Şimdi Ara

Activision: Modern Warfare 2, Serinin En Gelişmiş Deneyimini Sunacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Activision, Modern Warfare 2'nin franchise tarihindeki en gelişmiş deneyimi sunacağını açıkladı. Activision Blizzard'ın ilk çeyrek finansal sonuçlarında ortaya çıktığı gibi Modern Warfare 2 bu yıl içinde piyasaya sürülecek.

Call of Duty: Modern Warfare 2, 2019'a çıkış yapan Call of Duty: Modern Warfare'in devamı niteliğinde olacak ve bu yıl içinde oyunculara sunulacak. Hangi  platformlara çıkış yapacağı henüz açıklanmadı. 

Öte yandan CoD: Warzone 2'nin de bu yıl içinde duyurulması bekleniyor. Her iki oyun da Infinity Ward tarafından geliştiriliyor.

Ekip, Call of Duty: Warzone 2'nin geliştirilmesine bu yılın başlarında yani Şubat ayında başlanıldığını bildirdi. Ayrıca yepyeni bir oyun motoru kullanılarak geliştirildiğini doğruladı.  

• Açıkçası kimse yoğurdum ekşi demez ama umarım güzel bir oyun ortaya koyarlar. 1660 ti lı laptopum ile warzoneda high-medium ayarlarda 100 fps civarı performans alırken aylarca gelen 50gblik güncellemelerden sonra lowda stabil 60 fps bile alamaz olmuştum. Umarım aynı problem yenisinde de olmaz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Güzel bir başlangıç yaptılar.
    Geliştirerek devam ederler umarım.

• Bu oyunda güzel olur diye düşünüyorum.
  • şubat ayında geliştirmeye başlayıp en gelişmiş deneyimi sunacağını mı iddia ediyorlar her oyun aynı terane

• MW 2019 son 10 yılın en sağlam FPS oyunudur. Bu adamlara güvenim tam. Microsoft himayesi altında daha düzgün oyunlar çıkartacaklar.
  • Her sene ayni palavralar.
  • Kardeş okuman mı yok yoksa inada mı yazıyorsun bunları ? Adamlar warzone 2'nin bu sene çıkacağını söylemiyor ki şubatta başlamış olması zoruna gitsin. Henderson bile 2023 de çıkacağını söylüyor warzone2'nin kaldı ki 1 sene de çıksa ne olur ? 8 yıl geliştirilen cyberpunk rezaletini de tüm dünya gördü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 1 Mayıs 2022; 22:0:58 >
  • Gel iki gözümün çiçeği gel sadece çıkışta ranked modunu direkt sunun yeter vanguard çok alistirdi ranked oynamaya stabil deneyime alıştık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modern Warfare 2 gelse ne olacak daha MW 2019'u alıp oynayamadım pahalı diye.
  • Sistemi daha da zorlayacak anlaşılan.Allahtan dlss var.

• yumrukların mermiden güçlü olduğu sözde realistik özde saçmalık oyun. üstelik hala drop shot kaldırılmadı oyundan 20 yıldır. ayaktaki pozisyondan sürünme pozisyonuna o mili saniyede aim'i bozmadan geçiş fantazisi star wars'ta bile yok. neyseki para verip almadım çok pis otururdu içime.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ezicioyuncu

Kardeş okuman mı yok yoksa inada mı yazıyorsun bunları ? Adamlar warzone 2'nin bu sene çıkacağını söylemiyor ki şubatta başlamış olması zoruna gitsin. Henderson bile 2023 de çıkacağını söylüyor warzone2'nin kaldı ki 1 sene de çıksa ne olur ? 8 yıl geliştirilen cyberpunk rezaletini de tüm dünya gördü

Cyberpunk 4 yıl geliştirildi az araştır da öyle konuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.