Şimdi Ara

## Aleratec'den 3'lü Blu Ray Çoğaltıcı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Aleratec'den 3'lü Blu Ray Çoğaltıcı ##

Aleratec 1:3 Copy Cruiser adını verdiği yeni Blu Ray çoğaltıcısını duyurdu. 3 adet Blu Ray yazıcıya sahip olan ürün eş zamanlı olarak yüksek hızda 3 farklı medya formatında (Blu-ray/DVD/CD) çoğaltım yapabiliyor. SATA veri yolunu kullanan 3 adet Blu Ray sürücüye sahip olan cihaz PC'ler ile eSATA veri yolu üzerinden bağlantı kurabiliyor. Zira Aleratec 1:3 Copy Cruiser üzerinde özellikle PC bağlantısı için çift kanal eSATA desteği de bulunmakta.

Yine firmaya özel "Disc Recording and Disc Duplicating" adı verilen yazılım paketi ile gelen cihaz bub sayede verileri özellikle Blu Ray medyalara kolaylıkya yazabiliyor veya yedeğini alabiliyor. Amerika için yapılacka satın alma operasyonlarında 20 adet Blu Ray diskinde ürün yanında kullanıcılara sunulacağı belirtilen Aleratec 1:3 Copy Cruiser'ın teknik özellikleri ise şu şekilde,

- Disk kapasitesi: 25GB tek katman, 50GB çift katman
    - Ara birim: Serial ATA
    - Medya Desteği: BD-R/RE, DVD±R/RW, DVD±R DL, CD-R ve CD-RW
    - Yazma Hızları: BD-R/RE 2x, DVD±R 12x, DVD±R DL 4x, DVD+RW 8x, DVD-RW 6x, CD-R 32x, CD-RW 24x
    - Veri Okuma Hızı: BD-ROM 2x, DVD-ROM 12x, CD-ROM 32x
    - Güç Gereksinimi: 115-230 VAC switching
    - Aleratec Disc Recording and Duplicating Yazılım Paketi

Sistem Gereksinimi:

- Microsoft Windows Vista, Windows XP (Service Pack 2), Windows XP Pro x64 Edition
    - 3 GHz Intel Pentium 4 yada muadili işlemci; 1GB RAM
    - Ürüne ait komponentlerin kurulumu için 1GB'lık boş disk alanı
    - Her 5 dakikalık video dsyası için 1GB'lık boş disk alanı
    - 9GB boş disk alanı (DVD-Video disk kopyalamak için)
    - DirectX 9 uyumlu ekran ve ses kartı
    - Microsoft Internet Explorer 6+

Gelelim en önemli konuya yani ürünün fiyatına. Bu 3'lü Blu Ray çoğaltıcısının etiket fiyatı 3199$ olarak belirlenmiş.

• yöh. baya da pahalıymış .türkiye de bu fiyata 1000$ daha eklemek lazım.
  • Maşşalah maşşallah çılgın makine toplarım ben o paraya
  • Amaç ne şimdi 3000$ kim alır onu...
  • çok pahalıymış yaw
  • vay be tuttum ama makineyi
  • Karizmatik alet canım işinide tam yapabiliyorsa
  • o parayla süper bir sistem toplanır. o sistem eskiyene kadar da blureyler dvd fiyatına çoooktan düşmüş olur..
  • neey o parayla ben ne biçim pc alırım onada 5 tane blue ray takarım one yaw
  • arkadaşlar o müzik setimi vah vah bende soba sanmıştım ordaki 3 tane kapagın birinde mısır ekmegi birinde ev ekmegi birindede dükkan ekmegi pişiriliyor herhalde ne güzel kuymak yerim o ekmeklerle
  • quote:

Orjinalden alıntı: *AMD_ATHLON*

arkadaşlar o müzik setimi vah vah bende soba sanmıştım ordaki 3 tane kapagın birinde mısır ekmegi birinde ev ekmegi birindede dükkan ekmegi pişiriliyor herhalde ne güzel kuymak yerim o ekmeklerle

hay sen ölme emi akşam akşam güldürdün bak

• Trible creator... amma cihazmış baksanıza tusaga yaw 1 gb ram 9 gb hdd ekran kartı da koysalardı mübarek oyun sistem gereksinimi gibi... eskiden takardık doluyu boşu kendi kendine kopyalardı bişey gerek kalmadan
  • biraz tuzluymuş
  • biraz zaman geçsin sürücülerin hızı artsın yyagınlaşsın özellikle çoğaltım işindekiler buna atlarlar da duublicator olup da SATA bağlantısı olması sorunlu....çoğaltım işinde SCSI kontrol kartlı bi dublicatorun yoksa veri kaybı ve çoğaltılan CDlerin işe yaramama yüzdesi artar...eh elimde eski de olsa hala SCSI dublicator ve plextor CD-RW olmasına rağmen tek masterdan kopyaladığım binlerce kopyanın hiç birinde tek bir eksik bozuk CD olmuyo....ve değeri hala 1000$ civarında
  • bilgisayar bi tane aldın mı teker teker çoğaltırız biz onları
  • bıre bıreh bıreh blu ray yazım hızına bak 2x kaç saatte yazar o var yaa püüüü...
  • O paraya 3 tane 300 dolarlık blu ray alırsın, kalan yaklaşık 750 şer dolara da pc alırsın 3 ü için ayrı ayrı...
  • 3tane üst üste koyunca farklı mı oluyor ne biçim fiyat öyle 3pc toplanır o fiyata blu raylı pff bide istediği sistemde orta seviye ve üstüymüş demekki bizim gibiler 2-3yıl geriden takip edebilecek bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sérd@r -- 14 Eylül 2007; 14:26:47 >
  • Türkiye fiyatı KDV dahil 3950 $ olacakmış...Ayrıca biz daha teklisini görmedik adamlar 3'lüsünü çıkarmış oda ayrı bir mesele...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.