bile çıkartamadı.
    Bir mahalle TC'den üstün olamaz.

Asker doğuda nerelere giriyor, mahalleye mi giremiyecek.
    Anca efsane uydurun durun.

• Ahmet Rasim Lisesi mezunuyum ve Karagümrükte oturmasam da o civarlara yakın yerde büyüdüm. O yüzden Karagümrük diyorum.
  • m.kemal ve gazi mahalesi
  • tekirdağ merkez akçeşme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

maltepe cevizli istasyonu ve maltepe tekelin orası neden yok acaba

NİYEE YAA BİZİM BURALAR HİÇTE TEHLİKELİ DEGİL GAYET İYİ YERLERR
  • Nerede sancaktepe?nerede mustafa kemal?nerede gazi mahallesi?
  • Kuruçay, tepecik nerede hani!
  • Adana
  • quote:

Orijinalden alıntı: tapdk

her şehirde vardır böyle yerler, özellikle göç alanlarda.

bursa/yıldırım/yavuzselim
    bursa/osmangazi/panayır

benim bildiğim kadarıyla da bursa'da buralar var ama çok şükür bizim kırolar sizinkiler kadar vahşi değil :)

Panayırı ilk defa duyuyorum da yavuzselim çarpık kentleşme hiç öyle belalığı yok apaçi gençler dolu onlarda kendi halinde karı kız peşinde.
  • Ah be kardeşim siz ne Anlatyosunuz hepsi hikaye yok çinmiş yok cinmiş görende çin mahallesi sanar türkiyenin en belalı mahallesi kadıköy ekibidir hepsi rap style takılır adamın mına orlar yok öyle kafaya balta geçirmek falan adamın direk kafasına sıkarlar sen o baltanı çıkarıp sallaya kadar baltanı alıp başka bi bölgene monte ederler adamlar 9mm değil zigzaver'le yada desert eagle'la gezerler bilen bilir bu silahlerın mermisi direk kafanı parçalara ayırır yani mermi kafatasını delmez el bombası gibi patlatır ne kafa kalır ne beyin 36 boyz yani almanyanın en pislik yeri krouzberg kadıköylülerin arkasındadır adamlar içeri girmez asar keser her haltı yapar aslanlar gibi dolaşır kod isimleri Kadıköy Gangstaz her türlü uyuşturucu hap ot taşırlar görenler kendini karşı kaldırıma atar Cezada bu mahallede doğup büyümüştür Dünyanın en pislik yeri nersi derseniz ABD Harlemdir istatiklere göre günde en az 15 kişi ateşli silahlarla öldürülürmüş bu bölge zenciler hakimiyetindedir beyazlar giremez polis ekibi bu bölgeye adımını atamaz 2005 den bu yana 50 zenci azılı suçlu şehri yakıp yıkar halada dışardalar inanmayan için national geographic kanalında belgeseli bile yayınlandı polislerin altına ettiği bölgedir yani anlıcanız bugünün Texas'ı siz Hikaye yazmaya evam edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi +8Raptor -- 4 Şubat 2010; 14:09:21 >

• Adana ve Rio de janeiro
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.