Şimdi Ara

Returnal, Steam Veri Tabanında Oregon Kod Adıyla Ortaya Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
67
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konsol özel oyunları PC platformuna gelmeye devam ediyor. Her geçen gün, daha önce konsollara özel olarak çıkış yapan yapımlar birçok platforma port ediliyor. Geldiğimiz noktada PS5 özel oyunu Returnal, Steam veri tabanında görünüyor.

PS5 konsol özel roguelike üçüncü şahıs nişancı macera oyunu Returnal, PC'ye gelecek gibi görünüyor. Bu oyun, Steam'in veri tabanında “Oregon” kod adıyla ortaya çıkıyor.

Ortaya çıkan veri tabanı bilgileri, Oregon'un çevrimiçi co-op desteğine sahip olduğunu ve üçüncü şahıs roguelike nişancı öğelerini içerdiğini gösteriyor. Bu özellikler tam olarak Returnal oyununu işaret ediyor.

Nişancı macera oyunu Returnal, Unreal Engine 4 motorunu kullanıyor. Tahmin edilene göre Sony, UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection'ı PC'ye getirdikten sonra bu oyunun port duyurusunu resmi olarak duyuracak.

• Zayıf bir PS exclusive bu oyun. Days Gone seviyesinden daha aşağıda benim için(oynadım, sarmadı). Ghost of Tsushima veya Last of Us 2 gelseydi keşke.
  • Bu oyunu uzun sure Pc icin bekledim. Sonunda gecen Ps5 ve bu oyunu da aldim. Simdi Pc ye gelecek sanirim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Nvidia sızan liste bir bir doğru çıkıyor bunun peşinden Tsushima yolda demek ki :D
  • çöp oyun gelmesin ulan demon souls remake varken bu çöp geliyor neyse umrum bile değil ne korsan indiririm ne orjinal alırım bu çöp gelirse
  • Ghost Of Tsushima yı tercieh ederdim bunun yerine.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • "PC Fanboylugundan Tiksiniyorum" Returnal, Steam Veri Tabanında Oregon Kod Adıyla Ortaya Çıktı Returnal, Steam Veri Tabanında Oregon Kod Adıyla Ortaya Çıktı 5000 satmadı" geliyorlar .,Returnal, Steam Veri Tabanında Oregon Kod Adıyla Ortaya Çıktı  PS Fanboyları Geliyor Returnal, Steam Veri Tabanında Oregon Kod Adıyla Ortaya Çıktı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiningeagles24 -- 28 Mayıs 2022; 13:7:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen senenin en iyi oyunlarından bir tanesiydi. Türü seven PC oyuncuları için güzel gelişme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.