Şimdi Ara

Starfield için 15 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Bethesdsa Game Studios, açık dünya uzay aksiyon rol yapma oyunu Starfield için 15 dakikalık oynanış videosu yayınladı. Bunun yanı sıra yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

Todd Howard, Starfield için hazırlanan bu ilk oynanış videosunda gezegenlerin keşfi, gemi özelleştirmesi, gelişmiş rol yapma öğeleri ve karakter yaratma sistemleri gibi çeşitli oyun içi detaylara bir bakış sunuyor.

Starfield; The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4'ün ödüllü tasarımcısı Bethesda Game Studios'un geliştirdiği son 25 yıldaki ilk yeni evrendir. Yıldızların arasında geçen bu yeni nesil rol yapma oyununda istediğiniz karakteri yaratıp evreni benzersiz bir özgürlükle keşfederken insanlığının en büyük gizeminin cevaplarını bulmak için destansı bir yolculuğa çıkın. 

Starfield, 2023'ün ilk yarısında Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. Ayrıca Xbox Game Pass'de de mevcut olacak.

Oynanış videosu

Ekran görüntüleri

• Vuruş hissi tırt. 20 seneden fazladır oyun sektöründe olan adamlar combat işini beceremiyor. Cidden bunu aklım mantığım almıyor.
    Yüz animasyonları ne öyle ya! Fifa bile çözdü la bu mimik ve göz işini. Fifa diyorum fifa!
    Npc lerin yapay zekası hiç yok. Kardeşim çok fazla bir şey istemiyoruz ya. Batman Arkham Asylum daki yapay zeka kadar olsa bile bana yeter. Kabullenirim. Ama bu videoda ki yapay zekasızlığı kabullenmem mümkün değil.
    Bazı dedikodulara göre kullanılan oyun motoru eski olanmış. Sadece biraz makyajlamışlar ve yalandan yeni motorla yaptık demişler. Bu yüzden çok aşırı buglar ile uğraşıyorlarmış. Cyberpunk faciası yüzünden de öyle Skyrim, Fallout gibi çıkarmaktan çekiniyorlarmış.
    İnanmak istemiyorum ama eğer bunlar doğruysa çok büyük bir faciaya hazır olun derim ben
    Cyberpunk' ın ilk gameplay videosunda combat ve yapay zeka kötüydü. Herkes bundan yakındı ama ben yine de çok umutlanmistim. Sonuç hüsran.
    Eğer combat ve yapay zeka böyleyse yemişim hikayesini de, 1000 tane gezegenini de, rpg sini de.
  • beklentileri yükseltmemek lazım ama baya çığır açıcı bir oyun geliyor gibi
  • Başta gösterilen gunplay hariç muazzam gözüküyor oyun. Anlatılanlar tabi ki doğru çıkarsa.
  • Valla Xbox tarafında bi bunu beğendim..Hellblade 2 ne oldu yaa..Taş gibi oyundu. Oyunculuk hayatımda şunu anladım MS Sony kadar asla başarılı olamayacak bu exc. işinde..
  • Vuruş hissi tırt. 20 seneden fazladır oyun sektöründe olan adamlar combat işini beceremiyor. Cidden bunu aklım mantığım almıyor.
    Yüz animasyonları ne öyle ya! Fifa bile çözdü la bu mimik ve göz işini. Fifa diyorum fifa!
    Npc lerin yapay zekası hiç yok. Kardeşim çok fazla bir şey istemiyoruz ya. Batman Arkham Asylum daki yapay zeka kadar olsa bile bana yeter. Kabullenirim. Ama bu videoda ki yapay zekasızlığı kabullenmem mümkün değil.
    Bazı dedikodulara göre kullanılan oyun motoru eski olanmış. Sadece biraz makyajlamışlar ve yalandan yeni motorla yaptık demişler. Bu yüzden çok aşırı buglar ile uğraşıyorlarmış. Cyberpunk faciası yüzünden de öyle Skyrim, Fallout gibi çıkarmaktan çekiniyorlarmış.
    İnanmak istemiyorum ama eğer bunlar doğruysa çok büyük bir faciaya hazır olun derim ben
    Cyberpunk' ın ilk gameplay videosunda combat ve yapay zeka kötüydü. Herkes bundan yakındı ama ben yine de çok umutlanmistim. Sonuç hüsran.
    Eğer combat ve yapay zeka böyleyse yemişim hikayesini de, 1000 tane gezegenini de, rpg sini de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Valla Xbox tarafında bi bunu beğendim..Hellblade 2 ne oldu yaa..Taş gibi oyundu. Oyunculuk hayatımda şunu anladım MS Sony kadar asla başarılı olamayacak bu exc. işinde..

ex olayı bitti hala ex diyonuz
  • No man sky da böyle atıp tutuyordu oyun hala geliştiriliyor o kadar beklentiye girmiştim ben gördüklerimi beğenmedim no man skyfield olmuş. Bu Amerikan kafasını anlayamadım gitti bütün oyunlar fps tarzı hiç hiç üçüncü şahıs oyun yok. Bu exclesive işini Sonyle Nintendo yapıyor, genel olarak ben beğenmedim sunumunu.
  • Şu gezegenin her yerine inip keşfetme olayı nasıl olacak acaba? Eğer random generated ise işe yaramaz. Değilse oyunun boyutu yüzlerce GB olur. Ayrıca o kadar büyük bir dünyayı nasıl içerik ile dolduracaklar ki? Çorak arazilerden ibaret olması gerek. Sorular sorular...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

No man sky da böyle atıp tutuyordu oyun hala geliştiriliyor o kadar beklentiye girmiştim ben gördüklerimi beğenmedim no man skyfield olmuş. Bu Amerikan kafasını anlayamadım gitti bütün oyunlar fps tarzı hiç hiç üçüncü şahıs oyun yok. Bu exclesive işini Sonyle Nintendo yapıyor, genel olarak ben beğenmedim sunumunu.

Eee hellooo? Oyun üçüncül şahıs da oynanabiliyor... İzlemeden bol keseden salladım desene sen şuna.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bunu no man sky ile karsilastirmak nedir ya :)))))

• Starfield beklediğimden daha güzel gelecek gibi heyecanlandırdı beni. Starfield ve Diablo 4 dışında yine gayet güzel oyunlar gördük ama heyecanlandırmadı o kadar game pass e geliyormuş zaten bi bakarım modunda izledim çoğunu.

• Oyun gayet güzel duruyor. Negatiflik vücudunuza işlemiş resmen. En ufak şeyde kötü düşünüyorsunuz.

• Efsane olmuş. Çok güzel bir oyun bizi bekliyor.

• modcuların şu karakterleri elden geçirmesi lazım hepsi çok çirkinler

• Küçük bir hikaye modu koyarlar ardından co-op oynarsınız, destiny gibi bir oyun olacak ama o gun play ile co-op da sarmaz çok yavan duruyor.
    Çok fazla sistem olacak gezegenlerde gezeceksiniz deniliyor da bence hiç beklentiye girmeyin.
  • Oyun çok güzel gözüküyor ama bir çiğlik hissediyorum animasyonlar olsun, FPS'den TPS'ye geçiş olsun HUD ekranı sabit kaldığı için sanki videoya montaj yaparken elle eklemişler gibi duruyor.

Açıkça söylemek gerekirse yüzlerce bug ile oyunun çıkışı gerçekleşecek hissiyatı var içimde.
    Sonradan toparlar artık acelemiz yok.

Binlerce gezilecek gezegen var diyolar, yapay zekanın oluşturduğu birbirinin kopyası gezegenler taş, toprak toplayıp survival sonsuza kadar takılırsınız artık.

Umarım beklediğimden çok daha iyi bir iş çıkar, beklentiye girdikçe oyun ağızında kuş tutsa tatmin edemiyor...
  • quote:

Küçük bir hikaye modu koyarlar ardından co-op oynarsınız, destiny gibi bir oyun olacak ama o gun play ile co-op da sarmaz çok yavan duruyor.
    Çok fazla sistem olacak gezegenlerde gezeceksiniz deniliyor da bence hiç beklentiye girmeyin.

Bu Sony fancıkları neden hala ağlamaya devam ediyor? Gözyaşları sel oldu dünden beri hepsinin... Uzaklaşın çocuklar şu konulardan artık, gidin ötede yeni remake oyuncaklarınızla zaman geçirin.
  • quote:

Küçük bir hikaye modu koyarlar ardından co-op oynarsınız, destiny gibi bir oyun olacak ama o gun play ile co-op da sarmaz çok yavan duruyor.

Bahsettiğin firma Bethesda genç kardeşim. Sizlerin RPG vs. gibi oyunlara aklınız pek yetemediği için normal tabi bu yorumlar. Bu adamlar The Elder Scrolls ve Fallout gibi bir serinin sahibi güzel kardeşim benim. Daha oyun hakkında en ufak fikrin yok, gelmiş burada boş boş konuşuyorsun. Oyunda Co-Op bile yok, sırf fancıklık yapabilmek adına tatlı tatlı yorumlar yazıyorsun. Ah Bethesda, ah Microsoft... Keşke bu genç kardeşimize danışsaydınız öncesinde şu oyunu yapmadan. Çocuk her şeyi çözmüş, oyunun nasıl olacağına kadar biliyor ya! Tüm gün Valorant, CS: GO oynadığı çağ dışı sistemiyle gelmiş burada Starfield hakkında yorum yapabiliyor. Düşünce özgürlüğü ve fikir sunma hakkı herkesin sahip olmaması gereken şeyler artık.

• Cyberpunk 2077'den darbe yedikten sonra bir kaç oyun haricinde beklentiye girmiyorum artık. Starfield beklentilere girmediğim bir oyundu ve açıkcası sinirimi bozan dinamiklerle dolu. Şu lanet olası level sistemi can barı olayını şu fps yedirmekten bıkmadılar. Ben 10 level olacağım 15 level bir yaratığa 30 40 mermi atmak istemiyorum. Zor olacaksa yine olsun ama level fpsler için tam bir saçmalık. Yapay zeka iyi durmuyor zorla konulmuşlar gibi, gezegenlerin çok büyük boşluklardan ibaret olacağını düşünüyorum. Şayet gezegenleri dolu göstereceklerse her gezegende görünmez bir duvar yada uçurum ve dağlar gibi coğrafi şekiller olması gerekir yoksa oyun bırakın 100 200 gb 500 gbları bile geçer. Bu oyun çok büyük beklentiler ile alınmamalı normalin bir tık üstü şekilde alınabilir. Çok fazla üzecek bir oyun olacağını sanmıyorum lakin öyle üfff oyuna bak da dedirtmedi.

• Nihayet konsol aldıracak bir oyun gibi görünüyor,bana göre Xbox 1-0 önde.Bana Ps5 aldıracak bir oyun henüz ufukta yok,Ps4'de oynuyorum zaten,kişisel görüşüm tabi ki.Oyuna dönersek keşke 1000 yerine 10 gezegen olsaymış daha iyi olabilirmiş hissi veriyor bana.Neyse görmeden elestirmemek lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.