Şimdi Ara

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge için Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
81
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yayıncı Dotemu ve geliştirici Tribute Games, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge için 11 dakikalık yeni bir oynanış videosu yayınladı.

Streets of Rage 4 ve Mercenary Kings'in arkasındaki ekiplerden gelen bu yeni side-scrolling beat 'em up oyunu piksel sanatı grafikler, yepyeni mekaniklerle birlikte iyileştirilmiş eski tarz oynanış, yeni hikaye modu, dört oyunculu multiplayer ve daha fazlasını sunacak.

Oyundaki her bir karakter, araç, silah, eşya ve arka planda direkt olarak 1987'de yayınlanmaya başlanan çizgi diziden esinlenilmiş. 

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge, bu yaz PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 

Steam sayfası

Oynanış videosu

• Ulan bi atari oyununu çıkaramadınız beceriksiz herifler 2 kişiyle oyun mu yapıyorlar nedir grafikleride 8bit zaten ayar oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 22 Nisan 2022; 16:42:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çakma ataride tek kasetlik bir tmnt oyunu vardı
    İlerlemeli hikayeli o oyunu bulamadım bir daha
    Onun kadar sürükleyici olursa oynanır
    Street of rage 4 de kendini çok tekrar ediyor diye oynamadım

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

Bekle bekle ayar oldum bunlara. Kaç aydır duyuramadılar çıkış tarihini.

• quote:

Orjinalden alıntı: mahsur kalan adam

Çakma ataride tek kasetlik bir tmnt oyunu vardı
    İlerlemeli hikayeli o oyunu bulamadım bir daha
    Onun kadar sürükleyici olursa oynanır
    Street of rage 4 de kendini çok tekrar ediyor diye oynamadım

https://www.youtube.com/watch?v=l9Bc69J6tSU

Bundan bahsediyorsan nes in en kanser oyunlarından hele su altında bomba durduğun bölüm...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Grafitty-G kullanıcısına yanıt

Yok o değil hocam

şimdi baktım buydu sanırım

World of Longplaysyoutube
    http://www.longplays.org Played by: kireev20000 April ONeil, the reporter friend of the Teenage Mutant Ninja Turtles, is kidnapped by the villainous Shredder and his two goons, Bebop and Rocksteady. The four ninja turtles: Raphael, Michelangelo, Donatello and Leonardo fight their way through hordes of Foot Soldiers in order to rescue April. They battle familiar foes such as the mad scientist Baxter Stockman, General Traag from Dimension X and the evil alien brain Krang, up to the final showdown with Shredder himself. Teenage Mutant Ninja Turtles: The Arcade Game is a port of the popular arcade game made by Konami during the height of the cartoon series' popularity. Depending on the version of the game, up to two, three or four players can take part in the action. The game plays like a simplified Double Dragon. While most of the standard Foot Soldier enemies are easily dispatched, some attack with knives or ray guns and are thus more dangerous. At the end of each level, players encounter a boss (or in certain cases two bosses working in tandem, such as Bebop and Rocksteady). The NES version of the game features additional content not present in other versions of the game: two new levels (Snowy Central Park and The Dojo), new bosses (including Tora, Shogun and Baxter Stockman as a fly), additional music tracks as well as more variations of Foot Soldiers. - Disclaimer: Most videos by World of Longplays use SaveStates!
    https://www.youtube.com/watch?v=QMm6NIhJFJ4

ara sahneli anlatımlı

2 kişi zar zor 3 4 bölüm geçtik

• Süper olmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.