Şimdi Ara

CD Projekt: The Witcher 3'ün Yeni Nesil Sürümünün Geliştirmesinde Sorun Yok

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçtiğimiz günlerde CD Projekt, The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition'ın yeni nesil sürümünü 2022'nin 2. çeyreğinden belirtilmeyen bir tarihe ertelediğini duyurdu. Geliştirme Sabre Interactive'in elindeydi ve CD Projekt bu projeyi tamamen devraldı. Devraldıktan sonra erteleme haberi geldi.

Bu olayın ardından birçok iddialar ortaya atıldı. Belirtilmeyen tarih ve projenin devralınması gibi olaylar, geliştirme sürecinin sıkıntılı olduğuna işaretti. CD Projekt iş geliştirme kıdemli başkan yardımcısı Michal Nowakowski, ortada dolaşan bu söylentilere net cevap verdi. Nowakowski şunları söyledi: 

"İnternet üzerinden şurada burada çıkan manşetlere bakıyordum ve gerçekten dikkatimi çeken bir tane haber gördüm. O da Witcher 3'ün yeni nesil sürümünün belirtilemeyen bir tarihe ertelenmesi haberiydi.

Habere baktığımda geliştirmede sıkıntılar yaşandığını ifade ediyordu. Ancak kesinlikle böyle bir şey söz konusu değil. Bunun gerçek olmadığını belirtmek istiyorum. 

Oyunun gelişim sürecini tamamen şirket içine taşıdık. Zamanında oyunculara sunacağız. Zamanımızı değerlendirmeye çalışıyoruz. Bu süreçte araştırmalar yapıyoruz."

Öte yandan CD Projekt CEO'su Adam Kicinski, geliştirmeyi şirket içine taşımanın bir sonraki oyunun gelişimini etkilemeyeceğini belirtti.

• Konu CDR olunca adamların yaptığı her şey tartışılıyor doğal olarak...

• inanalım mı?
  • "Zamanında oyunculara sunacağız" Zamanında değil,oyun tam anlamıyla kusursuz çalıştığında sunun biz oyunculara.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Witcher 3 zamanında yere göğe sığdıramıyorduk firmayı şimdi neler düşünüyoruz, şaka gibi ya nereden nereye...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • oyunun yenı neslinin 5 yıl sonra cıkması bızı etkıler mı ?

hayatımızın olmazsa olmazı yenı nesıl wıtcher 3 mu ?

kımsenın umrunda oldugunuda sanmıyorum. ki umursanıyorsa bu kadar, kişinin başka problemlerı olmalı hayata dair.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einhander -- 16 Nisan 2022; 10:10:53 >
  • Witcher 3 ve Cyberpunk zaten baya baya iyi oyunlardı. Bu sürümüde baya baya iyi bir oyun olacaktır.
  • Bu yeni nesil sürümü gelince ne olucak, grafiklerde filan bir geliştirmemi olucak yeni içerik filanmı gelicek?
  • Witcher 3 bile çıktığında bug doluydu. Takılıp duruyordu, çok sonraları oyun düzeldi. Cyberpunk faciası zaten ortada. O yüzden fazla da birşey beklememek lazım. Yine de witcher 3'ü çok büyük keyif alarak bitirmiş biri olarak, böyle bir oyunu yapan firmanın imajının ayaklar altına inmesi de üzücü yani.

• Son c.punk güncellemesinden sonra sosyal medyada fpstaparların oyunu sanat eseri ilan ettiklerini görüp "beyler tüm projeler iptal, tüm ekip cyber'e dlc yapıyoruz" kararı aldıklarını iddia edebilirim ama kanıtlayamam.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • uncharted'daki gibi 1080p 120 fps yapsalar çok iyi olur aslında

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Funder

Son c.punk güncellemesinden sonra sosyal medyada fpstaparların oyunu sanat eseri ilan ettiklerini görüp "beyler tüm projeler iptal, tüm ekip cyber'e dlc yapıyoruz" kararı aldıklarını iddia edebilirim ama kanıtlayamam.

Ekibin çoğu zaten cyberpunk 2077 expansion üzerinde çalışıyor sır değil ve evet oyun kendi alanında gayet güzel bir oyun fps olması ile alakası ne ? birkaç yöneticinin vizyonsuzluğu yüzünden o kadar insanın emeğini görmezden mi gelelelim ? Cyberpunk 2077 gayet iyi bir oyundur. Oyunda oluşturdukları şehir de sanat eseridir.

• Yeni nesil derken ps6 yı mı kastediyorlar.Yoksa iyi satması için witcher ın 3. Sezonunun çıkmasını mı bekliyorlar acaba?
  • ne oyunmuş arkadaş ya bi ben sevmedim herhalde witcher 3 ü, hikayesine açık dünyasına lafım yokta bir oyunun dövüş mekanikleri bu kadarmı kötü olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.