Şimdi Ara

CabaL-Combo NasıL yapıLır-aLıntıdıR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
13.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumda cogu kısı comba nası yapılır dıe sorduundan koymak ıstedım faydaası oLur bı forumdan rapstar nıckLı bırı yapMıs
    yenıden soyluom aLıntıdır..
    ------------------------------------------------------------------
    LvL 10 questinin Tamamlanmasindan Sonra açılan oyunda en çok kullandığımız skilldir..

Skilin Amacı skill barınıza yerleştirdiğiniz skillerinizi seri bir şekilde bekleme yapmadan vurmanızı sağlamasıdır..

Combo Skiline Basığınız An Karakterinizin Tam üzerinde ince uzun
    "Combo Gauge" adlı 3 parçaya bölünmüş bir çubuk belirir , ve belirdiği an içi hızlı bir şekilde sarı renkle dolmaya başlar.

Tam Ortadaki Kutucuğa geldiği an skille basarak ilk skilinizi vurmaya başlarsınız ama skill effecti bittiği an sarı renk yine kutucuğu doldurmaya başlıyacaktır yine aynı şekilde ortadaki kutucuğa geldiği an ikinci skilinizi kullanın.

Eğer orta kutucuğa gelmeden skill kullanırsanız Combo nuz Failed , ama sarı renk orta kucucuk yada ilerisine geldiği an skil kullanırsanız ve devamınıda aynı şekilde getirirseniz çok sayıda combo yapma şansı bulabilirsiniz.. ayrıca comboya devam ettikce ortadaki kutucuk gittikçe küçülmeye baliyacaktır ve,
    11. combodan sonra çok ufak bir şekli alaCaktır bundan sonra onelmli olan dikkatli olmak tam o anda skill kullanmak o da artık sizin becerinize kalmıştır..

Comboda en önemli şey skill lvlleri ve skill sıralamanızdır..

Traning Dummylerde alıştırma yaparak Daha çok hit yapmaya başlayabilrisiniz..

Not : normal bir şekilde Mob olsun Player olsun skill vurduğunuzda miss verme yani dmg yi vurmama şansı vardir ama combo skili ile vurduğunuz her skill dmg verir asla kaçırmaz..

• çok tenkü

• bi rem alıp şu oyun olayına girmek lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mushmula

bi rem alıp şu oyun olayına girmek lazım

en az 1gb olması şart
  • quote:

Orjinalden alıntı: imPsYcHo

quote:

en az 1gb olması şart

NEEEE !!!!! Sen benim kalbime mi indiricen?
  • quote:

quote:

quote:

en az 1gb olması şart

NEEEE !!!!! Sen benim kalbime mi indiricen?

O kadar güzel grafik için az bile

Eline sağlık hacu

•  CabaL-Combo NasıL yapıLır-aLıntıdıR
  • Teşekkürler
  • seri bi şekilde bekleme yapmadan vurmak demişsinde. Coodown u henüz bitmemiş bi skill i kullanmaya çalıştığımda combo sona eriyor. Ayrıca yine başka bi arkadaş skilleri hızlı vurmak deilde koyu renkte skilli kullandığımızda daha çok hasar verdiğimizi yazmış.Yani kırmızıyken en yüksek hasarı veriyormuşuz. Şimdi hanginizin dediği doğru onu öğrenmek lazım :)
  • Ben de tam anlamadım sanırım sadece miss olayını ortadan kaldırıyor başka bir işe yaradığını bilen varsa lütfen bizimle de paylaşsın
  • Vurduğunuz damage artıyor birde...
  • Baktım herkes combo nasıl yapılır diyo bu konuyu uplayım dedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: simurg

Baktım herkes combo nasıl yapılır diyo bu konuyu uplayım dedim

evt haklısın ayrıca herkesin kafası karışmış birde ben açıklama gereği duydumCombonun amacı casting time yi ortadan kaldırmaktır skilleri casting timesiz vurmanızı sağlar combo yaparken miss vurma ihtimalide yok ayrıca o kutucuktaki dolan yer en kırmızı olduğunda en yüksek(kritik) vuruş yaparsınız demektir umarım bu kafalardaki ???? kaldırmıştır
    -__- ^__^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wirm -- 11 Temmuz 2007; 15:23:57 >

• YA ARKDAŞLAR BU COMBOYU YAPARKEN COMBO START DİYORYA O ZAMANMI COMBO SKİLİNE BASIYORUZ
    VE COMBO GAUGE BARININ CIKMASINI BEKLİYORUZ??
  • up!bazıları araştırmadan combo ile ilgili konu açmışlar
  • bu comboda max bir sınır varmi ? 12'ye kadar çıktım yaratık öldü dummylere gidemeyecek kadarda düşük lvl char o yüzden soruyorum 11 den sonra çok zorlaşıyor ondan sonrada zorlaşacağını sanmıyorum ama sorim dedim
  • quote:

quote:

en az 1gb olması şart

alakası yok 256x2 ramle oynuyorum :S
  • benden 512 yle oynuyorum ve en fazla 9 combo yapa bildim 2x yım karakterim wizard
  • grafik detayları sonda ve arkada fraps ile kaydederken en fazla 12 yapabildim gerçekten Ram ve grafik ayarları etkiliyo örn bu benim char takıla takıla kasan bi bilgisayarda en fazla bu kadar yapabildim

http://www.youtube.com/watch?v=-PuB6fn7q-0

Bu adamda 0 takılma var combo barına bakarsanız anlarsınız adam 24 yapiyo o.O

http://www.youtube.com/watch?v=QlQCJK9-O7U

• benım char warrior max combo 2 :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.