Şimdi Ara

Portal Yazarı: Portal 3 için Çalışmalara Başlamalıyız

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
43
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Portal ve Portal 2'nin ortak yazarı Erik Wolpaw, YouTube'daki Kiwi Talkz podcast'inde Portal 3 için çalışmalara başlanması gerektiğini dile getirdi. Wolpaw, bu söyleminin ardındaki nedeni de açıkladı.

İki oyundan oluşan Portal serisi için Wolpaw ek olarak şunları söyledi: "Portal 3 için çalışmalara başlamalıyız. Yaşımız geçiyor. Bundan sonra genç kalmayacağız. Tam anlamıyla yaşlanmadan Portal'ın yeni oyunu üzerinde çalışmalıyız. Yoksa çok geç olabilir. Bence bunu bir an önce oyunculara sunmalıyız."

Seride üçüncü bir oyun yapmak isteyip istemediği sorulduğunda ise Wolpaw şu cevabı verdi: "Evet, çok isterim. Ancak bunu kendi başıma yapamam. Valve'nin 300 çalışanı var. Tam olarak çalışan dağılımını bilmiyorum. Kaç tanesi geliştirme veya üretim tarafında yer alıyor bilgim yok. 

Sürekli çalışıyorlar ancak bazen sonuç çıkmıyor veya yıllar sonra ortaya çıkıyor.  Ayrıca herkesin hesap verdiği bir üstü var. Belirli bir çalışan grubunu hangi oyuna yönlendirmek istediğimi sorarsınız, cevabım kesinlikle Portal 3 olurdu. "

Bulmaca platform oyunu Portal serisinin ilk oyunu 2007'de devamı oyunu ise 2011'de yayınlandı. 

Yayınlanan video 

• Yıllardır bekliyorum keşke çok çabuk bir zaman diliminde çıksa da oynasak.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Portal'ın tam anlamıyla bir muadili yok, bu haberi görünce "harbiden böyle bir oyun vardı, ne güzel günlerdi, yakın zamanda böyle bir oyun oyun oynamadım" diye düşünürken buldum kendimi
  • Aslinda half life evreninde gecen bir sürü oyun yapabilirler ama adamlarin paraya ihtiyaci yok doymuslar steam ile

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.