Şimdi Ara

posta kutum açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar,mozilla firefox kullanıyorum.msn yi açıp maillerime bakmak istediğimde,internet explorer açmaya çalışıyor ve bembeyaz boş bir sayfa çıkıyor karşıma.google den hotmaile girip açabiliyorum ancak.daha önce böyle değildi.direkt açılıyordu.sorun ne olabilir acaba?sıktı artık bu durum.bir çözümü ve bilen biri vardır mutlaka.teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyy.yakup -- 23 Haziran 2007; 21:05:51 >

• Şimdi sorunun, MSN'de gelen kutuna tıkladığın zaman internet explorer'in gelen kutunu açamaması?
    Keşke firefox ile açılabiliyor olsaydı. Microsoft bunu engellemiş durumda ama maalesef olmuyor.

Birde hotmail'e girmek için google'a girmenize gerek yok. Firefox'ta veya internet explorer'da adres çubuğunawww.hotmail.com yazarak doğrudan girebilirsiniz.

Çözümünüzle ilgili doğru cevabı bilmiyorum ancak msn 'yihttp://messenger.msn.com adresinden yeni sürümünü indirerek yeniden kurmayı deneyin.
  • denedim olmadı.ama daha önce açılıyordu.sonradan çıktı bu sorun.acaba ben pc nin bir ayarını değiştirmiş olabilir miyim?eğer öyle ise eski ayarlarıma nasıl dönerim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyy.yakup -- 24 Haziran 2007; 12:31:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.