Şimdi Ara

Microsoft ve Kojima Productions Ortaklığında Yeni Bir Oyunun Geliştirildiği Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
61
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xbox Game Studios ve Kojima Productions, yeni bir oyun geliştirmek için bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Kojima, Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 etkinliğinde oyun hakkında şunları söyledi: "Herkese merhaba, ben Hideo Kojima. Evet, her zaman yapmak istediğim bir oyun vardı. Bu tamamen yeni bir oyun olacak. Daha önce hiç kimsenin oynamadığı veya görmediği bir yapım. Böyle bir oyunu geliştirmeye başlamak için uzun süredir bekliyorum. Microsoft'un son bulut teknolojisi ve sektördeki trendin değişmesiyle, daha önce hiç görülmemiş bu konsepti yapmak için kollarımı sıvadım. Bu oyun biraz zaman alabilir. Ancak Xbox Game Studios ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum. Gelecekte size heyecan verici haberler vermeyi umuyorum. Teşekkür ediyorum!" 

Daha fazla detay açıklanmadı. 

• Bu sefer de beklentileri karşılayamaz ise yok olur gider.
  • Sony'e Death Stranding 2, Xbox'a korku oyunu. Heyecanlanmamak elde degil. Ayrica bugun bahsettigi yeni oyunun cikisina en az 3 yil vardir. Kojima zaten son 2 senedir duzenli olarak yeni oyunu icin faydalandigi icerikleri ve kaynaklari paylasiyor ki DS duyuru zamani olimpiyatlardan once gelmez oyun demisti. Belli ki saglam bir on hazirlik yapildi.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • çöpima'dan yeni çöpler
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

çöpima'dan yeni çöpler

soni de olsa yere göğe sığdıramazdın
  • Oyunun ismini söylemesini bekledim. Ancak söylemedi. Fakat Kojima oyunu diye bir şey var. Bu da iyi olacaktır.

• Bir korku oyunu patlat geç be Hideo. !!!!

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

Adamın son yaptığı iki oyun da 85 üstü almış, nasıl bi beklenti karşılamamaksa artık. Death stranding xbox a çıkmadığı için deli gibi kıskandığım bi oyundu, bu adamın kredisi kolay kolay bitmez sen raadol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kojimanın death strandingi de baya güzeldi kardeşime kolu verdim koşmaya başladı gittim elektriği suyu yatırdım geldim hala koşuyor o kadar güzel oyun
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

Bu devirde elektrik suyu telefondan ödeyemeyen abisini düşününce, oturup evde kojima oyunu oynayan kardeşin ailenizin parlak evladı sanırım ahdhshsab

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkayselcuk -- 13 Haziran 2022; 11:6:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.