Şimdi Ara

Söylenti: Red Dead Redemption 2'nin Yeni Nesil Konsol Sürümleri iptal Edildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Grand Thef Auto, Red Dead Redemption ve daha fazlasıyla öne çıkan ve oyuncuların gözde firması Rockstar'dan son zamanlarda çok fazla haber geliyor. Geçtiğimiz günlerde tüm odağını GTA serisinin yeni oyununa kaydırdığını açıklayan ekip, tüm kaynaklarını bu oyuna harcadığını belirtmişti. Şimdi ise yeni bir söylenti, RDR 2'nin yeni nesil konsol sürümlerinin iptal edildiğini bildiriyor.

Her oyununu birden fazla platforma getirmeye çalışan Rockstar, daha önce Red Dead Redemption 2'nin de yeni nesil konsollara geleceğini açıklamıştı. Buna benzer olarak başlangıçta PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülen Grand Theft Auto V, son nesil konsollarda yayınlandı. Ardından Mart 2022'de PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarına geldi.

Twitter kullanıcısı Tez2 tarafından ortaya çıkan söylenti RDR 2'nin yeni nesil konsol sürümlerinin iptal edildiği yönünde. Yine geçtiğimiz hafta aynı kullanıcı GTA IV ve Red Dead Redemption'ın remaster sürümlerinin iptal edildiğini bildirdi.

Tüm bu iptal söylentileri ve ertelemeler Rockstar'ın tamamen GTA VI'ya odaklandığını gösteriyor. Bildirilene göre tüm arka plandaki işler askıya alınıyor ve kaynaklar yeni oyuna harcanıyor.

• Ulan o beğenmediğiniz her yıl birkaç tane oyun çıkaran Ubisoft bile onca yoğunluğun arasında daha geçen kaç yıllık AC oyunlarına yeni nesil yaması çıkarmıştı..Bizim hantal oğlu hantal Rockstar efendi basit bir çözünürlük-FPS yaması yapmaya aciz yani...Hadi lenn ordan derler adama...Gözümden çok düştü bu firma..İnsan nasıl güncel oyununa destek vermez yaa...

Ne kadar bilgisiz cahil bir yorum bu... Konsollar tarihlerinin en iyi satış dönemini geçiriyor gelmiş konsol mu kalmış diyor...

Şuan 7 civarına, Series S bulunuyor. Bana 7 civarına Flight Simulator, Horizon 5, Valhalla, Exodus ya da Hitman 3 ya da Guardians of Galaxy ve hatta Cyberpunk oynayacak pc toplasana sıfır olacak şekilde ve hatta önümüzde yıl gelecek oyunları da oynatacak... Ve hatta Matrix demosunu da açsın.

Bu kasaya ayrıca klavye ve mouse da ekle. Hadi topla bakalım; hodri meydan.

• En son gta 6yı da iptal ettik diyorlarmış.Oyuncular şok.

• 60 fps acmak zor olmamalıydı

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ulan o beğenmediğiniz her yıl birkaç tane oyun çıkaran Ubisoft bile onca yoğunluğun arasında daha geçen kaç yıllık AC oyunlarına yeni nesil yaması çıkarmıştı..Bizim hantal oğlu hantal Rockstar efendi basit bir çözünürlük-FPS yaması yapmaya aciz yani...Hadi lenn ordan derler adama...Gözümden çok düştü bu firma..İnsan nasıl güncel oyununa destek vermez yaa...
  • Yazık bu kadar güzel gözüken bir oyunu gerçek 4K 60 FPS oynayamamak çok kötü oldu..Yine kaldık o bulanıklık sıkıntısı olan PS4 Pro versiyonuna..Hadi Xboxta cam gibiydi gerçek 4K çalışıyordu onlara çok koymaz ama PS4 Pro versiyonunda Upscale ile alakalı bir sıkıntı vardı Oyun olması gerektiği kadar net gözükmüyordu tersine bulanık ve piksel piksel gözüküyordu..Ve Rockstar bunu bile bile çıkardı hiç düzeltmeyede çalışmadı.. Gerçi ne beklersin bu firmadan..Binlerce kişilik ekip bir yama çıkartamıyorsa yuhh yani...
  • Tüm bu "tamamen gta6ya odaklandık valla süper olacak" imajı bana cyberpunk için sahte heyecan yaratılan zamanları hatırlatıyor.
  • Ay Canlarım GTA 6 yamı odaklanmışlar mış mış...Keşke PS6 ya kadar bekleselermiş..
  • Onu bunu bilmem ama çok kusursuz bir oyun olması lazım..GTA 5 gibi veletler için yaparlarsa yine geri kalmış birçok özelliği olacaktır..GTA 5te gördük nelerden kıstıklarını Oyun GTA 4 ten sonra birçok konuda gerilemişti..
  • Bu kötü oldu işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En azından series s için ufak çaplı bir yama gelseydi. One s versiyonu çalışıyor ve göz kanatıyor grafikler.

• Geliyor gönlümün beyefendisi.

• Konsol mu kaldı bu devirde ya topla bi tane PC oyna istediğin ayarlarda bak keyfine. Konsol firmaları bile oyunlarıın PC'ye çıkarıyor onlar bile umutlarını kesti kendi cihazlarından :D Söylenti: Red Dead Redemption 2'nin Yeni Nesil Konsol Sürümleri iptal Edildi 

Hele şu series s'le yeni nesil oyun oynadığını zannedenler yok mu çok gülüyorum onlara :d

• Ne kadar bilgisiz cahil bir yorum bu... Konsollar tarihlerinin en iyi satış dönemini geçiriyor gelmiş konsol mu kalmış diyor...

Şuan 7 civarına, Series S bulunuyor. Bana 7 civarına Flight Simulator, Horizon 5, Valhalla, Exodus ya da Hitman 3 ya da Guardians of Galaxy ve hatta Cyberpunk oynayacak pc toplasana sıfır olacak şekilde ve hatta önümüzde yıl gelecek oyunları da oynatacak... Ve hatta Matrix demosunu da açsın.

Bu kasaya ayrıca klavye ve mouse da ekle. Hadi topla bakalım; hodri meydan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7ender -- 12 Temmuz 2022; 11:46:12 >
  • 30 bin liraya pavyon ışıklı rgbli kasa toplarsın. Series S dediğin cihaz 5-7 bin lira arası. Bulunmaz bir nimet.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ulan 30 yaşına merdiven dayadım daha GTA VI'ya yeni odaklandınız

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Tüm bu "tamamen gta6ya odaklandık valla süper olacak" imajı bana cyberpunk için sahte heyecan yaratılan zamanları hatırlatıyor.

rockstar ın ve hatta sony nin her zaman yaptığı şey.. oyun çıkmadan sürekli belli aralıklarla, böyle süper olacak şöyle limitleri zorlayacak, yok standartları belirleyecek falan filan. çocukları heyecanlandırmak için bir ton ıvır zıvır işte
  • GTA6 çıkarmalarından 1-2 yıl sonra RDR1 Remake ve RDR2 Remastered paketi yapıp satarlar işte. Herkes de alır. R* parayı sever.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 12 Temmuz 2022; 15:50:51 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 7ender kullanıcısına yanıt

Konsol devri benim için bitti konsol daha çok bütçesi yetmeyenler için güzel bir kullanıcı dostu bana göre yoksa pc ile asla kapışamaz

• GTA 5 i 3 nesile çıkardılar önümüzdeki nesilede çıkacak belki, rdr 1-2 ye baktığımızda ilk oyuna remake geçtim remastered bile yapmadılar, ikinci oyunu yeni nesile getirmediler. Adamların kendi yaptığı oyun değil sanki üvey evlat.

• RocK__StaR kullanıcısına yanıt

Yoruma katılıyorum hocam, ben zaten konsol daha iyi demiyorum lakin hala fiyat performans olarak en iyisi konsollarken ve konsollar kendi tarihlerinin rekorlarını kırıyorlarken satış olarak arkadaşın konsol mu kaldı yorumuna yazdım onu...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.