Şimdi Ara

The Last of Us Part I'in Yeni Nesil Sürümü için Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Naughty Dog, yaratıcı yönetmen Shaun Escayg ve oyun yönetmeni Matthew Gallant ile beraber orijinal oyundaki oynanış ve geliştirmeleri tanıttı. Bu doğrultuda The Last of Us Part I için 11 dakikalık bir "Features and Gameplay" adlı bir fragman yayınlandı.

The Last of Us Part I, 30 FPS doğal 4K çözünürlükte veya 60 FPS dinamik 4K çözünürlükte oynanabilecek. Bunun yanı sıra DualSense kablosuz denetleyiciyi, 3D sesi ve daha fazlasını destekleyecek. 

The Last of Us Part I'in sanat tarzından karakter modellerine kadar tüm içeriği, yeni nesil grafik teknolojisinden yararlanmak adına sıfırdan inşa edildi. PlayStation 5'in güçlü donanımı sayesinde efektler, çevre ve daha fazlası üzerinde geliştirmeler yapıldı. Hareket teknolojisi sayesinde karakter animasyonları daha gerçekçi ve daha duygusal bir hale getirildi.

The Last of Us Part I, 2 Eylül'de PlayStation 5 için ardından PC için daha sonraki bir tarihte çıkış yapacak. 

Oynanış fragmanı

• Remake demeye bin şahit ister. İlk duyurduklarında verdikleri vaatlerle arasında çok fark var. Remasterd halini remasterd yapmışlar gibi. Beklediğimden çok boş bir remake. Zaten başta remasterd versiyonu çalışan bir oyuna neden remake yaparsın .Gerçi doğru adamlar yeni oyun diye tanıttılar dizisi de çıkıyor pc,ps5 den bir sürü kişiye 70 dolardan kitlerim diye düşünmüşler heralde. İyice tadı kaçtı reamake remasterd işinin. Şu videodan sonra Cdpr yerinde olsam bende isterim 70 dolar yeni gelecek Witcher 3 uptade için.
  • Dünyanın en güzel beş oyunundan biri.
  • Diğer 4 u neymiş ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Remake demeye bin şahit ister. İlk duyurduklarında verdikleri vaatlerle arasında çok fark var. Remasterd halini remasterd yapmışlar gibi. Beklediğimden çok boş bir remake. Zaten başta remasterd versiyonu çalışan bir oyuna neden remake yaparsın .Gerçi doğru adamlar yeni oyun diye tanıttılar dizisi de çıkıyor pc,ps5 den bir sürü kişiye 70 dolardan kitlerim diye düşünmüşler heralde. İyice tadı kaçtı reamake remasterd işinin. Şu videodan sonra Cdpr yerinde olsam bende isterim 70 dolar yeni gelecek Witcher 3 uptade için.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Rcp272 kullanıcısına yanıt

Buna remaster demek ayıp olur animasyonlar yapay zeka üzerine anlatılana göre çok çalışılmış ama remake de dermiyim emin değilim. Ama ben bu derinlikte bir remaster hatırlamıyorum remaster demek haksızlık olur

• Ya işte sıkıntı o zaten. Emek var üzerinde ama 70 dolar edecek bir iş değil. Remasterd elden geçirilse buna yakın bir sonuç zaten alırdık. Yada düşük fiyat iste. Şu oyunu Tlou 2 ile aynı çıkış fiyatına satman saçmalık.

• ps3 versiyonunu yuksek cozunurluk ve fps ile ps4 e getırdiler şimdide ps4 ile ps5 grafik karşılaştırması yapıp bakın emek var demeye calısıyorlar :D iddaya girerim bunu ps4 e bile rahat cıkarırlar zaten part 2 motoru ıle yapmışlar herşeyi aynı

• Bayağı bir şeyler var gibin. Güzel alınır PC'ye gelsin de.

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt

Buna remastered demek ayıp ise remake demek ayıbın dikalasi olur. Resident evil 2 ve 1 remake veya ff 7 remake de remake binada remake diyorsunuz ve emek var diyorsunuz. Resident evil 2 remake de ki emeğin 10 biri yok. Başka bir konuda da dedim ND çok büyük kredi kaybedecek oyuncuların gözünde çünkü ND diyince millet direkt kaliteli bişey bekliyor ama bu oyun tamamen aynı oyunun sadece grafiksel olarak geliştirilmiş hali. Hikayede , hikaye zamanlamasinda siralamasinda vs hiç bir farklilik yok. Remake demek yeniden yorumlamak demek ama bunda yorum falan yok sadece grafiksel bir gelişim , takviye var. Uzun lafın kısası bu remake değil ve nd keşke yapmasaydi çünkü çok kan kaybedecek çıktığı gün.

• Kasatka kullanıcısına yanıt
    Ben sana bundan çok daha kötü bir çok remake sayarım ama bundan daha iyi remaster sayamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu boş işlere harcayacak zamanlarını 3. oyuna harcasalar herkes daha mutlu olurdu. Ne gerek var bu oyunu remake yapmaya?

• neil cuckmani her gordugumde migdem kalkiyor

Bundan iyi remastered olmaması bunu remake yapmaZ ki bundan daha iyi remastered sana soyleyebilirim.

Söylersem bana bu oyunu hediye edecek misin :)

Ben sana bundan kötü remake söylersem sen bana hediye ediyor musun ? Hatta yarışalım kim daha çok sayarsa o kazansın

3. Party de olsa hiç bir aaa oyunun remakesi bir remasteredden kötü olamaz ?

Ayrıca senin iddiandi daha iyi remastered yok diye. Bende var dedim ve adinida veriyorum : Sypro Reignited Trilogy

Spyro görsel iyleştirmeyle nasıl bundan daha iyi olabiliyor? Adamlar hem dost hem de düşman ai gameplay geliştirmiş sadece senaryo aynı kalmış. Ds, Sotc crash remakese bu da remaketir ki saydığım oyunlar kaliteli remakeler

Sen olayı yanlış anlamışsın.

Ben sana sypro last of us 1 remastered den daha kaliteli demedim. Yani sypro ile last of us u yan yana koymayacaksin. Ya napacan ?

Iki oyunun da orjinali ile remastered arasında ki gelişmelere , gelistirmelwre bakacaksin. Hangisinde orjinaline göre daha çok görsel sıçrama var ona bakacaksın hocam.

Ve ayrıca 10 dakikalık developed günlüğünde ki çoğu şey benim için , benim fikrim bu reklamlama. Yok şöyle yaptık yok böyle ettik yapay zeka öyle böyle değil fizigi göklere çıkardık falan falan. Zaten bu AL ile alakalı tüm iyilestirmerin hepsiblast of us 2 de vardı hazır şeyler zaten.

Ne zmaan saygı duyar parasının hakkını veriyor derdim biliyor musun. ?

Mesela Joe nun Sarah öldükten Elie ile tanıştığı arada ki 20 yıllık bir bölümü yeni bölüm hikaye olarak sunsalar saygı duyar satın alır ve çokta merak ederim nasıl bir hikaye ile karşılaşacağız diye. Şu an bu oyunla alkali yapılan ve yapıldığı söylenen tüm şeyler beni gram heyecanlandirmiyor ve hatta fiyatına bakınca hem bu çok sevdiğim oyundan hemde firmadan daha da soğuyorum.

Öyle saçma şey mi olur ? Tabiki eski oyunda daha fazla grafik sıçraması olur ben de mantıklı bir tartışma içindeyim sanıyordum. O zaman her eski remaster yakın tarihli remakeden iyi olur

He senin mantığın mantıklı şimdi bizim mantıksız olduğumuz ortaya çıktı.

Senin mantığında bir kıyas için ben nerden bulutum aynı tarihli iki oyun ikisinde aşağı yukarı eskiden aynı tarihte çıkıp sonra remasteredi yine aynı yakın tarihte çıkan ve aaa olan. Bu mu senin mantıklı dediğin kıyas. Dönemine göre kiyaslamayalim yani.

Bu son mesajım asıl burda hayal kırıklığına uğrayan ben oldum hocam mantıklı tartışıyoruz hissine kapılarak.

Son mesajım bu. Evet oyun remake süper al da iyi fizikde manyak 70 değil 100 dolar bile eder.

Nokta.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.