Şimdi Ara

## XFX GeForce 8400GS Modelini Pazara Sundu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## XFX GeForce 8400GS Modelini Pazara Sundu ##

Nvidia'nın partnerleri arasında son dönemde yıldızı en hızlı parlayan firmalardan biri olan XFX, Nvidia'nın en ekonomik DirectX 10 destekli çözümü olan GeForce 8400GS temelli yeni ekran kartını duyurdu. Firmanın hazırladığı yeni GeForce 8400GS modeli rakip firmaların benzer çözümlerinden özellikle XFX ile artık neredeyse özdeşleşen siyah PCB'si ile ayrılıyor.

GeForce 8400GS'nin genel ve teknik özellikleri üzerine daha önceki haberlerimizde uzun uzadıya bilgi vermiş ve konuşmuştuk. Merak edenler veya görmeyenler forumumuzda arama yaparak GeForce 8400GS hakkında detaylı bilgilere de ulaşabilir.

Gelin şimdi hep birlikte XFX'in GeForce 8400GS modelinin teknik özelliklerine göz atalım,

- Çipset: Geforce 8400 GS
    - Bellek: 256MB GDDR2
    - GPU Hızı: 450MHz
    - Bellek Hızı: 800MHz
    - RAMDAC: 400MHZ
    - Veri Yolu: PCI-Express
    - Bellek Bant Genişliği: 64-bit
    - Stream İşlemcileri: 16
    - Maks. Çözünürlük: 2560 x 1600
    - SLI Desteği: Yok
    - Çıkışlar: Tek-Link DVI ve HDTV

Yurt dışında satışına başlanan XFX'in GeForce 8400GS modelinin yaklaşık satış fiyatı 60-65$ aralığında değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 27 Haziran 2007; 17:32:02 >

• Ekrana sadece görüntü vermek için kullanılacaksa olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: strikeforce

Ekrana sadece görüntü vermek için kullanılacaksa olabilir

bide
    dx 10 kartım olsun + dx10 dan yararlanıyım diyenlere

vista için ucuz çözüm
  • Bellek Bant Genişliği cok hos 64 bit
  • evet mario ' daki dx10 efektlerini için yeterli gelir heralde
  • bununla acayip office uygulaması oynanır koklerım AA - AF yi banamısın demez kart
  • su halıyle benım x1600prodan daha ıyı hızda sadece 64 bıt olması sorun onun dısında daha ıyı gorunuyor
  • 64 bit Ee tabi 8400 sonuçta.

Ama XFX i severim
  • kartın performans testlerini araştırırsanız cok kotu olmadıgını gorursunuz ki fiyatına gore cok iyi benim tahminimce 99 doların civarında olur max...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssonerb

kartın performans testlerini araştırırsanız cok kotu olmadıgını gorursunuz ki fiyatına gore cok iyi benim tahminimce 99 doların civarında olur max...

99 dolar az bi paramı
    +kdv side var tabie
  • alt düzey savaşı
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

alt düzey savaşı

• quote:

Orjinalden alıntı: ssonerb

kartın performans testlerini araştırırsanız cok kotu olmadıgını gorursunuz ki fiyatına gore cok iyi benim tahminimce 99 doların civarında olur max...

8500 ler 100 dolar degıl bunu mu 100 dolar yapacaklar olsa olsa 120 110 ytl olur adamların senden ıyı hesap yapacagına emınım
  • F/P iyiye benziyor.
  • dx 10 ve 64 bit, ne güldüm gece gece...
  • En karizmatik 8400GS XFX ten gelmiş.
  • bütçeside uygun olmayanlar var arkadaşlar onlarıda unutmayalım (gerçi ben bu karta para vermem ama neyse)10,20$ daha veririm alırım başka
  • 8x olsa satılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: atilgan26

8x olsa satılır

evt agp olsa satılabilir.Pci satilacagina sanmiyorum ama yinede fiyatina göre iyi.
  • kaliteli bi multimedya PC için almayı düşünebileceğim bir kart
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.