Şimdi Ara

Sony'nin PlayStation Plus'tan Bazı Oyunları Habersiz Kaldırdığı Bildirildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tamamen yeniden düzenlenen abonelik hizmeti PlayStation Plus'taki bazı oyunların kaldırıldığı veya erişilemediği bildirildi. PS Plus kütüphanesinde 700'den fazla oyun bulunuyor.

Aboneler, yeni PlayStation Plus hizmetine haber verilmeden eklenen yeni oyunlarla beraber kütüphaneden birçok oyunun kaybolduğunu fark etti. Daha önce kataloğun bir parçası olarak listelenen oyunların sayfası artık aboneleri PlayStation Store'a yönlendiriliyor. Habersiz olarak kaldırılan ve erişilemeyen ilk oyun ise Evil Genius 2: World Domination olarak karşımıza çıkıyor.

Sony, Evil Genius 2: World Domination'ı bu ayın başlarında ABD'de PlayStation Plus Extra ve Premium abonelerine özel olarak kütüphaneye ekledi. Ancak hizmetin yeni bölgelerde kullanıma sunulmasının ardından aboneler bu oyuna erişemediğini fark etti.

Abonelerin belirttiğine göre Sony, önceden haber vermeksizin bazı oyunları kaldırıyor ve bunun yanı sıra kütüphaneye yeni oyunlar ekliyor. Geçtiğimiz günlerde ise oyuncular hizmet içerisinde Super Stardust Portable oyununu gördüklerini belirtti. Bu oyun PlayStation Plus hizmetinin bir parçası olarak onaylanmamıştı.

• Ezildiği rakibine karşılık vermek için apar topar geliştirilmiş bir sistem zaten... Daha gelişecek de, oturacak da... 1. veya 3. parti dayone oyun kavramına cevap verecek de... Bilgisayara getirecek de... Kütüphanedeki çoğunluğu oluşturan Ps4 oyunlarına fps/çözünürlük güçlendirmesi yapacak da Ps5 kullancıları için...

Öyle PsNow'daki oyunları alıp, Ps5 üyelerine sundukları klasikle birleştirip, milletin suyunu çıkardığı eski 3. parti oyunları (yeni kullancılar hariç) ekleyip, Plus vasıtasıyla vermiş ve vereceği oyunları birleştirince Amerika'yı yeniden keşfetmiş gibi bir servis sistemi oluşturamazsın Sony...

Nerede cloud üzerinden farklı cihaz desteği?
    Nerede yeni nesil için güçlendirilmiş oyun desteği?
    Nerede güncel üçüncü parti güncel oyunlar? (stray dayone sadece)
    Nerede üçüncü defa çıkaracağın TLOU1? 70 dolar istemeye bile utanmıyorlar buna!
    Nerede geriye uyumluluk?

Kütüphanenin bugün verdiği ayrı tartışmaya açık; yarın ne vereceği ise tamamen muamma... Xbox'un 12tf geldiğini görünce; 9.2'lik konsolu hız aşırtma yaptıran Sony, rakibi Xbox 'a göre yol ortası plan/stratejik değişikliği yapmaya devam ediyor...

Oyunlarını bilgisayara getiriyorsun, servisi niye getirmiyorsun? O servisi de tüm içeriği de pc'ye seve seve getirecekler elbet... Yaptıkları her iş yarım yamalak adamların... Bir firmanın hiç mi stratejisi olmaz düzgün ya... Xbox'un agresif politikası baya bir ayarlarını bozdu...
    Oyunlar yeterli ve fazlası var.Ayrıca bu kadar oyundan hangisini oynasam diye şaştım doğrusu.Yapılmış bütün olumsuz eleştiriler de anlamsız ve art niyetli bence.Birzamanlar x box almadığım için olan pişmanlığım tamamen tersine döndü.İyi ki PS almışım.Ha çok param olsa x box da alırdım.Onda da iyi oyunlar mevcut.Ama son oyun tanıtımları beni hayal kırıklığına uğratmadı desem yalan olur.
  • sony'e güvenipte iş yapan gün gelir kafasını duvarlara vurur
  • Ezildiği rakibine karşılık vermek için apar topar geliştirilmiş bir sistem zaten... Daha gelişecek de, oturacak da... 1. veya 3. parti dayone oyun kavramına cevap verecek de... Bilgisayara getirecek de... Kütüphanedeki çoğunluğu oluşturan Ps4 oyunlarına fps/çözünürlük güçlendirmesi yapacak da Ps5 kullancıları için...

Öyle PsNow'daki oyunları alıp, Ps5 üyelerine sundukları klasikle birleştirip, milletin suyunu çıkardığı eski 3. parti oyunları (yeni kullancılar hariç) ekleyip, Plus vasıtasıyla vermiş ve vereceği oyunları birleştirince Amerika'yı yeniden keşfetmiş gibi bir servis sistemi oluşturamazsın Sony...

Nerede cloud üzerinden farklı cihaz desteği?
    Nerede yeni nesil için güçlendirilmiş oyun desteği?
    Nerede güncel üçüncü parti güncel oyunlar? (stray dayone sadece)
    Nerede üçüncü defa çıkaracağın TLOU1? 70 dolar istemeye bile utanmıyorlar buna!
    Nerede geriye uyumluluk?

Kütüphanenin bugün verdiği ayrı tartışmaya açık; yarın ne vereceği ise tamamen muamma... Xbox'un 12tf geldiğini görünce; 9.2'lik konsolu hız aşırtma yaptıran Sony, rakibi Xbox 'a göre yol ortası plan/stratejik değişikliği yapmaya devam ediyor...

Oyunlarını bilgisayara getiriyorsun, servisi niye getirmiyorsun? O servisi de tüm içeriği de pc'ye seve seve getirecekler elbet... Yaptıkları her iş yarım yamalak adamların... Bir firmanın hiç mi stratejisi olmaz düzgün ya... Xbox'un agresif politikası baya bir ayarlarını bozdu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gamepass denen çöplükten 10 kat daha değerli AAA oyunlar var sistemde. Yukarıdakı fanboyun destan yazmasından belli nasıl içten içe kudurduğu. Ellerindeki tek savunabilecekleri oyuncağı da aldı Sony bunlardan. Bomboş sunumlarından sonra bununla nakavt oldu çöp konsolları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 25 Haziran 2022; 17:31:51 >

• ahhahaha başlamadan bitti
  • Gamepaspas ı haritadan sildi Plus. Geçmiş olsun xbokçular yine kaybettiniz nesli ahahahahahah
  • Gamepass kullanıcıları olarak biz:

• Mesela Prey gibi bazı oyular Extraya dahil gözüküyor ama girince eklenemiyor..Deneme sürümünü indirin gibi birşey yazıyor.
  • SONY hissedarları ile MS hissedarları kapışmış yukarıda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi bismillah 1 yılını doldursun bir sistem ondan sonra hep beraber gömeriz daha doğar doğmaz bebeğe niye koşamıyorsun diye vuruyorlar :D

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

Telefon uygulamasından eklenebiliyor.

• Oyunlar yeterli ve fazlası var.Ayrıca bu kadar oyundan hangisini oynasam diye şaştım doğrusu.Yapılmış bütün olumsuz eleştiriler de anlamsız ve art niyetli bence.Birzamanlar x box almadığım için olan pişmanlığım tamamen tersine döndü.İyi ki PS almışım.Ha çok param olsa x box da alırdım.Onda da iyi oyunlar mevcut.Ama son oyun tanıtımları beni hayal kırıklığına uğratmadı desem yalan olur.
  • Bahsedilen oyuna baktım strateji oyunuymuş, benim için değeri 0 olan bir oyun. Bunun için konsol ya da Plus alınmaz. Super Stardust Portable denen oyun ise kütüphanede görünüyor şimdi baktım. Herhalde sistem yeni diye bocaladılar. Sanmıyorum öyle kafalarına göre habersizce oyunları kütüphaneden çıkaracaklarını. Bir kere önlerinde kapı gibi Game Pass sistemi var örnek olarak. Neyi ne zaman kütüphaneden çıkaracaklarını haber veriyorlar. Aynısını uygulamama gibi bir ahmaklık yapmazlar diye tahmin ediyorum. Yoksa büyük sıkıntı.

• Yazık garibanlar sevinmişti. Zoni yapmış yine yapacağını :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Mesela Prey gibi bazı oyular Extraya dahil gözüküyor ama girince eklenemiyor..Deneme sürümünü indirin gibi birşey yazıyor.

Güncelleme: Prey düzeltilmiş demek ki yavaş yavaş düzeltiliyor..Hala bazı oyunlar eklenemiyor, En son Project Cars 3'ü indir seçeneği yoktu..
  • 7ender kullanıcısına yanıt
    Sony mecbur olmadigi halde yapabilecegi en dusuk fiyatla sana bu muazzam hizmeti vermis ve sen hala agliyosun. Onu da yapsa yine sikayet edecek baska birsey bulursunuz. Sorun sony degil senin gibi kullanicilar. Maalesef sen ve senin gibiler haketmiyor yerel fiyatlandirmayi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamepassa çöp diyen birinin dedikleri yok hükmündedir Gamepass olmasa sony babanız böyle bir hizmet mi getirirdi .fanboylar sizi
  • TempleBar kullanıcısına yanıt

Ne saçmalıyorsun sen ya? Pahalı fiyata sunsun ama daha iyi hizmet versin?

Sony'ci değil misiniz? Hem şükürcü hem kralcısınız. Sony'nin PlayStation Plus'tan Bazı Oyunları Habersiz Kaldırdığı Bildirildi 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.