Şimdi Ara

Star Wars Jedi: Survivor Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
83
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment, Star Wars Jedi: Fallen Order'ın devamı niteliğinde olan Star Wars Jedi: Survivor'ı PlayStation 5, Xbox Series ve PC için duyurdu. Oyun, 2023 çıkış yapacak.

Star Wars Jedi: Survivor, Jedi Cal Kestis'in yolculuğunu anlatan ve sevilen Star Wars aksiyon-macera serisinin bir sonraki oyunu. Stig Asmussen liderliğindeki Respawn tarafından geliştirilen Star Wars Jedi: Survivor, serinin ilk oyununda yer alan hikayeyi, dövüş sistemini ve karakterlerini genişletecek. Oyunculara daha derin ve daha kapsamlı bir Star Wars deneyimi sunacak.

Star Wars Jedi: Survivor, Jedi: Fallen Order olaylarından beş yıl sonrasını konu alacak. Cal, galakside kalan son Jedi'lardan biri olmanın ne kadar zor olduğunu daha da derinden hissedecek. Çıktığı bu macera sırasında bir dizi benzersiz ve ilginç karakterle tanışacak ve onlarla ittifak kuracak. Jedi: Survivor, serinin dinamik dövüş sistemini yenilikçi teknolojilerle genişletecek. Cal, hayatta kalabilmek için yeni beceriler öğrenecek ve kendini daha daha geliştirecek.

Fragman videosu

• Respawn'a birden fazla proje dayattı EA sağ olsun. Umarım kalite düşmez.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • EA singleplayer oyunlara devam ediyor kıyamet yakındır.

• Artık oyunlara çocuk oyunu mu yetişkin oyunu mu diye bakıyorum ve bu oyun tam bir velet oyunu. Kötü değil ama bizde artık 15 yaşında değiliz :)
  • İnanılmaz gereksiz back-tracking ve dark souls tarzı geri xp toplama olayından vazgeçsinler.

• İlk oyunu çok sevmiştim. 49 yaşındayım. SP oyunları seviyorum. İnşallah bu da güzel olur.

• başka bir souls like oyunu geçiniz.
  • Bu adamlara yaptiricaklari oyun battlefield olmali gitmis ne yaptiriyorlar

• bir santimetre bile ilgimi çekmiyor artık.. piyasayı çocuk oyunları domine etti resmen allah kahretsin
  • bu kadar kaliteli bir geliştiriciyi star wars oyunlarına mahkum etmelerini sindiremiyorum. yaptırsana bu adamlara adam gibi bir fps. adamlar fps türünün kralllarından yaptırdıkları oyuna bak
  • Ne ekmek yediler ama Star Wars'tan... doymadı kezolar

• İlk oyunu 100 defa bitirdim.
  • Çocuk oyunu diyen ergenuslar raçıt kılenk tayfa. Bak hele bak.. Taş gibi oyun geliyor, siz oynamayın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlk Oyunu fena değildi. 2. Oyuna bakalım sağlam yaparlarsa güzel olur.

• Obsidian80 O kullanıcısına yanıt
    Lütfen Ratchat And Clank'a laf etmeyin Oyun gayet on numara bir Oyun helede son Oyunu Ayrı Dünyalar.Her Oyunun konsepti farklıdır sırf animasyon oyunu die çocuk Oyunu olarak yaftalayanların Oyunla işi yok zaten.Onlara göre her Oyun Call of Duty olmalı.Bu insanların yeri Kahveler orda sabahtan akşama kadar toksiklik yapabilirler.Öyle oyunlara hasret kaldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 31 Mayıs 2022; 9:18:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.