Şimdi Ara

God of War Ragnarök için Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Santa Monica Studio, God of War Ragnarök için hikaye fragmanı yayınladı ve sınırlı sayıda bulunan God of War Ragnarok DualSense kablosuz kontrol cihazını duyurdu.

Sınırlı sayıdaki DualSense kablosuz kontrol cihazı, Midgard'ın İskandinav dünyasından ilham alıyor. Bunun yanı sıra Kratos ve Atreus'u temsil eden ayı ve kurt amblemleriyle süsleniyor. Ek olarak buzlu beyaz ve soğuk mavi bir tasarıma sahip. 

God of War Ragnarök, 9 Kasım'da PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak. 

Fragman videoları

• Oyuna dlc diyenler fena patladı.Bomba gibi gözüküyor.

• Dehşetül vahşet bir oyun olmuş. Atmosfer, grafikler, sunum, kombat rakipsiz. Yeni bir efsane GOTY doğuyor!
  • Şaheser

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt

Grafikler ve kombat dlc gibi.

• Resmen oyunu yamamışlar
  • Çıtayı fena yükseltmiş Santa Monica. :)

Devasa büyük bir oyun geliyor. Gönüllerde tekrardan taht kurmaya hazırlanmış.

Grafikler, Işıklandırma, Karakter ve derinlikleri, Atmosfer, Bildiğiniz hem görsel şölen olmuş hemde aşırı detaya kaçmışlar.

Şimdi 9 Kasım beklenebilir. :)

• Ömer Hayyam12 kullanıcısına yanıt

Ona bakarsan PS2'deki God of War 1 ve 2'de de combat ve grafikler birbirinin çok benzeriydi fakat 2. oyun çıtayı arşa çıkarmıştır.İlk oyundan çok daha iyidir.Hatta serinin en iyi oyunu olarak kabul edilir çoğu zaman.

• Oyunu yapan firmayı, oyunun başında duran adamı bilip bilmeden gow tarihinden bihaber adamlar aylarca dlc dlc diye yırtındılar. Karşımızda bir kez daha GOTY. Santa Monica yı başka stüdyolarla kıyaslamaya bile girilmez. Buram buram emek kokuyor her yerinden kalite akıyor ve twitterda söylediklerine göre bu gördüklerimiz daha hiçbir şey. Ön siparişi verdik arkadaşla beraber 400 tl bu oyuna feda olsun. Şimdiden heyecan dorukta bir an önce çıksın diye bekliyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt

Ben de bu oyunun önceki oyundan daha iyi olacağını düşünüyorum.

• Hakikaten bir an şüphe duyduğum için kendimden utandım. Son yıllarda bu kadar heyecanlandıran bir oyun fragmanı izlememiştim. Bütün sorularımızın cevabını tek tek bulacağız. Seriyi kısalttıkları için bütün içeriği bu oyuna doluşturdular dolayısıyla karakter,boss savaşı,mekan açısından çok çok zengin bir yapım olmuş. Keşke Odin gizli kalsaydı ve Odin spoiler’ı vermeselerdi. Sadece Thor’un ihtişamı ve Atrrus’un Ragnarok’u başlattığı sahne bile muhteşem. Yılın oyunu ödülünün sahibi belli oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Hakikaten bir an şüphe duyduğum için kendimden utandım. Son yıllarda bu kadar heyecanlandıran bir oyun fragmanı izlememiştim. Bütün sorularımızın cevabını tek tek bulacağız. Seriyi kısalttıkları için bütün içeriği bu oyuna doluşturdular dolayısıyla karakter,boss savaşı,mekan açısından çok çok zengin bir yapım olmuş. Keşke Odin gizli kalsaydı ve Odin spoiler’ı vermeselerdi. Sadece Thor’un ihtişamı ve Atrrus’un Ragnarok’u başlattığı sahne bile muhteşem. Yılın oyunu ödülünün sahibi belli oldu.

O kadar kolay değil o ödül işi bu sene, Zelda ile kapışacak.
  • sony fedaileri mesaiye başlamış ama nafile. yılın dlc si için en güçlü aday
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Dehşetül vahşet bir oyun olmuş. Atmosfer, grafikler, sunum, kombat rakipsiz. Yeni bir efsane GOTY doğuyor!

en çokta kombat rakipsiz kısmında patladım
  • İlk oyunun etkisini yaratmadı bende ama iyi duruyor. Türkiye'de olsam almazdım, o kadar etmez çünkü ama yurt dışında olduğumdan ps4 pro için alabilirim. Bu kalitede (grafik gayet iyi ama ilk oyuna kıyasla aynı duruyor) ps4 pro çatur çutur açar 1080p 60fps gibi geliyor..
  • İngilizce olan combat kelimesini kombat diye Türkçe kelimeymiş gibi yazıp da çatışma diyemeyen bir zihniyet de ne bileyim... yazık.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sarohan kullanıcısına yanıt

Çatışma deyince silahlı çatışma akıla geliyor.

• Keşke göstermeselerdi ağzımın suyu iyice aktı şimdi dahada heyecanlandım Oyunda kim bilir neler neler olucak.Hiç bukadarını beklemiyodum ben çok fazla şey gösterdiler keşke yapmasalardı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Goty. Kudurun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.