Şimdi Ara

The Lord of the Rings: Gollum'un Çıkış Tarihi Açıklandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yayıncı Nacon ve geliştirici Daedalic Entertainment, The Lord of the Rings: Gollum'un 1 Eylül'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını açıkladı. Bunun yanı sıra 2022 yılı içerisinde Switch için de yayınlanacağını duyurdu.

Yüzüklerin Efendisi: Gollum, hikâye odaklı bir macera oyunu olarak karşımıza çıkacak. Gollum olarak, tehlikeli maceralara atılacak ve türlü tehlikelerin içerisinde kendinizi bulacaksınız. Gollum, yetenekli ve sinsi birisi ancak bölünmüş kişiliğinden dolayı dağılmış durumda. Tek zihin, iki ego. Kararı siz verin.

Kimsenin hayal bile edemeyeceği şeyler görmüş ve kimsenin bahsetmeye bile cüret edemeyeceği şeylerden sağ çıkan Gollum, bölünmüş kişiliğinden dolayı bir o kadar vahşi ve hain olabilirken, bir o kadar da arkadaş canlısı ve temkinli olabiliyor.

J.R.R. Tolkien'ın hikâyesinde ne kadar hayati rol oynasa da Gollum'un maceralarının çoğu henüz anlatılmadı. Yüzüklerin Efendisi: Gollum'da bu hikâyenin keyfine varacaksınız. Kara Kule'deki esaret yıllarından Mirkwood Elfleri'nin yanındaki zamana kadar her şeyi bulacaksın. 

• Acaba bu oyun için "tam xbox gamepass ile verilebilecek bir oyun" düşüncesi bir bende mi var?

• Bakalım EA sın Fifa hariç ilk defa Türkçe dil desteği koyduğu oyun ( Benim bildiğim kadarıyla ) çok fazla beklenti içinde değilim ama genede bir şans verilir. EA sında böyle bir Oyuna neden Türkçe eklediklerinide ayriyetten sorgulayorum aklıma kötü kötü şeyler geliyor niyeysede yoksa benmi abartıyorum bilemedim bize bu karakter gôzüylemi bakıyorlar acaba 🤔😇Bir ara hatırlasanız Türkiyede öyle muhabbetler çıkmıştı Yüzüklerin efendisinde orgları falan Türklere benzetiyoruz falan gibi şeyler vardı çok enteresan neden Gollum. 🙄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 24 Mayıs 2022; 19:58:1 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunda Türkçe altyazı olacak adminler ekleyin habere...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • aykut291 A kullanıcısına yanıt

EA ne alaka? Ne geliştirici ne de yayıncı olarak EA yok bu oyunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Öylemi önceki bütün Oyunları EA çıkarmamışmıydı benmi yanlış hatırlıyom?

Battlefield 1’de vardı. Başka bir oyunda daha vardı sanki.

• Pardon benim hatam ben gene EA yapıyordur dedim ama bunu başka firma yapıyormuş harbiden.

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Evet birde Crysis vardı heralde En çok Fifa aklımda kaldığı için diğerleri hiç aklıma bile gelmedi.İlk defa bir Lord of the Rings oyununda olucağı için şaşırdım.

• ben umutluyum bu oyundan. bu tepkileride anlayabilmiş değilim. zaten doğru düzgün gizlilik oyunu çıkmıyor. adamlar farklı birşey denemişler işte nedir bu ön yargı
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

ben umutluyum bu oyundan. bu tepkileride anlayabilmiş değilim. zaten doğru düzgün gizlilik oyunu çıkmıyor. adamlar farklı birşey denemişler işte nedir bu ön yargı

çünkü yıllardır adam akıllı yüzüklerin efendisi oyunu çıkmıyor haliyle insanlar bir beklenti içine giriyor. Böyle oyun görüncede tepkilerinde haklılar :) yapa yapa bumudur yani çok gizlilik oyunu yapacaksan frodo ile oynayıp yolculuğu öyle yapsak gizlice hüküm dağına girmeye çalışsak çok daha güzel olmazmıydı ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

"EA sın" çok ilginç bir telaffuz biçimi değil mi?

Bunun doğrusu EA' nın olur. kısaltmaları açmadan olduğu gibi türkçe harflerle okumak gerekir.

Hadi ingilizce açılımını okuduk diyelim, o zaman da Electronic Arts' ın oluyor. Kesme işaretinden sonraki "S" nerden geldi çözemedim.

• stydx diye bir oyun vardı ya heh işte o neyse bu da o olacaktır muhtemelen. lotr makyajlısından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tylor kullanıcısına yanıt
    Umrumda değil anlayan anladı anlamadıysan hiç umrumda değil.Blokla geç kardeşim.Senin keyfine göre hareket etme gibi bir zorunluluğum yok.Türkçeci Trollüğün modası geçmedimi daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 25 Mayıs 2022; 16:38:20 >

Sakin ol şampiyon.

Normal insan sanılıp yapılan güzelce bir uyarıydı sadece.

Başkasına hakaret etmedim rencide edici bir laf kullanmadım ben gayet sakinim. Normal bir insan sanıp uyarı yapmak istemedin bildiğin sataşmak istedin bende sana cevabını verdim.Kendine dürüst olmalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 26 Mayıs 2022; 13:48:52 >

Niyet okuyup vakit kaybetmene gerek yok, seninle veya başka biriyle bir tartışma başlatıp vakit kaybetmek gibi bir niyetim yok.

Esenlikler diliyorum.

Ekleme, "ben de" derken "de" ayrı yazılır.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylor -- 26 Mayıs 2022; 14:16:27 >
    Çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.