Şimdi Ara

Xbox'ın PC Game Pass Hizmetine Death Stranding Gelebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
97
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Abonelik hizmeti şeklinde oyunculara sunulan Xbox Game Pass sistemi oyunculara birçok avantaj sağlıyor. Tek bir ücretle aboneler, birçok oyuna erişebiliyor ve aylık olarak yeni gelen oyunları da deneyimleyebiliyor. Şimdi ise yeni Twitter gönderisi Hideo Kojima'nın bilim kurgu temalı oyunu Death Stranding'in PC Game Pass'e gelebileceğini gösteriyor.

Bugün erken saatlerde PC Game Pass'in resmi Twitter hesap profili değiştirildi. Profil resminde çimenli tepeler ve kayalar içeren sisli bir manzara bizleri karşıladı. Bu değişiklikten sonra şu gönderi paylaşıldı: "Bazen sadece iyi bir manzaranın tadını çıkartmayı isteriz #newprofilepic.”

Bu paylaşımın ardından hayranlar arka planın hangi oyundan olduğunu araştırmaya koyuldu ve bu manzaranın Death Stranding oyunundan olduğu belirtildi. 

İşte yayınlanan Twitter gönderisi 

• Zuahahabahhha Sony fanlarinin gözü yaşlı.
  • Bu oyun dualsense için yaratılmış. Büyük ihtimal bu yıl sonu 2.oyunu gösterirler

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu oyun gelirse ilerleyen yıllardada Sony oyunları gelir Gamepass'e şimdiden hayırlı olsun.

• Artık bu zamanda hiçbir şeye şaşırmıyorum, En iyisi PC anasını satim..Konsol alıyorsun bi bakıyorsun hiçbir olayı kalmamış..
  • İnşallah böyle alış verişleri olur Sony ile Microsoftun..Onlarda Forzayı yollasın bizim tarafa.. Kazan kazan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burrsaspor16

Bu oyun gelirse ilerleyen yıllardada Sony oyunları gelir Gamepass'e şimdiden hayırlı olsun.

Bir zamanlar Yakuzalar Personalar ve FFler de PS özeldi. Sega oyunlarının kesinlikle pc ve Xbox a çıkmayacağı sert bir dil ile söyleniyordu ve şimdi FF7 hariç hepsi Xbox da mevcut. Sony oyunları gelir demiyorum ama ps özel oyunları gelebilir. Ne olacağı belli olmaz. :d
  • Xbox oyunlarıda PS ye gelsin herkes mutlu mesut yaşasın..Valla biktim artık bu oyun yarıştırma muhabbetlerinden..
  • quote:

Orjinalden alıntı: encuni

Bu oyun dualsense için yaratılmış. Büyük ihtimal bu yıl sonu 2.oyunu gösterirler

DualSense ile fark yaratıyormu ? ghost of tsushima da o hissiyatı almıştım oyunu oynamaya kıyamıyourm gerçekten çok içine aldı oyun beni birde kulaklıkla oynayınca baya sardı. God of war dan bile okadar keyif almadım :))

• quote:

Orjinalden alıntı: arnavut_efe

DualSense ile fark yaratıyormu ? ghost of tsushima da o hissiyatı almıştım oyunu oynamaya kıyamıyourm gerçekten çok içine aldı oyun beni birde kulaklıkla oynayınca baya sardı. God of war dan bile okadar keyif almadım :))

hacı valla su da geçerken dag tepe daş cıkarken hepsini hissediyorsun bide kargoların agırlıgını sağ sola cekerken r2 l2 fln ona göre sert tepki veriyor. Yağmur hissi ile yürüme hissi yok onlar olsa tam olurmuş,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.